Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Модерна циганка-гледачка към минаваща девойка:
    "Алооуу, чаровницееей, спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та аресва, иска да та джазка виртуално. Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Ауу, малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей. Немаш ли с кво друго да си играйш, ма? Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета. Ама си ъпдейтвай aнтивирусната и файъруола да н'си наджипкаш компа с виртуални въшки. Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със софтуера и хардуера! Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш! Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът гъза на прабаба ми! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н'съ отървеш! Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите!"
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #77
      byzantiner написа
      2.Бензинът в резервоара на колата-самозараждане или магическо въздействие?
      Може да съкратиш тоя семинар за сметка на нов -

      Що е това "масло" и защо е хубаво да се проверява ЧЕСТО А НЕ ПОСЛЕ ДА МИ КАЖЕШ АМИ КАК ТАКА НЯМА МАСЛО ПРЕДИ 6 МЕСЕЦА СЛОЖИХ

      *учестено дишане*

      Извинете за екскурса. Прикачам няколко картинки на "селски автотунинг", made in BG.
      За съжаление тези хора се вземат насериозно.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #78
        Imperial написа

        Извинете за екскурса. Прикачам няколко картинки на "селски автотунинг", made in BG.
        За съжаление тези хора се вземат насериозно.
        Тук можем сериозно да поспорим, но не е това мястото.Като ми дойдеш на гости за да си вземеш застраховката за колата, ще ти обясня малко как се тунингова Москвич 412 и как същото говедо вдига 212 км/час, да не говорим за проста Жигула с два карбуратора как "рини павета"
        Тук в САЩ е много по лесно даваш парички и си купуваш турбо-дзвер, после пак даваш парички за да си купиш уж професионални джаджи към него.Професионализма не се изразява в това да въртиш геврека-всеки го може. Номерът е сърцето на колата-така да му направиш байпаса, че пулсът му да скочи мнооооооооого, защото ти ако имаш Ауди-турбо и мазният негряк има същото.Ти си купуваш уж тунинговани части и той си купува същите.След ъпгрейда колите са ви еднакви отново-ще победи онзи който направи грешка при въртенето на геврека, но ако обаче след ъпгредйда допълнително побутнеш сърчицето и успееш да докараш от полето още 5-6 коня, тогава дори и да направиш някаква малка грешка с геврека, пак ще си начело, защото ги имаш онези 5-6 коня, които липсват на мазньото след теб.Ей на това му викам майсторлък!И за да не си помислят хората, че говоря празни приказки, ще спомена, че в България имах Фиат Ритмо Абарт с четири карбуратора Вебер.Ех, спомени,спомени.Бяхме млади и вършехме глупости :rock:
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #79
          Parabellum написа
          Тук можем сериозно да поспорим, но не е това мястото.Като ми дойдеш на гости за да си вземеш застраховката за колата, ще ти обясня малко как се тунингова Москвич 412 и как същото говедо вдига 212 км/час, да не говорим за проста Жигула с два карбуратора как "рини павета"
          Тук в САЩ е много по лесно даваш парички и си купуваш турбо-дзвер, после пак даваш парички за да си купиш уж професионални джаджи към него.Професионализма не се изразява в това да въртиш геврека-всеки го може. Номерът е сърцето на колата-така да му направиш байпаса, че пулсът му да скочи мнооооооооого, защото ти ако имаш Ауди-турбо и мазният негряк има същото.Ти си купуваш уж тунинговани части и той си купува същите.След ъпгрейда колите са ви еднакви отново-ще победи онзи който направи грешка при въртенето на геврека, но ако обаче след ъпгредйда допълнително побутнеш сърчицето и успееш да докараш от полето още 5-6 коня, тогава дори и да направиш някаква малка грешка с геврека, пак ще си начело, защото ги имаш онези 5-6 коня, които липсват на мазньото след теб.Ей на това му викам майсторлък!И за да не си помислят хората, че говоря празни приказки, ще спомена, че в България имах Фиат Ритмо Абарт с четири карбуратора Вебер.Ех, спомени,спомени.Бяхме млади и вършехме глупости :rock:

          Ходим на Божурище понякога да зяпаме колите , и да правим тунинг
          ето във ваша чест качвам любимата ми снимка направих я с телефона си на връщане от Рилския Манастир.
          Сигур тоя гаде прекалил с гоненето на тунингованите коли .

