Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите процесори на Интел

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Новите процесори на Интел



    Read the latest computer hardware news, analysis and opinions on Tom's Hardware and get a glimpse into the future of cutting edge tech. | Tom's Hardware




    са някакви безобразия, при това евтини. Аз досега винаги предпочитах AMD, обаче сега нещата се обръщат. Най-сетне Интел изкара нещо почти революционно. Има една сравнителна графика за Rise of Legends, там интелските са почти два пъти по-бързо от съответните на AMD. Добре че си отлагах ъпгрейда толкова време.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Imperial написа
    http://anandtech.com/cpuchipsets/sho...spx?i=2795&p=1

    Read the latest computer hardware news, analysis and opinions on Tom's Hardware and get a glimpse into the future of cutting edge tech. | Tom's Hardware




    са някакви безобразия, при това евтини. Аз досега винаги предпочитах AMD, обаче сега нещата се обръщат. Най-сетне Интел изкара нещо почти революционно. Има една сравнителна графика за Rise of Legends, там интелските са почти два пъти по-бързо от съответните на AMD. Добре че си отлагах ъпгрейда толкова време.
    What the fuck............... :rock:
    Директно ще си купя няколко броя от т`ва мъниче :twisted:
    Евалата Имперец!!!!
    А и още нещо плеасе изтрий си пощата с Л.С-тата, защото искам да те питам нещо, но системата ми казва, че пощата ти е фул...
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Изтрил съм няколко и трябва да има място.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment

      Working...
      X