Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А ти какво си търсил на Сайт лесбиянок и бисексуальных женщин Молдовы, че да попаднеш на този откъс?
    Само не ми казвай, че просто си стигнал до него, докато си препрочиташ тухлите вечер.

    Comment


      Не знам ти какво си търсил, че да го намериш там, при мен си дойде от по традиционен сайт - fishki.net


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Thorn написа
          Загадка - откъде е цитата:
          — Маша, — сказала она, робко притянув к себе ее руку. ...
          То човекът си го е казал: всички щастливи двойки са щастливи по един и същ начин независимо от пола

          Comment


            bsb написа
            А ти какво си търсил на Сайт лесбиянок и бисексуальных женщин Молдовы, че да попаднеш на този откъс?
            Само не ми казвай, че просто си стигнал до него, докато си препрочиташ тухлите вечер.
            А какво си търсил ти там че да го знаеш къде е
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              Баснята "Лебедь, рак и щука" на Крылов (истинския), преразказана от Вовочка: "Однажды лебедь раком щуку...."
              Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
              A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

              Comment


                Малко из дебрите на Нет-а:

                Настоящий мужчина должен посадить дерево, построить дом и сказать какую-нибудь гадость о секс-меньшинствах (а то кто-нибудь заподозрит его в нетрадиционной ориентации).

                Если вы находите свои вещи в беспорядке, значит, кто-то не успела сделать уборку. А если не находите их нигде, значит, успела.

                Успех - дело чистого случая. Это Вам скажет любой неудачник...Эрл Уилсон

                Женщины способны на вс¸, Мужчины на вс¸ остальное... Анри Ренье


                Все мужчины — чудовища.Остается одно — кормить их получше... Оскар Уайльд
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  Второто ме подсети за нещо:
                  "Един познат имаше особена дарба. Намираше вещите на хората, преди да са ги загубили."
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Брук Шийлдс:
                    - Пушенето убива. А ако Вие сте убит, то губите важна част от Вашия живот.

                    Бритни Спиърс:
                    - Никога не съм искала особено да ходя в Япония, защото не си падам по рибата, а в Африка тя е много популярна.

                    Кристина Агилера:
                    - А тази година къде ще се състои филмовият фестивал в Кан?

                    Арнолд Шварценегер:
                    - Мисля, че гей браковете трябва да се сключват само между мъже и жени.

                    Кевин Костнър:
                    - Навярно звучи самоуверено, но мога да разпозная всеки, с когото съм се срещал в личния и професионалния си живот.

                    Стивън Сегал:
                    - Хората по цял свят ме възприемат като духовен лидер.

                    Парис Хилтън:
                    - Кабала (бел.ред.-източно учение) ми помага да се противопоставим на страховете си. Например някоя моя приятелка ми взема някоя рокля и не ми я връща. След месец аз я срещам на улицата в моята рокля и тогава задължително ще й се противопоставя.

                    Източник: http://kino.dir.bg /по Нет Фокус/
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Ако се прокраднеш до спящ човек и със всички сили извикаш в ухото му :
                      - Тринайсет!
                      Tой веднага ще скочи и ще се заоглежда като полудял.
                      Това доказва още един път магическата природа на загадъчното число.

                      ***

                      Бисери от ученически съчинения:
                      ...В полярните земи има малко флора, само няколко фауни, но те са диви. Измежду живите същества ще споменем лишеите, пингвините и изследователите. На последните понякога им е така студено, че като се мият са принудени да си слагат ръкавици.

                      ***

                      Водопроводчик монтирал мивка в кабинета на психоаналитика.
                      - Аз свърших. Дължите ми 100 лева.
                      - Трябват ви пари?
                      - Да.
                      - Искате ли да поговорим за това?

                      ***

                      В жалба на подсъдим против присъда:
                      "Насоката по отношение на доказателствения материал се проведе по един повърхностен и абстрактен контекст, за което подборът бе зависим на едно неправомерно вътрешно убеждение с предварителна сила в изпредвид диспозитива, характеристичните данни, предишни осъждания и прочее праведно второстепенни правостановища."

                      ***

                      - Как е?
                      - Кофти. Шефът иска да работим за трима.
                      - Брей, че звяр!
                      - То, добре, че сме седем души...

                      ***

                      - Здравейте. Искам да нарека сина си Сергей.
                      - Извинете, но името вече е заето. Опитайте друго. Свободни са, например, Сергей2050, _Сергей_, Сер-Гей или Сергей-19.

                      ***

                      "Ако не можете да прочетете какво пише тук, значи сте попаднали на подходящото място!"
                      (Реклама на магазин "Оптика")

                      ***

                      Минава кораб покрай остров насред океана. По едно време един от пътниците забелязва човек на острова и пита капитана:
                      - Какъв е тоя брадясал човек дето подскача, крещи и ръкомаха така oживено?
                      - Ми, не знам - отвърнал капитанът,- но всяка година като минаваме с кораба покрай острова, оня нещо полудява!

                      Comment


                        Американец, французин и българин...
                        Американецът:
                        - Ние копахме, копахме и намерихме кабел отпреди 200 години. Значи още тогава сме имали телефони.
                        Французинът:
                        - И ние копахме, копахме и намерихме кабел на над 250 години. Значи още преди вас сме имали телефони.
                        Българинът:
                        - Ние пък като копахме, копахме и не намерихме нищо. Значи още е-хеее
                        преди колко време сме имали безжични телефони...

                        * * *

                        Какво е танцът?
                        Tанцът е вертикален израз на едно хоризонтално желание...

                        * * *

                        "Продавам апартамент в района"
                        Обява в автобус 83

                        Comment


                          Представата на кокошките за филм на ужасите:

                          Comment


                            За съжаление директен линк към файл на твоя хард диск е невъзможно да дадеш на форума.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Imperial написа
                              За съжаление директен линк към файл на твоя хард диск е невъзможно да дадеш на форума.
                              Нещо се обърках :1087:
                              Last edited by mafioso; 02-07-2007, 02:12.

                              Comment


                                Nick написа
                                Баснята "Лебедь, рак и щука" на Крылов (истинския), преразказана от Вовочка: "Однажды лебедь раком щуку...."
                                моля моля моля .... тово уточнение "истинския" искренно ме възмущава - аз също съм истински Крылов ама Владимир а не Иван ;Р
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X