Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мисля че това вече е болно. Според мен дори в темата за майтапи това нещо не заслужава да се появява. Принципно съм толерантен човек - но това писание бих гоизгорил на кладата на която бих опържил и всеки който вярва в подони глупости - такива хора са опасни за обществото и човечеството като цяло.
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      Воронин, откъде го докопа това? Дори и сред атакистките писания не съм попадал на такова чудо!!!
      "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

      Comment


        :wo-oh: :aaa: :kill_myse
        Това си е наистина клиничен случай! Не зная кой е авторът, но в сайта http://news.ibox.bg/ сред коментаторите под статиите се подвизава един образ, "Atila", бълващ същите глупости като това тук. Освен това използва и същия девиз като в заглавието.

        П.П.: Добре би било ако става въпрос за един и същ човек. В противен случай излиза, че заразата се разпространява! :tongue5:

        Comment


          Двама педали. Единият:
          - Ще те питам една гатанка, ако я познаеш Аз ще те чукам, ако не я познаеш Ти мене. Съгласен ли си ?
          - Давай! - с кеф отвърнал Вторият.
          - Кое е това животно, което нощем ходи по покривите и мяучи?
          - Крокодил! - с още по-голям кеф отговорил Вторият
          -Позна! :mhehe:








          Една майка влиза в стаята на дъщеря си и забелязва на леглото и писмо. С треперещи ръце отваря плика:

          "Скъпа мамо!
          Не се тревожи, аз заминах със своя нов приятел. Най-после намерих мъжа на мечтите си! Има обици по цялото тяло и халка на устните, освен това и огромен мотоциклет! Но мила мамо, това не е всичко... Бременна съм и Ахмед каза, че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората. Той иска много деца и аз мечтая за същото. Най-накрая разбрах, че марихуаната на никого не вреди и затова ще направим малка плантация в гората както за себе
          си, така и за приятелите на Ахмед. Те пък ни обещаха, че ще ни снабдяват с кокаин и екстази. Моля се учените по-бързо да намерят лекарство против Спина, защото Ахмед се влошава с всеки изминал ден, той заслужава по-добра участ! Не се притеснявай мила мамо, вече съм на 15 и мога сама да се погрижа за себе си. Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда на гости за да ти покажа внука!

          Твоя дъщеря Ани

          P.S. Скъпа мамо, това беше шега! Аз съм на гости у съседката. Исках просто да ти напомня, че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване, които ще намериш в горното чекмедже на масата. С любов, Ани."







          _ Тате, какво е да си богат?
          _ Хубав френски коняк, лимузина с шофьор, манекенка.
          _ А, какво е да си беден?
          _ Билков чай, трамвай, майка ти.





          Как е на турски "пионерчета на пионерско събрание"?

          Отговор: - Кармазъ пешкир пичулар, зорлян калабалък


          Как е на турски "Дон Кихот,рицаря на печалния образ"?
          Отг. - Бабаит ефенди Кихот, сурат кахарлъ.
          Last edited by Agobot; 10-03-2008, 14:28. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
          Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

          Comment


            Ааа онова горе е на атила нали :mhehe: коментарите ги чета само заради него :sm113:
            Кръвта из нашите гърди
            не е съвсем изляна!
            Народе, цял стани! Иди!
            Че Македония въстана.

            Comment


              Сега се дръжте за някъде, да не паднете от стола/е*ати грубияните, поплаках от смях на този клип/: :mhehe: :mhehe: :mhehe:


              Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

              Comment


                Липсват части от текста в горния документ. Тамън реших да дочета защо ацтеките и майте били българи...
                "Далеч съм от мисълта си"

                Comment


                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    княз Крылов написа
                    Мисля че това вече е болно. Според мен дори в темата за майтапи това нещо не заслужава да се появява. Принципно съм толерантен човек - но това писание бих гоизгорил на кладата на която бих опържил и всеки който вярва в подони глупости - такива хора са опасни за обществото и човечеството като цяло.
                    Малко им е... :nut:
                    Сула, заразата отдавна е плъзнала, може да се направи някой холивудски зомби филм
                    Това ми го изпратиха по пощата - нямам и идея откъде е. (като познавам оня дето го прати, току-виж той се оказал въпросният Атила :mhehe: )

                    А иначе - то е ясно, че ние и Господ сме създали. Айде със здраве, България на три галактики! (но нека сме пацифисти - може и само до Пацифика :p)

                    Comment


                      Но а кен токе ту сийвмен
                      Но йонг лист тажа маливе,
                      уер а геза-жу забатена'н лечу мо...
                      Ню уоноз то най молиинай
                      йо сора шо, йес и шо...
                      Кен ли, то либу-дибу далчу...
                      Кен ли, мен ю мо...







                      Лигър:

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.





                      WTF??






                      The British government asked 110 of its citizens the following question:

                      "Is the Bulgarian immigration a serious problem?"

                      55 respondents said: Yes, it is a serious problem!
                      45 respondents said: Никакъв проблем не е!





                      Хитлер е фабрикант на оръжие:

                      Last edited by Agobot; 10-03-2008, 23:17. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                      Comment


                        фокус-мокус
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          Parabellum написа
                          фокус-мокус
                          http://vbox7.com/play:2017b6d5
                          Тва не беше илюзия :p

                          Comment


                            Parabellum написа
                            фокус-мокус
                            http://vbox7.com/play:2017b6d5
                            Ах тази дясна ръка...ако можеше и нея да махне






                            Aмериканците измислили компютър, който предсказвал бъдещето. Буш решил да попита:
                            - Ще има ли Трета световна война?
                            - Да.
                            - Ще я има ли Америка?
                            - Да.
                            - Моите близки ще бъдат ли живи?
                            - Да.
                            - А аз ще бъда ли жив?
                            - Да.
                            Тогава Буш решил да си направи майтап и попитал:
                            - А колко ще струва една кока-кола след войната?
                            - Три рубли…
                            Last edited by Agobot; 10-03-2008, 23:47. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                            Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                            Comment


                              Пак от руския баш:
                              някой: - При Гена и Льоша дойде една мацка - и им наготви, пък те трябваше да измият съдовете.
                              - Обаче докато готвела, те й скроили номер
                              друг: - Какъв?
                              някой: - Влезли в Уикипедия и добавили на 10 март нова поличба "Ако на този ден мъж измие съдовете - няма да види хубава жена 7 години!"
                              някой: - Измила ги.)))
                              "Западното крило" на живо
                              Last edited by pnp5q; 11-03-2008, 00:15. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Открита е причината за земетресенията:

                                Гениталиите да не се слагат там където не им е мястото, пишело в Талмуда | Dnes.bg




                                Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. Взима сатърчето и накълцва въдиците, нарязва влакното, чупи плувките, с ножицата нарязва гумените ботуши и изхвърля стръвта. Удовлетворена от извършеното тя ляга отново в леглото и прегръща спящият си съпруг.... Остават и още два часа живот ...
                                Last edited by Agobot; 11-03-2008, 01:59.
                                Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                                Comment

                                Working...
                                X