Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е, добре де, за Тутракан и Дойран няма, но за Драва има. Може и някой да направи за ПСВ, но трябва патриотизъм, патриотизъъъъм...

    Comment


      Според мен това е отговора - комунистите.
      да не забравяме и коминочистачите.

      Comment


        Пиратскта партия в Швеция с евродепутат, очаква се да влезе и в националния парламент...
        Линк на английски тук
        П.П. Партията вече е третата по големина в страната.
        Kerls, wollt ihr ewig leben?

        Comment


          Comment


            Всички знаем, че японците фотографират на поразия. Сега като се замислих, може при първия спад в продажбите на местните производители да са им го вменили в патриотичен дълг! И тъй като ентусиазма е не е вечен - хоп! - нова образна мода - така местната агитка се грижи да не им писва.
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Не съм сигурна, че това е точната тема. Но, ИМХО, не е за `Майтапи`.

              Недейте завладява света, моля.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Малко закаснявам с коментара, но все пак...

                Fabreeze-sometimes the laundry is few and far between

                И това не е зле - все пак Fabreeze е лидер в "неутрализирането" на смърдоляка

                Comment


                  ВНИМАНИЕ!!!

                  На един мой приятел му пратили тоя линк, вижте го и вие и кажете как да не мразя цигани, щото съм сигурен, че са те. Това нещо със съгурност не го е писал българин.



                  За нарушение на форумните правила относно етническа толерантност и нецензурен език, този потребител получава седемдневен бан.
                  Воланд.
                  Last edited by messire Woland; 21-06-2009, 21:03.

                  Comment


                    paskal написа Виж мнение
                    На един мой приятел му пратили тоя линк, вижте го и вие и кажете как да не мразя цигани, щото съм сигурен, че са те. Това нещо със съгурност не го е писал българин.

                    http://prikachi.com/files/46977H.jpg
                    Първо, стихчето е безобидно и е явно с майтапчийски цели писано. Липсата на чувство за хумор си е лично твой проблем, но поведението ти влиза в разрез с правилата на форума.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      paskal написа Виж мнение
                      На един мой приятел му пратили тоя линк, вижте го и вие и кажете как да не мразя цигани, щото съм сигурен, че са те. Това нещо със съгурност не го е писал българин.



                      За нарушение на форумните правила относно етническа толерантност и нецензурен език, този потребител получава седемдневен бан.
                      Воланд.
                      Българин го е писал.
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Петминутен военен справочник
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Любопитна реклама
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Parabellum написа Виж мнение
                            Българин го е писал.
                            Според мен го написал някой така наречен македонец.

                            Comment



                              На този адрес има статия, която не толкова отдавна е била публикувана в едно околонаучно списание. Интересното е, че статията е писана изцяло от компютърна програма и не е била разпозната преди публиикацията (и последващия скандал).
                              Малко повече обясенения тук:



                              Статията и обясненията към нея са на руски.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                focus-news правят поредица на представяне историята на българските бойни знамена-светини - http://focus-news.net/?id=n1211519.
                                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                                Comment

                                Working...
                                X