Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Предлагат булка с малки недостатъци, но с големи предимства

    Абе като се замисли човек... защо пък не! :sm186:

    Comment


      Буш изгубил часовника си, докато се здрависвал с албанец?
      11 юни 2007 19:03

      Американският президент Джордж Буш е изгубил часовника си, докато се здрависвал вчера с албански граждани, по време на своето посещение в страната, съобщава испанската информационна агенция ЕФЕ, позовавайки се на информация на местни телевизионни канали.


      Каналите News 24 и Top Channel разпространиха материали, в които американският президент поздравява местните хора, здрависва се с тях и ги целува, когато в един момент от лявата ръка на президента изчезва неговият часовник.
      Ако някой се чуди защо бяха днес задръстванията - явно са пазили някой да не открадне я лимузината, я самолета...
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        Човешки тетрис
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          Пилот написа
          Ако някой се чуди защо бяха днес задръстванията - явно са пазили някой да не открадне я лимузината, я самолета...
          В три следобед беше толкова празно, все едно беше шест сутринта. Много бях доволен!
          А някога имаше един виц, който вече съм забравил, но се разправяше нещо за самолет, на който се развалили приборите в полет и трудно се ориентирал. Докато се чудели къде са, пилотът си показал ръката през прозореца (защо ли?) и след малко казал: "А, ясно, над България сме." "Е как позна?" "Няма ми часовника."
          Все пак на този виц съм се смял в трети-четвърти клас, тъй че проявете разбиране

          Comment


            10th June 2007A historic date for all AlbaniansPresident Bush is given a hero's welcome in Albania. This is the first visit ever of a serving president of US...

            Това е филмчето, на което се вижда как на Буш му свиват часовника. Опасен народ, ей
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Ха! Направо се вижда как един му хваща ръката, а като я пуска от часовника няма и следа! Тия албанци добре пипат :o

              Comment


                Яки типове, няма спор. Един вид да запомни, че е идвал на Балканите
                А и това някак си идва като потвърждение на вица и че една история, колкото и да е невероятна, все може да се случи някога
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Наистина невероятно. Ако Буш търсеше предлог да нахлуе в Албания, сега го има
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    В три следобед беше толкова празно, все едно беше шест сутринта. Много бях доволен!
                    Блазе ти!
                    Аз загубих само 2 часа - от 3 до 5 без 15 за да се добера от Академията в Симеоново до Горнобански път... Н Макдоналдс бяха спрели всичко, 1 автобус полиция и два жандармерия, тотално задръстване и т.н.
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      http://pakistaniat.com//2007/05/11/p...eck-checkered/

                      Comment


                        :sm113:

                        аха, тва е яко, Даниц Това доказва, колко всъщност назад са в Пакистан, след като на никой от цялото им там външно министерство не му е минало през акъла, че това се използва при автомобилни състезания (не само Формула 1)и определено не би могло да е знамето на Чехия :kill_myse .

                        THE LABARUM


                        sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                        ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                        ,sevogorob eht erew ysmim llA
                        .ebargtuo shtar emom eht dnA

                        Бе сгладне и честлинните комбурси
                        тарляха се и сврецваха във плите;
                        съвсем окласни бяха тук щурпите
                        и отма равапсатваха прасурси.

                        Comment


                          Много добро!!!!!

                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            http://w1.ohoboho.com/playvideo.php?id=784 човекът и животните
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Что? Вы скажете что это деваха с голой жопой, самурайским мечем и реактивными движками за спиной? Да нифига подобного. Это Ме-262 Lorin ;) Ища инфу про XF5U Skimmer (не подумайте дурного! :) случайно натнулся на этот сайт. Думаю, моим приятелям-анимешникам (коих я знаю минимум в количестве 2…


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment

                              Working...
                              X