Съобщение

Collapse
No announcement yet.

www.AllEmpires.com Малко сме, трябва ни подкрепление!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    www.AllEmpires.com Малко сме, трябва ни подкрепление!

    Това е чудесен международен форум за история и т.н.!

    Линкът към него - http://www.allempires.com/forum

    Този форум съществува от 2004 и има повече от 3000 регистрирани члена(разбира се само част от тях - активни). Аз го открих наскоро.

    Има от пиле мляко!

    Обаче там са тълпи турци и гърци, а по - активните българи сме само 2 - 3, което е крайно недостатъчно, още повече, че в скоро време аз няма да мога да пиша там всеки ден. Иначе е страшно интересно - трябва да го видите. Теми - всякакви! Всеки поства интересни линкове за каквито ви хрумне исторически събития или пък карти. Всеки ден там ври и кипи.

    В "Non English Board" има български и македонски трейдове. В "Modern History" има един трейд където се обсъжда и се гласува относно идентичността на днешните "македонци".

    Смятам, че ще ви бъде интересно да видите и трейдовете и постовете на единствения български турчин там - ще го познаете по ника.

    Извинявайте, че правя реклама на ваши колеги, но повярвайте ми - НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ!!!

    Надявам се да привлека нечие внимание към случващото се в другия форум.
    Last edited by модератор; 10-04-2006, 21:42.

    #2
    Темата се мести в "Общи", просто не виждам защо е пусната в "Световна история > Нова".
    Форумен Правилник

    Comment


      #3
      Да, така е по - добре. Просто този форум ми се вижда лекинко разбъркан - и затова малко трудно се ориентирах тогава къде ще е по - добре да се постне този трейд - съобщение, та да се види от повече хора.

      Comment


        #4
        Chargemaster написа
        Да, така е по - добре. Просто този форум ми се вижда лекинко разбъркан - и затова малко трудно се ориентирах тогава къде ще е по - добре да се постне този трейд - съобщение, та да се види от повече хора.
        Знам го този форум, направи го един персиец(перс?). Даже жяхме говорили да му пиша част от материалите, ама пък тогава го взеха в армията и нещата замряха.
        Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

        Comment


          #5
          Т.е. иранец?!

          Comment


            #6
            KG125 написа
            Т.е. иранец?!
            Не, македонец.
            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

            Comment


              #7
              A защо му викаш "персиец"?!

              Comment


                #8
                А никът му не е ли "Cyrus Shahmiri"?

                Comment


                  #9
                  Ами аз много не съм комуникирал с него във въпросният форум, а в един друг където бе известен като Mojtaba. Много е възможно да си е сменил ника, но съм сигурен, че той регистрира домейна.
                  Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                  Comment

                  Working...
                  X