Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Искам да съм заден ляв. Мигач. :sm113: :lol: :lol:
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Изучающим английский.

      Разминка. Для всех.
      Говорим фразу "Веселушка-Мэри, выходи за меня замуж!"
      Итак:
      Merry Mary marry me.
      Повторяем до тех пор пока не сможем воспроизвести фонетическое различие.

      Первый урок, английский для начинающих:
      "Три ведьмы разглядывают трое часов "Свотч". Какая из ведьм разглядывает
      какие часы?"
      Теперь по английски!
      Three witches watch three swatch watches. Which witch watches which
      swatch watch?

      Второй урок, английский для продвинутых учеников:
      "Три ведьмы-трансвеститки разглядывают три кнопочки на часах "Свотч".
      Какая из ведьм-трансвеститок разглядывает какую кнопочку на часах
      "Свотч"?"
      Теперь по английски!
      Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched
      witch watches which Swatch watch switch?

      Третий и последний урок, английский для абсолютных профессионалов:
      "Три швейцарских ведьмы-сучки, желающих изменить свой пол, разглядывают
      три кнопочки на часах "Свотч". Какая из швейцарских ведьм-сучек,
      желающих изменить свой пол, разглядывает какую кнопочку на часах
      "Свотч"?"
      Теперь по английски!
      Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss
      witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss
      witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to
      watch which swiss Swatch watch switch?

      Your life is the best story! Just start your blog today!


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Незабравими моменти :wo-oh: :lol:
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          pnp5q написа
          Ми като толкова настояваха да не вдигаме кърпичките, на сега еманципация Никакво мрънкане, никаква милост - сами са си виновни, хихи.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            Comment


              pnp5q написа
              Толкова са гадни това, мъжете, да му се не види! Големи са грубияни, значи! Не разбирам защо никога не говорят за дамски обувки, тоалети и козметика. Абсолютно примитивни създания. Дори повечето от тях не се епилират, а ходят с космати гърди, като някакви неандерталци. А ноктите им са толкова неподдържани! Ужас, ви казвам!
              Винаги забравят рожденните дни на най-близките си. Сещат се да подарят цвете само на 8 март. Мерси за такова цвете. Това е изпросена работа. Някои пък подаряват цветя без никакъв повод. Пълна глупост! Мъжка им работа!
              А това, мъжете ползват компютрите, за да играят на някакви тъпи стратегически игри, на които нищо не може да им се разбере. Събират там някакво злато, камъни, правят някакви армии и ходят да се избиват. Абсолютно първична работа. Това е доказателство, че без мъже светът би бил по-хубав. Не вземат да играят на някоя сериозна игра от рода на SIMS, например, или да редят пасианси.
              Нищо не става от мъжете! Те дори не знаят как се работи с пералнята. Ама какво да се прави, жените ще трябва да ги търпят, поне докато мъжете не измислят по-успешен начин за клониране, при който нуждата от Y-хромозоми да отпадне напълно. Сексуалната полза от мъжете отдавна е отпаднала. За задоволяване на нуждата от секс вече са изобретени невероятни електроуреди, които се справят много по-добре. Остава им само размножителната функция. Когато и тя отпадне, светът наистина ще стане прекрасен, пълен само с нежни и красиви създания.
              Ренесансът в Европа настъпва с края на чумата

              Comment


                MFOU,EMS Q УПС, КАПСАААААА, ДА, ПОДКРЕПЯМ!!! ЖЕНА, НАЛИ?

                Comment


                  Напълно подкрепям Мунчо, или Мунча (не е съвсем ясно).

                  "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                  It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                  Comment


                    Мунчо написа
                    Не разбирам защо никога не говорят за дамски обувки, тоалети и козметика.
                    Тц. За история, математика, философия...
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Трудно ми е да повярвам, но за пръв път темата "майтапи" я грози заключване.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        хи хи хи, Фриц, ти си император, ти не разбираш нашите нежни феминистични нагласи Зиг! Заааааааак
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Мунчо написа
                          В тях жените напълно превъзхождат мъжете по редица показатели. В пожарната представителките на нежния пол също са доказали своето превъзходство над т. нар. силен пол.
                          Особено добре се справят като секретарки.
                          В такива моменти много съжалявам, че не слушах какво ми говореше майка ми навремето.

                          "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                          It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                          Comment


                            Мунчо написа
                            Само ти си истински мъж тук, Цезаре!
                            Аз смятам, че жените трябва да получат повече права в този, доминиран от мъже свят. Те трябва да получат повече възможности за професионална изява и да навлязат по-дълбоко в професии, смятани досега за чисто мъжки. Вече е доказано, че жените се справят много по-добре от мъжете в сфери на дейност, считани доскоро за запазена мъжка територия. Такива сфери са армията, полицията. В тях жените напълно превъзхождат мъжете по редица показатели. В пожарната представителките на нежния пол също са доказали своето превъзходство над т. нар. силен пол.:mhehe: Жените също така са по-добри юристи, счетоводители, архитекти, инженери, писатели, музиканти. В сферата на науката и просветното дело също има много преуспели жени.
                            Но мъжете се страхуват от силните жени. Затова не допускат нежния пол да има равни права с тях, защото може жените да ги изхвърлят от всички т. нар. мъжки професии и да ги пратят там, където им е мястото, в кухнята до готварската печка. Мъжете наистина са по-добрите готвачи. Нека тогава се занимават с това, което умеят най добре - с готвене!:mhehe:
                            Преди модератора да заключи темата искам да кажа следното; както един мъж не може да работи в детска ясла, или детска градина, така жената не може да работи в армията, полицията, прокуратурата и т.н. Има професии за които се изисква не просто желание и амбиция, не просто отлична университетска диплома, а качества на духа, на психиката, които жените, колкото и да се "напинят" - не притежават. Жената ако иска да се прави на "мъжкарана" - да се прави, но аз като мъж такива жени не харесвам! Не че се страхувам от силните жени, реално няма от какво да се страхува човек. То еманципацията е жалка работа просто...

                            Comment


                              Когато жената се стреми да стане мъж, тя престава да бъде жена в истинския смисъл на думата. Мисля, че Бог, който според мен не съществува, е създал мъжа, за да бъде мъж, а жената, за да бъде жена.

                              P. S. Как ли някой, който не съществува е създал нещо?:sm186:

                              А защо мъжете да не могат да работят в детските ясли? Това е дискриминация. Аз много искам да работя в детска ясла и да преобувам наакани и напишкани бебета, но не ми позволяват...

                              "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                              It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                              Comment


                                Леле, какви сте сексисти! :aaa: Направо паднах, като прочетох тези неща!
                                Сега разбирам защо в парламента не приеха закона за равенство между половете, внесен от опозицията. :tdown

                                Замисляли ли сте се, че някой от не дотам възхитителните черти на нас в България са заради патриархалното общество и заради неравнопоставеността? Моля ви да не обсъждаме темата тук, че изобщо не ми е смешно!

                                Тест за сексизъм: Колко смешен е този виц?

                                Жена е блъсната при пресичане на улицата, кои е виновният?
                                - Жената, защото е излязла от кухнята.

                                Comment

                                Working...
                                X