Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Putin ready to send Russian cannon fodder to Afghanistan in exchange for Georgia's refusal of NATO


      Превод: Путин готов да прати руско пушечно месо в Афганистан в замяна на Грузински отказ от НАТО
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain, этот сайт интересно, каждый день просматриваешь? А не пробывал какой нибудь Кремл¸вский сайт посмотреть? Или он (Кремл¸вский) для тебя не достаточно правдив в отличаи от сайта детоубийц?

        И смысл не в том, что Грузия откажется от НАТО, а в том, что демократический, правовой военный союз пошлет в ж@пу свободных, стремящихся в НАТО Грузинов , в обмен на помощь тоталитарного, Кремл¸вского режима.
        (одно не могу понять - Грузия же в глубокой Азии находится, у Казахстана например есть территория в Европе, а у Грузинов нет :sm186: ).
        Last edited by виталий; 17-03-2008, 09:08.
        "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

        Comment


          Виталий, по-спокойно - все пак това е тема за шеги. Затова човекът е пуснал този линк тук.
          А Европа се простира до Кавказ, тъй че Грузия си е в Европа. Както и Армения, и Азербайджан.

          Comment


            BSB, я имел в виду географию а не интересы Запада. Слышал такое -Северный Кавказ, Закавказье? Тады и Турция вся в Европе...

            по-спокойно - все пак това е тема за шеги. Затова човекът е пуснал този линк тук. Я сам пошутил, примут в НАТО, вс¸ будет хорошо.
            "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

            Comment


              И аз точно географските граници на Европа имах предвид:


              И като сме на тази вълна, да не съм съвсем извън темата (взето от http://bash.org.ru/quote/395583 ):

              "Крылья Советов" разгромили "Терек" в Грозном.
              SeadogX (20:58 14.03.2008)
              counter-terrorists win.

              Comment


                э

                Comment


                  pnp5q написа
                  Предлагам по време на експериментите да си махате ръцете от бюрото /където са колонките/ - все пак звука се предава и през костите.
                  E, от ръцете до ушите е далечко :mhehe: То в този ред на мисли трябва и краката да вдигаме :p

                  Т. нар. "костна проводимост" (провеждане на звуковата вълна през окципиталната и темпорална кост до слуховите костици) осигурява около 10-15% от капацитета на слуха ако последния бива загубен. Около 1-2% могат да осигурят рецепторите за вибрация в кожата на гърба. (процентите са по спомен от студентските години, но порядъка е този).
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    Виталюшка, сайтът посетих за първи път в живота си, след като заглавието на статията ми излезе при търсене в Гугъл. Копирал съм го заради гротескно подбраните думи, а не заради Грузия, географията, НАТО или Путин. Напълно си пропуснал идеята, не че това ме изненадва де.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Хана написа
                      А я това:

                      Тук вече аз също почти се "пенсионирах", едвам го чувам, и то ако се напрегна и увелича максимално звука. Но глабовобие би могло да ми докара.
                      Не знам да се страхувам ли или да се радвам. Чувам го силно и ясно, а дори не увеличавам звука на колонките. Комара - също. Дори не ми е неприятно, подозирам, че хардуерът ми не е в ред. Ако проблемът не е в колонките, 100% е в главата ми.
                      Впрочем някой долавя ли ясно думите, или поне може ли да различи езика, на който говорят?
                      Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                      Comment


                        Аз явно съм глухар


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          pnp5q написа
                          ... това с вакуума не ще да е добра идея.:tongue5:
                          Напротив, идеята е повече от добра. Само който чува във вакуум може да бъде признат за истински слухар. Отделен въпрос е, че ако главата ти се постави във вакуум моментално умираш.
                          Ханс написа
                          Впрочем някой долавя ли ясно думите, или поне може ли да различи езика, на който говорят?
                          Аз долавям съвсем ясно техните думи. Не съм сигурен обаче дали това не са гласове от космоса. Напоследък често си комуникирам с някои светци, а също с Юпитер Гръмовержец и Тангра.:sm186:

                          "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                          It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                          Comment


                            http://en.wikipedia.org/wiki/ITER :sm113:
                            Е не може да сложиш Термоядрен (или какъвто е там превода) и до него експериментален, човечеството е с нежна душичка.

                            Иначе имам предложение за мото на форума:
                            Abandon hope all ye who enter here :tongue5:
                            Кръвта из нашите гърди
                            не е съвсем изляна!
                            Народе, цял стани! Иди!
                            Че Македония въстана.

                            Comment


                              Ханс написа
                              Впрочем някой долавя ли ясно думите, или поне може ли да различи езика, на който говорят?
                              Kомарите? Да говорят? :sm186:

                              IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS написа
                              Аз долавям съвсем ясно техните думи. Не съм сигурен обаче дали това не са гласове от космоса. Напоследък често си комуникирам с някои светци, а също с Юпитер Гръмовержец и Тангра.:sm186:
                              А така - станахме двама. Само че аз говоря с души от отвъдното :secret:
                              Last edited by Odzava; 17-03-2008, 17:24. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                Линкчето проверява само слуха ви, за решаване на психическите ви проблеми не става: един чувал преди да натисне play, друг - след като спре, един чувал като си сложи ушите във вакуум, друг - като си сложи ръцете на масата, един чул, че е Христос, друг - че е Тангра. Аз сигурно съм Богородица тогава. Отде се сбрахте все такива?

                                Comment

                                Working...
                                X