Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PDF в Word

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    PDF в Word

    Някой да знае безплатна програмка за четене на PDF-файлове. Имам си Акробат рийдъра, но с него като сканирам нещо в пдф, после не мога да селектирам текст и да го редактирам. Свалих си трайъл версията на ABBYY Reader 7.0, но с нея пък като прочета и редактирам текста, после нито мога да копирам текста, нито да сейфна резултата... :x

    Някакви идеи?

    #2
    Нуждаеш се от пълната версия, която позволява исканите от теб функции (Select Text, Select Image, etc) Позволява и други дейности, като редактиране и бележки/коментари, все полезни неща.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      #3
      А някъде хм, да кажем, да мога да си я цъкна, без да плащам на капиталягите?

      Comment


        #4
        Николай написа
        А някъде хм, да кажем, да мога да си я цъкна, без да плащам на капиталягите?
        Аз лично, мислейки като тебе и не желаейки да изкихам $300, се обърнах към местния гаражен разпространител на софтуер и срещу 8 лева се сдобих с пълната версия (и с много други програми :mhehe: ). Това беше при едно от посещенията ми в родината преди няколко години; оттогава нещата в България може да са се променили, защото чувам за гонения на разпространители без лиценз?

        Има разни руски хакерски сайтове, където има кракнати всевъзможни програми. Проблемът е, че доста често се опитват да хакнат самия теб, така че с тях отдавна не се занимавам.
        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

        Comment


          #5
          *кхъм*emule*кхъм*

          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Аз имам Адоб Акробат7 професионал. 200мб е
            Ако имаш АйСиКю и си на линия мога да ти дам да го изтеглиш
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment

            Working...
            X