Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Старинар-info

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Старинар-info

    То и аз като колегата малко реклама.Ако прецените , че не й е тук мястото моля изтрийте темата.
    Вече втори месец, на пазара-разбирай онлайният-се продава списание Старинар.
    Старинар-това е списанието създадено от колекционерите на Историческо Оръжие в България за колекционери,любители и интересуващи се от историческо оръжие,униформи и милитария в България.
    Бързам да съобщя, че на страниците на списанието няма да намерите ТТ данни на кораби,подводници и самолети, които присъстват в оръжейните издания в у нас.
    В нашето списание е наблегнато на огнестрелното оръжие от самото му създаване до 1945 година. Също това се отнася и за другите раздели-Фалеристика, Милитария ,Униформи.
    Искам да уточня, че всеки един образец оръжие и милитария за което се пише на страниците на изданието е притежание на автора на статията и данните за него са проверени лично, като по този начин отпада възможността от поредната интернет шмекерия от типа-copy-paste и хоп статийката готова-както се случва в нашите издания.
    Ние претендираме да бъдем сериозни и различни.Доколко сме успели, ще кажете вие читателите.
    Редакцията е отворена към всякакви предложения и критики. читателите правят изданието, а не издателите!!!!
    Приятно четене!
    Брой Първи
    Брой Втори
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    Ъъ, Парабелум, казваш, че се продава списанието, а пък аз току що му хвърлих един диагонален поглед. Ако наистина е срещу заплащане ще трябва да се чувствам гузно за изпиратстването...
    Абе направо казано може би не е лошо да поясниш сега ще се плаща ли или ще е гратис списанието
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      Продава се-онлайн
      демек без пари.След време като се замогна ще започне да се предлага и за пари по будките за вестници и списания, но в момента съм беден Главен Редактор!
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #4
        Днес излезе брой 3 на "Старинар"
        Коментарите тук! :mike:
        Last edited by Parabellum; 02-08-2006, 04:36.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #5
          картинката ти е грешна
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Това списание е страхотно, поздравления Парабелум! :nworthy: :tup:
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              #7
              Този брой беше абсолютно сгрешен, за което се извинявам на читателите.Грешките вече са коригирани списанието можете да го изтеглите от ТУК
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                СПИСАНИЕТО Е СТРАХОТНО !!! БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ ПАРАБЕЛУМ

                Comment


                  #9
                  Списанието е много добро и интересно макар, че за него знам от по отдавна, но чак сега го хваля, пък и авторите си разбират от работата. :tup:
                  Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                  Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                  Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                  Comment


                    #10
                    Потребно е списуватели сигур йощ да се найдат, че то един бай Парабелата на добра воля го уйдурдисва! Ама като сум непросветен, бидох в невъзможност да съ присъединя

                    Comment


                      #11
                      ей много е хубава идеята. списанието е на достъпен език и ще стане популярно според мен, поздравления Парабелум!

                      само в статията за Уинчестъра ми се струва че нещо не е както трябва - преди години си играх с чисто нова помпа Уинчестър, книжката за потребителя трябва още да е у дома.

                      Comment


                        #12
                        eiiiiiiiiiii monka kade si pishi

                        Comment


                          #13
                          Списанието е много добро. Следя го още от първия брой, макар да не съм специалист статиите ме удовлетворяват. )
                          Чакаме 4ти брой. )
                          "На рилеца герой
                          титан калимански,
                          герой от Булаир
                          с гърди от желязо
                          и воля от гранит."

                          Comment


                            #14
                            Четвърти брой бе малко забавен в "редакцията", заради натоварената програма на Дружеството.За компенсация скоро ще излезе двоен брой с интересни материали.
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #15
                              С голямо закъснение брой 4 вече е готов.


                              СТАРИНАР брой 4



                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment

                              Working...
                              X