Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко про-израелска пропаганда или Жени в униформа.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Малко про-израелска пропаганда или Жени в униформа.

    Та кого подкрепяхте, казвате?




    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Imperial написа
    Та кого подкрепяхте, казвате?

    На тва му се казва удар под кръста.

    А от новините оставам с впечатлението, че ливанската армия само седи и гледа,а де що има жертви сред израелците било от активисти на Хизбула

    Comment


      #3



      копелееееее....

      Comment


        #4
        Ъъъъ аз съм твърдо зад армията на Израел (женската и половина) :twisted:

        THE LABARUM


        sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
        ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
        ,sevogorob eht erew ysmim llA
        .ebargtuo shtar emom eht dnA

        Бе сгладне и честлинните комбурси
        тарляха се и сврецваха във плите;
        съвсем окласни бяха тук щурпите
        и отма равапсатваха прасурси.

        Comment


          #5
          бедна ми е фанатзията какво може да се случи на тая мадама, ако я пленят активисти на "Хизбула".
          They march in full battle dress
          With faces grim and pale
          Tattered banners and bloody flags
          Rusty spears and blades...

          Comment


            #6
            Недей да проектираш собствените си фантазии в/у бедните бойци на Хезбула
            Recalibrating my lack of faith in humanity...

            https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

            Comment


              #7
              Темата се явява продължение на тази:
              Форумен Правилник

              Comment


                #8
                модератор написа
                Темата се явява продължение на тази:http://www.boinaslava.net/forum/show...F1%E2%E0%F2%E5
                Темата се явява интелигентна дискусия относно проблематиката свързана с равноправието на жените в армията. За успешното провеждане на тази дискусия е необходимо наличието на изобилие от нагледен материал, за да може всеки да формира възможно най-обективно мнение по въпроса.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Съгласен

                  Imperial, напълно съм съгласен :tup: :nod: Ще е забавно :twisted:
                  They march in full battle dress
                  With faces grim and pale
                  Tattered banners and bloody flags
                  Rusty spears and blades...

                  Comment


                    #10
                    SS-mann написа
                    бедна ми е фанатзията какво може да се случи на тая мадама, ако я пленят активисти на "Хизбула".
                    Бедна ми е фантазията,ако няколко като тази синеоката пленят някой от Хизбула ккаво ще му се случи-ще бъде разкъсан жив и мъжественосста му ще бъде навряна в гърлото :aaa:
                    Всеизвестен факт е, че поради липса на популация Израел е мобилизирал жените си.Моята гледна точка е, че жената трябва да се занимава с всичко друго но не и с война.Това вече е извращение-да накараш тези мадами да бягат като луди,да скачат,да се търкалят-нали после ще трябва деца да раждат?Сега разбирам,защо евреите са извратени.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #11
                      Imperial написа
                      Темата се явява интелигентна дискусия относно проблематиката свързана с равноправието на жените в армията. За успешното провеждане на тази дискусия е необходимо наличието на изобилие от нагледен материал, за да може всеки да формира възможно най-обективно мнение по въпроса.
                      Е да де, точно това е причината за модераторската намеса. Който не е съгласен да погледне тук и ще се убеди:
                      Форумен Правилник

                      Comment


                        #12
                        модератор написа
                        Е да де, точно това е причината за модераторската намеса. Който не е съгласен да погледне тук и ще се убеди:
                        http://www.boinaslava.net/forum/show...&postcount=148


                        Да цитираш пост на Елемаг, удар под кръста, изтънчена форма на форумна жестокост. Само искаш да ми дискредитираш темата
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Parabellum написа
                          Това вече е извращение-да накараш тези мадами да бягат като луди,да скачат,да се търкалят-нали после ще трябва деца да раждат?Сега разбирам,защо евреите са извратени.

                          А според мен точно това им трябва на повечето пикли в наши дни. Направо ми се повдига от лигли вече. Едни от най-яките мадами, с които съм имал късмета да се запозная бяха 8 еврейки, тъкмо свършили казармата, които на околосветското си пътешествие минаха през софия за няколко дни. не знам дали е от казармата, обаче ако всичките жени имаха поведение и отношение към живота като тях, мъжката част от населението само щеше да спечели и то много.

                          Последното ти изречение обаче е доста тъпо.

                          Comment


                            #14
                            Parabellum написа
                            ..... е извращение-да накараш тези мадами да бягат като луди,да скачат,да се търкалят-нали после ще трябва деца да раждат?...
                            Аз нямам нищо против да ме плени тая кака....
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #15
                              Жените не се изпращат на бойната линия. Служат в тила. Преди години Върховният съд на Държавата Израел разреши на една жена да служи като пилот. Това е май единственият случай, когато жена е допусната да служи като боен пилот.
                              SEMPER AGRESSUS

                              Comment

                              Working...
                              X