Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Китайски самолетоносач

    Уточнение
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      в. Капитал написа
      "Хан Крум боза ли е пил в черепа на Никифор?"

      Историкът Божидар Димитров пред в. "24 часа" по повод участието му в реклама на вино
      :mhehe::mhehe::mhehe:
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment



        това е някаква бясна каша

        Comment


          Стопанинът прилича на... своя компютър / операционна система...
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment



            Группа умалиш¸нных, совершивших побег из дурдома особого режима, уверенно полагает себя советскими партизанами, а санитаров - гестаповцами. Возглавляет группу мат¸рый шизофреник Матвей. Амбулаторный больной Нео страдает л¸гким расстройством психики. Но сбежавшие из дурдома граждане объясняют ему, что на самом деле вс¸ не так, как ему кажется. Что на самом деле кругом фашисты. И что война до сих пор так и не закончилась. Судьба мира и фашистской матрицы - в руках надежды Сопротивления, симпатичного штурмбанфюрера Нео!
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Един по-брутален майтап. Струва си - сайта е руски, ама сценката била полско-немска.

              http://www.ziza.ru/2007/08/10/posled...dby_video.html

              Comment


                Айде пак на имената
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Един по-различен поглед върху прабългарската история:
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    По Татово време учителка проверява домашните работи на класа относно прекарването на лятната ваканция. На Иванчовата пише: "Харесахме се с Марийка и станахме гаджета".
                    -Хм, има любов-добре, ама нещо липсва- нещо за природата,може би. Поправи я!
                    - Беше топло и птичките пееха. С Марийка станахме гаджета.
                    -Природа,любов-добре.Ама липсва трудът-поправи я!
                    - Беше топло и птичките пееха. С Марийка станахме гаджета. Двама работници копаеха канал.
                    -Природа, любов, труд- добре. Но липсва най-важното- Партията.
                    - Беше топло и птичките пееха. С Марийка станахме гаджета.Двама работници с Червени потници копаеха канал.
                    -Природа, любов, труд, Партията, всичко е наред. Остава само едно-светлото Бъдеще.
                    -Беше топло и птичките пееха. С Марийка станахме гаджета.Двама работници с Червени потници копаеха канал.По едно време единият хвърли лопатата и каза:"Мама му стара и утре е ден!"

                    Comment


                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Приятно клипче от 80те
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Много добро парче . От него тръгнаха съвременните хауз и брейк-бийт :nod: .
                          A strong toun Rodez hit is,
                          The Castell is strong and fair I wis...


                          блог за средновековна балканска история

                          Comment


                            В една съседна тема се споменават митове от българската история, като единият е "защо са се разделили синовете на хан Кубрат". Та по този повод един виц, който прочетох неотдавна:

                            Извикал хан Кубрат най-големия си син.
                            - Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи.
                            Взел я той и с лекота я натрошил на няколко места даже.
                            - А сега вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж.
                            Хваща нашият, понапънал мишци, но успял да ги строши.
                            - А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-ина клона от купчината...
                            Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си.
                            - Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

                            Comment


                              He'll be back! :tup::mhehe:

                              EDIT, 24.09.2007 - То било "сериал". Ето някои, които ми се видяха удачни:

                              Terminator vs. Robocop

                              Neo vs. Robocop

                              Neo vs. Everyone - това е като тест за кино-фенове . Впрочем, някои кадри не са ми познати.

                              Mr. Smith singin in the rain & more

                              Benny Hill Matrix - много любопитно - накара ме да оценя поотделно трите фактора - действие, осветление, музика. Според мен е достатъчно тъмно, за да надделее над музиката - все пак (и въпреки перфектното напасване).
                              Last edited by pnp5q; 24-09-2007, 20:42.
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Cruise’s character in "Valkyrie" — a Nazi general under Hitler’s command мауааааа :wo-oh: :o ето го батко бе, не е бил генерал, ама ще стане. Просто Claus Schenk Graf von Stauffenberg , просто чудо холивудско Ше е як филм. Ше е нещо зашеметяващо...Между Унтерганг и Железния кръст, ама по-добро на квадрат уаууу, ще ги изядат с опинците






                                Last edited by von Danitz; 26-09-2007, 20:16.

                                Comment

                                Working...
                                X