          Imperial написа
          Може да съкратиш тоя семинар за сметка на нов -

          Що е това "масло" и защо е хубаво да се проверява ЧЕСТО А НЕ ПОСЛЕ ДА МИ КАЖЕШ АМИ КАК ТАКА НЯМА МАСЛО ПРЕДИ 6 МЕСЕЦА СЛОЖИХ

          *учестено дишане*

          Извинете за екскурса. Прикачам няколко картинки на "селски автотунинг", made in BG.
          За съжаление тези хора се вземат насериозно.

          Москвича ми харесва :tup:
          Last edited by gstg; 28-04-2006, 08:51. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          Comment


            #80
            Parabelum стреля на вятъра - показал съм картинки на "селски тунинг" - коли, които са отвратително грозни и въобще не са бързи. Съвсем различно е с това да буташ двигателя. Не е смешно да се опиташ от московец или лада да изтискаш коне, смешно е да завариш някакви ламарини отзад за "спойлер" и да я облепиш в лепенки и да се мислиш за гъзар.


            ПС "няколкото коне в повече" и тук и там зависят от твоята способност за "тунинг", със същите чаркове с които безхаберния може да изкара 300кс, аз може да изкарам 350 и повече. Няма лесно тука.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #81
              Imperial написа
              ПС "няколкото коне в повече" и тук и там зависят от твоята способност за "тунинг", със същите чаркове с които безхаберния може да изкара 300кс, аз може да изкарам 350 и повече. Няма лесно тука.
              Стига с тия неща, че вчера ми правиха демонстрация на някакво такова чудовище, с нитро. Още не мога да се съвзема. Луди хора.


              И последно:
              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

              Comment


                #82
                А, я вижте каква лимузина си имам аз тука в България :


                THE LABARUM


                sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                ,sevogorob eht erew ysmim llA
                .ebargtuo shtar emom eht dnA

                Бе сгладне и честлинните комбурси
                тарляха се и сврецваха във плите;
                съвсем окласни бяха тук щурпите
                и отма равапсатваха прасурси.

                Comment


                  #83
                  Ще подмина с високомерно пренебрежение всички мачистки и сексистки изцепки и ще си кажа любимия виц за Червената шапчица (не особено политкоректен, ама нейсе):
                  Кумчо Вълчо се преоблякъл в дрехите на бабата и легнал да чака Червената Шапчица. Идва тя и започва да се чуди и да го пита:
                  - Бабоо, защо са ти толкова големи ръцете?
                  - За да мога да те прегръщам по-добре, детето ми.
                  - Бабооо, защо са ти толкова големи ушите?
                  - За да мога да те чувам по-добре, детето ми.
                  - Бабооо, защо ти е толкова голям носът?
                  - Защото съм евреин - отвърнал тъжно Вълкът и се разплакал.

                  А за пропусналите версиите на Червената Шапчица в Бойнославски вариант, ето: http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=7323

                  Док Холидей написа
                  просто ми омръзна всичко да се върти в темите "майтапи" "наука ли е..." или "хитлер?" не че са лоши, не че аз не мога да си изключа известяването, просто съществуват и други теми, в които може да се доказва авторитет. пред кого (както казва станислав христов христосков) не знам.
                  Тези дни ще е в тези три теми, други дни - в други три теми и все така
                  Докато се изчерпят темите и започнем да си пишем само:
                  "Това вече го обсъждахме в тази и в тази тема"
                  Last edited by Хана; 28-04-2006, 17:11. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                  Comment


                    #84
                    Един класически виц, посвещава се на Sailor_Malan:

                    Председателят на комисията пита поредния донаборник:
                    - Къде бихте желали да служите?
                    - В Генералния щаб - бавно отговаря младежът.
                    - В Генералния щаб! Ти какво, да не си ненормален?
                    - А това задължително условие ли е?!?
                    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                    Comment


                      #85
                      Hans Delbruck написа
                      Стига с тия неща, че вчера ми правиха демонстрация на някакво такова чудовище, с нитро. Още не мога да се съвзема. Луди хора.
                      ми аз карам едно 250кс такова всеки ден

