Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой от специалистите по военна техника знае ли името на следното оръжие:
    Заглушител


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      полигонен заглушител за гаубица

      Comment


        Именно, да, тоя заглушител (да не се бърка с презерватив за гаубици) май вече е гастролирал 2-3 пъти тук и в "Криле".
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Реклама на производител на машини за унищожaване на документи:

          Last edited by Agobot; 28-02-2008, 23:47.
          Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

          Comment


            Agobot написа
            Да велика държава са - територията им е голяма, населението им е многобройно, имат най-известния водопад на света, гейовете им имат равни права, понякога имат добри филми на касета и DVD и др. Но имат и някои, също толкова велики провали в опитите си да контролират, управляват и налагат мнението си на целия свят, по един леко безхаберен начин:

            1. Войната в Ирак

            2. Осама Бен Ладен - неуловимия от 10 години насам - човека, който доказа, че дори и да си яхнал магаре, пак може да си правиш майтап, в продължение на десетилетие, с "най-могъщата" държава на планетата/интересно колко още ще продължи този фарс :rock: :rock: /.

            3. Войната срещу Сърбия и окупацията на Косово/сръбската гледна точка - аз я подкрепям напълно/.

            4. Двойните стандарти - днес, пред в.Труд, Джон Байърли каза, че България трябва да признае Косово/чудя се, защо не пробва да го наложи това мнение на Китай например??? /

            5. Виетнамската война

            6. Според проучване на CNN, само 13% от американците между 18-24г. могат да намерят Ирак на картата на света(нали уж точно в тази възраст са и войниците им?? ) :rock: :rock: :rock: Пак според същото проучване - 49% от американците не могат да намерят намерят Ню Йорк на картата(интересно какво ли си мислят за 9/11 тогава?)



            7. Според друго проучване на National Geographic - само 11% от населението на велика Америка, не знае къде е Америка на картата/но предполагам и те са обзети от болната амбиция да завладеят света - където и да е той :rock: /: А дали процента на талибаните, които знаят къде е Америка не е по-голям, от този на самите американци?




            Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
            Мдаа,много хубаво че го пусна и в правилната тема за целта...
            :mhehe:

            Comment


              Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
              Далеч...
              "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

              Comment


                Цитат:
                Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?

                Stormbringer написа
                Далеч...
                Нищо, че са далеч - както бях написал на някоя от предишните страници:

                Agobot написа
                Народът на САЩ не може да бъде равнодушен към нарушаването на правата на човека в нефтодобиващите държави.
                Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                Comment


                  Всичко това е много хубаво...ама май не му е мястото в тая тема и въобще в тоя форум. Не че аз тряя да го казвам, но... майтапите ти почват да бият в определена посока, която, повярвай ми, изобщо не е хубава
                  Last edited by Stormbringer; 29-02-2008, 01:19.
                  "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                  Comment


                    Agobot написа
                    Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
                    Аз пък си мисля, че начинът, по който ти "оценяваш" държава (каквото и да означава това), в която май даже никога не си стъпвал, е не смешен, ами жалък.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      айде стига толкоз
                      мир и любов да има :teu24:
                      Кръвта из нашите гърди
                      не е съвсем изляна!
                      Народе, цял стани! Иди!
                      Че Македония въстана.

                      Comment


                        Imperial написа
                        Аз пък си мисля, че начинът, по който ти "оценяваш" държава (каквото и да означава това), в която май даже никога не си стъпвал, е не смешен, ами жалък.
                        Аз пък мисля, че завоевателната и войнствена външна политика на САЩ е жалка(принципа за намеса в работите на всяка една държава по целия свят и цялостно доминиране на световната сцена). И това си личи в световен мащаб, дори и по отлива на съюзниците им - ако въобще ги има още такива. Иначе си прав - щатите са предпоследната държава, която ще посетя(уви има много по-интерсени места).

                        Ако името ти във форума е някакъв белег за убежденията ти, то империализма като понятие едва ли ти е чужд. Политиката, която води САЩ е именно империалистическа, нещо, което аз няма как да приема(и да не осмивам тук в раздел "майтапи") , понеже изобщо не ги смятам за висша "раса"/даже напротив, но то и си и личи де/.

                        Imperialism - the term describes the imperialistic attitude of superiority, subordination and dominion over foreign peoples

                        ПП. Потвърждение на написаното с днешна дата:

                        Last edited by Agobot; 29-02-2008, 15:49.
                        Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                        Comment


                          Личи си единствено че не си намерил подходящия форум за политиканстване и упорито продължаваш да изливаш помията си в тема Майтапи.
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Агобот, всеки си има право на мнение, но не може ли да говорим за нещо друго - за история например?
                            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                            Comment


                              Stormbringer написа
                              Агобот, всеки си има право на мнение, но не може ли да говорим за нещо друго - за история например?

                              Добре... да пробваме тогава... - Как се е казвал брата на Одисей?

















                              -Одикопай
                              Last edited by Agobot; 29-02-2008, 15:51.
                              Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                              Comment




                                :lol:
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X