Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    3 от 5 , обаче явно съм тъп защото това с надбягването не го схващам.

    Comment


      На първите два отговорите ми бяха "няма достатъчно информация". Откъде да знам дали не ги задминавам с цяла обиколка или не съм с една-повече обиколки след тях?

      Математиката беше лесна. Дъщерята я провалих, на последния отговорих че не му трябват на слепия очила и точка.

      ... сега се сетих за какво са му на слепия очила изобщо не съм си доспал днес, а за разлика от албирео, за мен това е важно.
      Last edited by Imperial; 28-11-2006, 13:47.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment



        .
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Това писмо го получих днес и доста ми стана забавно, как един келеш се възхищава на задника ми. Явно във форума си имаме мъженствени индивиди. Пускам го тук, защото наистина за мен е Майтап

          Това е съобщение от владислав от Форуми Бойна Слава ( http://forum.boinaslava.net/index.php ). Управата на Форуми Бойна Слава не носят отговорност за съдържанието на това съобщение.

          За да изпратите ел.поща на владислав, може да ползвате тази форма:


          или направо на адрес:
          mailto:stanislav_shumanov@abv.bg

          Съобщението е както следва:

          vseki pat kato si pusna kadrite ot shumen ti vijdam navedeniqt zadnik kak snimash. mnogo sam ti qdosan.
          Явно някой ме познава, без аз да го знам и което е най-интересното ядосва се на задника ми. Оказа се, че имам задник за милиони
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            Ха , явно тоя ти е забелязал анатомията , обаче не става съвсем ясно дали му пречи да види нещо или я е харесъл !!!!!

            Comment


              Редактирам се, че отнесох деконструктивна критика от потребител. Вероятно е прав.

              Бележката на витрината на лондонски ресторант ще оставя:
              Last edited by Ханс; 29-11-2006, 21:06.
              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

              Comment




                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Няколко добри рекламки на Napster:
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                  Napster Girl CommercialWatch more videos at www.dalipit.com


                  30 second spec spot for Samsung MP3 Player using Napster.35mm spec, 2004Producer/Director: Hana OgawaDP: Henri BristolGaffer: deron tse
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Маршът на императорите или "само във Франция": http://www.youtube.com/watch?v=RepnwYYT6Hw
                    За тези, които не са гледали филма - това кратичко майтапчийско филмче е свързано с този филм:
                    La Marche de l'empereur (2005)
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Looking for the latest celeb gossip and entertainment news? Check out WWTDD—What Would Tyler Durden Do—to find out what's going down with Hollywood celebs.


                      :sm113: :mhehe: :rock: :tup: :wo-oh: :wo-oh: :wo-oh: :nod: :twisted:
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Нагледен пример как пълноценното прилагане на авиацията води до промени в стартегията
                        Recalibrating my lack of faith in humanity...

                        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                        Comment


                          Sir Gray написа
                          http://www.slackpack.net/?q=node/451

                          Да видим резултати
                          При мен 2 от 5

                          Аз 5 от 5, но защото тези въпроси ги знаех много преди това. А иначе когато отговарях за пръв път бях 2 от 5
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            Shelenberg написа
                            Аз 5 от 5, но защото тези въпроси ги знаех много преди това. А иначе когато отговарях за пръв път бях 2 от 5
                            1 от 5 - и никаква изненада.
                            Ндааааааа...... :1087: :1087: :kill_myse
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              това може би не е за тук, но ме мързи да пускам нова тема.
                              та, накратно - в борбата на авиацията с елените, победи авиацията, но с удар под кръста:

                              SIERRA VISTA, Ariz. -- State wildlife officials killed a herd of nearly 30 deer after a twin-engine Army spy plane hit one of the animals on a runway at Fort Huachuca's Libby Army Airfield.


                              The deer were removed because they continued to access the airfield despite efforts to fence it off and cut back plants the deer eat. The last straw was the Nov. 14 incident, where an RC-12 "Guardrail" signals intelligence plane with a crew of two hit a deer, said Col. Jonathan Hunter, the Fort Huachuca garrison commander.

                              The plane suffered extensive damage but the crew were unhurt.

                              There have been three serious incidents between wildlife and aircraft at the airfield since 1996, Hunter said. The runways are also used by private pilots, but there are no reports of civilian aircraft incidents.

                              Hunter said efforts to deter the herd included installing eight miles of fencing last year, baiting deer away from the field and prescribed burning to remove food.

                              Hunter said despite the efforts the herd would not leave, so the state was approached to help.

                              A decision was made to remove the deer "for overriding safety concerns," said Leonard Ordway, chief of game management for the Arizona Department of Game and Fish.

                              Meat from the 29 deer was donated to charity.


                              а къде спят американските "зелени" съ ни знае...

                              Comment


                                Обаче подходящо за случая име си е избрал интервюираният полковник - Hunter

                                Comment

                                Working...
                                X