Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Найс - един американец обяснява на друг как е да се емигрира в България
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Обърках темата.
      Last edited by ndragostinov; 17-03-2016, 21:37.
      Truth will save the world

      Comment


        Здравната помощ у нас не била лоша?! Наистина, аз досега, за огромно щастие, съм си нямал вземане-даване с болници, но от близки хора знам, че сме доста зле в това отношение.

        Comment


          В големите градове е на добро ниво. По добро от Холандия или Великобритания например. В останалата част от страната е тежко предполагам. Особено спешна помощ, или здрвно неусигурени хорица.

          Иначе писанието дори да е компилирана измислица каквото най вероятно е, до голяма степен се покрива с това което разказват по форумите английските пенсионери в България.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Ако не е фейк, краят на повече от 50 годишен терор в Луизиана

            Comment




              красота!
              War, war never changes..

              Comment


                Amazon написа Виж мнение
                В големите градове е на добро ниво. По добро от Холандия или Великобритания например. В останалата част от страната е тежко предполагам. Особено спешна помощ, или здрвно неусигурени хорица.

                Иначе писанието дори да е компилирана измислица каквото най вероятно е, до голяма степен се покрива с това което разказват по форумите английските пенсионери в България.
                Слава богу ми се е налагало да наблюдавам на живо само два пъти спешна помощ във Великобритания, един път 11 през нощта и един път ранен следобед; и в двата случая линейка дойде за около 10 минути (колкото е ако караш бързо в трафик от където се базират) и хората бяха много кадърни. Отделно имам колега (живеещ сам), който оживя тежък кръвоизлив в корема, при който само е успял да се обади на бърза помощ без дори да може да обясни какво му се случва преди да изпадне в безсъзнание, човекът е спасен само благодарение на бързата помощ. Друг колега са го измъквали от планината със счупен крак от трудно проходим планински район с хеликоптер (в България на Боянския водопад при инцидент с приятел отне 2 часа да дойде някой). Не бих нарекъл хората некомпетентни (поне тези в моя град де).
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment


                  Алтернатива - вегански свят
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    забавно, значи ще се навъдят повече хора..които обаче изобщо няма да замърсяват.Отделно не ги виждам как ще стане при положение че човек е хищник...впочем хръмна ми забавна алтернатива- животинското се забранява...но може да си хапнеш каквото си уловиш...да речем с някой ограничения като да е от твоят пол и поне на 18.....доразвивам си идеята в движение-цялото действие да се развива на арена, който му се хапва отива и се пробва, да хапне или да бъде хапнат...

                    Comment


                      Въпрос на насаждане от малки (и без да са опитвали) - чела бях някаква случка - отива индийче-вегетарианче (от такава секта е) на турнир по шах в Москва, с Аерофлот. И по пътя им сервирали говежди кюфтенца. И то като слязло, питало тези вкусни кафяви кръгчета какви бяха - че кат му казали...
                      Инак - доколкото съм чела тук-таме статийки - и пълното избягване има своите неположителни здравословни ефекти - особено за жени.
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        да де, насаждане от малки- аз лично моите деца в добитъци не смятам да ги превръщам/дресирам. Ако човек е трябвало д абъде тревопасен и стомах и зъби и мозък щяха да с аму различни.
                        Но най-важното е - всичкото това население дето щяло да е повече (особенно ако руча 15% по малко калории) ще замърсява значително повече с останалите продукти от жизнената си дейност....впрочем защо са се хванали за месото а не за алкохола и тютюна?

                        Comment


                          pnp5q написа Виж мнение
                          Въпрос на насаждане от малки (и без да са опитвали) - чела бях някаква случка
                          Случка от първа ръка: отиваме на палатки и там ни чака едно приятелско семейство. Майката веганка, децата веганчета на по 5-6 годинки. Събираме ние барбекюто, вадим ракиите и съответно някакви мезета. Почваме да режем салам. Децата ееййй такива очи облещиха 0_0. Аз им викам вземете си саламче, майката - аа, не, те не обичат салам. По едно време жената замина нанякъде и тия като налазиха салама, половин кило осмукаха за няма и десетина минути Дотам беше с веганството

                          Comment


                            Вегетарианците много държат да прецакат и децата си. А съм чел че това било кофти за развитието на мозъка. Имах приятелка от някакъв вегетариански щат в Индия. За пръв път видяла човек да яде месо като била на 21. Сега причинява същото и на детенцето си, нищо че боледува постоянно. Между другото нали правите разлика между веган и вегетарианец? Вегетарианците все пак ядат мляко, сирена, яйца и т.н. Веганите са само на трева. В Индия дечица умират от липса на разни вещества, или щото кърмата на веганските майки не ставала за нищо.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Това е програма за ограничаване на населението.
                              Както и пропагандирането на хомосексуализма.
                              И борбата на зелените против евтината атомна енергия.
                              Защо да има евтина енергия, в момент в който масово измират пеленачета в Африка, защото белите им дробчета не се справят със саждите от огнищата.
                              Сънят е слаб заместител на кофеина!

                              Comment


                                Кухулин написа Виж мнение
                                http://imgur.com/gallery/hFGSD (16+)

                                Сериозна ветеринарна акция, евала.
                                Тия пичове действат здраво, сериозно са се захванали за изкупват греховете на човечеството







                                Discover topics like Inspiring, and the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like CascaDidit.


                                А и на други места има такива акции, стават все по-популярни. Да се чуди човек дали не е някаква бизнес-схема

                                Comment

                                Working...
                                X