Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой от специалистите по военна техника знае ли името на следното оръжие:
    Заглушител


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      полигонен заглушител за гаубица

      Comment


        Именно, да, тоя заглушител (да не се бърка с презерватив за гаубици) май вече е гастролирал 2-3 пъти тук и в "Криле".
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Реклама на производител на машини за унищожaване на документи:

          Last edited by Agobot; 28-02-2008, 23:47.
          Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

          Comment


            Agobot написа
            Да велика държава са - територията им е голяма, населението им е многобройно, имат най-известния водопад на света, гейовете им имат равни права, понякога имат добри филми на касета и DVD и др. Но имат и някои, също толкова велики провали в опитите си да контролират, управляват и налагат мнението си на целия свят, по един леко безхаберен начин:

            1. Войната в Ирак

            2. Осама Бен Ладен - неуловимия от 10 години насам - човека, който доказа, че дори и да си яхнал магаре, пак може да си правиш майтап, в продължение на десетилетие, с "най-могъщата" държава на планетата/интересно колко още ще продължи този фарс :rock: :rock: /.

            3. Войната срещу Сърбия и окупацията на Косово/сръбската гледна точка - аз я подкрепям напълно/.

            4. Двойните стандарти - днес, пред в.Труд, Джон Байърли каза, че България трябва да признае Косово/чудя се, защо не пробва да го наложи това мнение на Китай например??? /

            5. Виетнамската война

            6. Според проучване на CNN, само 13% от американците между 18-24г. могат да намерят Ирак на картата на света(нали уж точно в тази възраст са и войниците им?? ) :rock: :rock: :rock: Пак според същото проучване - 49% от американците не могат да намерят намерят Ню Йорк на картата(интересно какво ли си мислят за 9/11 тогава?)



            7. Според друго проучване на National Geographic - само 11% от населението на велика Америка, не знае къде е Америка на картата/но предполагам и те са обзети от болната амбиция да завладеят света - където и да е той :rock: /: А дали процента на талибаните, които знаят къде е Америка не е по-голям, от този на самите американци?

            Latest news, sport, business, comment, analysis and reviews from the Guardian, the world's leading liberal voice



            Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
            Мдаа,много хубаво че го пусна и в правилната тема за целта...
            :mhehe:

            Comment


              Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
              Далеч...
              "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

              Comment


                Цитат:
                Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?

                Stormbringer написа
                Далеч...
                Нищо, че са далеч - както бях написал на някоя от предишните страници:

                Agobot написа
                Народът на САЩ не може да бъде равнодушен към нарушаването на правата на човека в нефтодобиващите държави.
                Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                Comment


                  Всичко това е много хубаво...ама май не му е мястото в тая тема и въобще в тоя форум. Не че аз тряя да го казвам, но... майтапите ти почват да бият в определена посока, която, повярвай ми, изобщо не е хубава
                  Last edited by Stormbringer; 29-02-2008, 01:19.
                  "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                  Comment


                    Agobot написа
                    Мисля си, че една държава не би трябвало да се оценява само по инфраструктурата си, финансите си... но като говорим за Америка, къде наистина е Америка?
                    Аз пък си мисля, че начинът, по който ти "оценяваш" държава (каквото и да означава това), в която май даже никога не си стъпвал, е не смешен, ами жалък.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      айде стига толкоз
                      мир и любов да има :teu24:
                      Кръвта из нашите гърди
                      не е съвсем изляна!
                      Народе, цял стани! Иди!
                      Че Македония въстана.

                      Comment


                        Imperial написа
                        Аз пък си мисля, че начинът, по който ти "оценяваш" държава (каквото и да означава това), в която май даже никога не си стъпвал, е не смешен, ами жалък.
                        Аз пък мисля, че завоевателната и войнствена външна политика на САЩ е жалка(принципа за намеса в работите на всяка една държава по целия свят и цялостно доминиране на световната сцена). И това си личи в световен мащаб, дори и по отлива на съюзниците им - ако въобще ги има още такива. Иначе си прав - щатите са предпоследната държава, която ще посетя(уви има много по-интерсени места).

                        Ако името ти във форума е някакъв белег за убежденията ти, то империализма като понятие едва ли ти е чужд. Политиката, която води САЩ е именно империалистическа, нещо, което аз няма как да приема(и да не осмивам тук в раздел "майтапи") , понеже изобщо не ги смятам за висша "раса"/даже напротив, но то и си и личи де/.

                        Imperialism - the term describes the imperialistic attitude of superiority, subordination and dominion over foreign peoples

                        ПП. Потвърждение на написаното с днешна дата:

                        Last edited by Agobot; 29-02-2008, 15:49.
                        Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                        Comment


                          Личи си единствено че не си намерил подходящия форум за политиканстване и упорито продължаваш да изливаш помията си в тема Майтапи.
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Агобот, всеки си има право на мнение, но не може ли да говорим за нещо друго - за история например?
                            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                            Comment


                              Stormbringer написа
                              Агобот, всеки си има право на мнение, но не може ли да говорим за нещо друго - за история например?

                              Добре... да пробваме тогава... - Как се е казвал брата на Одисей?

















                              -Одикопай
                              Last edited by Agobot; 29-02-2008, 15:51.
                              Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                              Comment




                                :lol:
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X