                      догодина ще е 350кс с по-голям турбокомпресор и др. джаджи. Без нитро щото не го уважавам.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #86
                        Поздрави на всички автомобилни маниаци
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          #87
                          Хана написа
                          - Защото съм евреин - отвърнал тъжно Вълкът и се разплакал.
                          Хахахаха! Направо му съчувствам на вълка :lol:

                          Айде сега и аз да кажа един тъп виц:

                          СССР. Голямо събрание по случай края на първата петилетка. Другаря Сталин държи възторжена реч за това как комунизма ще победи във всички страни по света. Речта му обаче е прекъсната от продължително кашляне. Сталин пита:
                          - Кой кашля?
                          Гробна тишина в залата. Сталин повтаря въпроса си - отново гробна тишина.
                          - Я тогава първи ред да се изкара отвън и да се разстреля! - заповядва накрая вожда и милицията изкарва целия първи ред от залата под бурните ръкопляскания на останалите скандиращи: "Да живее КПСС", "Да живее Сталин"! Вожда продължава речта си, но едва започнал и отново е прекъснат от силно кихане. Той отново млъква и пита:
                          - Кой кашля? - отново гробна тишина.
                          - Айде втори ред отвънка за разстрел! - куките изкарват и втория ред. Сталин продължава, но и този път речта му е прекъсната от трета мощна кихавица. Вожда за трети път задава ужасяващият за публиката въпрос:
                          - Кой кашля? - при което от третия ред ,където всички вече си казвали молитвите се надига един човечец, явно решил да спаси поне останалите от реда и казва:
                          - Ами аз бях.
                          - Ама наздраве другарю - любезно му отвръща Сталин. :twisted:
                          (\_/)
                          (°_°)
                          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                          Comment


                            #88
                            Има и по-хубав, пък може да не е виц, а чиста истина.

                            ХХ конгрес на КПСС, Хрушчов с пяна на уста разобличава престъпленията на Сталин.
                            Внезапно от залата се чува въпрос:
                            - А Вие, другарю Хрушчов, какво правихте Вие тогава?
                            - Кой попита това? - изправя се Хрушчов.
                            Тишина в залата. Всички мълчат уплашено.
                            - Пак повтарям, кой попита това?
                            Отново оглушително мълчание. Хрушчов въздъхва и тъжно казва:
                            - Ами другарю, и аз правих същото като вас - мълчах!


                            thorn

                            Средновековните църкви в България

                            Comment


                              #89
                              Един стар, но пък качествен виц:
                              Убили Кирова.
                              Сталин собрал ЦК и сообщает:
                              - Вчера убили горячо любимого нами товарища Кирова...
                              Калинин не расслышал:
                              - Кого, кого убили ?
                              Сталин уже громче:
                              - Вчера убили горячо любимого нами товарища Кирова...
                              Калинин опять:
                              - Кого, кого убили ?
                              Сталин раздраженно:
                              - "Кого, кого...". Кого надо, того и убили !
                              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                              Comment


                                #90
                                Брежнев влиза в кабинета на Хрушчов в деня за смяна на властите. Хрушчов започва:
                                - Ще ви предам, другарю Брежнев, една велика тайна. Тайната на политиката. Аз я наследих навремето от другаря Сталин, а той - от самият Владимир Илич.
                                - Кажете, другарю Хрюшчов.
                                - В най-долното чекмежде на бюрото съм оставил два плика. Във всеки има по едно писмо. Когато се сблъскате с проблем, с голяма криза, и не виждате изход, отворете първия плик. Ако отново се сблъскате с неразрешим проблем (но само в краен случай!) тогава отворете и втория.
                                .................................................. ...............
                                Минават години, в съюза настъпват тежки времена - глад, недоволство, брожения в редиците на партията. Брежнев се сеща за разговорът със Хрушчов навремето, отваря чекмеджето и вади първия плик. Отваря го и започва да чете:

                                "За всички беди в страната обвини предшественика си - мене."

                                Брежнев се възползва от съвета, наклеветява публично Хрушчов, стоварва цялата вина върху неговия режим и скоро броженията отминават, хората се успокояват и всичко потръгва.
                                .................................................. ..............
                                Минават още няколко години и Брежнев отново се оказва в трудна ситуация. Не знаейки как да се измъкне, се престрашава и отваря втория плик:
                                "Приготви два листа и два плика, седни удобно и започвай да пишеш..."
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X