Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тайно, по-тайно, най-тайно, публичен търг за земи в Своге

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Sir Gray написа
    Може и билетчета да късаме...
    Първо да определем цените на билетите - аз предлагам да оставим онези за мачовете на Левски в Шампионската лига - 40 лева за "А" сектор, 30 за "В, по 20 за "Б" и "Г". :mhehe:

    Comment


      #17
      всеизвестен факт е, популяризиран от Дъглас Адамс, че когато дойде революцията, ще ги изправяме до стената. в този аспект би било добре да се изгради и стена насред стадиона. може и предсрочно, за да осигурим поне равни мачове на наши отбори срещу чужди...

      Comment


        #18
        прогнила отвсякъде...

        и сега какво, за Волен ли да гласувам???

        Comment


          #19
          Ъмм, не, че той е също такъв ... айде да не нарушавам добрия тон, та същия като другите е, просто не се е докопал още до достатъчно власт. Или айде, всъщност той е по-луд и твърде краен, или поне казва това, което някои слоеве от населението искат да чуят и така печели дивиденти за предстоящите в края на тази седмица избори.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            #20
            кало написа
            лошото е, че там - "долу" - не съзнават, че имат пълната власт спрямо тези "на върха"
            Но имай в предвид, че и тези отдолу са разделени /наши и ваши.. и трети.. /, биват манипулирани, мислят различно и т.н..
            Огледай се.. има достатъчно примери.
            Мои познати, родителите ми.. виждат как и едните и другите - са едни и същи, но ще продължат да гласуват така както са гласували преди, и преди, и преди..

            А да ти кажа, не виждам кой заслужава доверието ми..

            .
            ..И кажи ми ти страннико,
            чувал ли си звук,
            по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

            Comment

            Working...
            X