Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа
    Хахаха, страхотно е това Трябва да се правят повече подобни неща... когато един народ може да се бъзика с историята си, тогава може да се каже че я е надживял... нещо подобно.
    Една птичка пролет не прави. Германците са доста далеч все още като народ да си позволят такива неща.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Imperial написа
      Една птичка пролет не прави. Германците са доста далеч все още като народ да си позволят такива неща.
      Е, прав си, макар че това не е първата немска карикатура, която ми е попадала. Макар и редки, ги има. Даже ще е интересно да се обсъдят и тези нюанси на военната история (поне за една мъничка част от потребителите ).
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Сайт за преводи:


        Ето един примерен:

        Учениците оценяват като основни проблеми алкохола, наркотиците, финансовите проблеми и агресията, докато възрастните смятат, че основен проблем за децата в училище е липсата на перспектива.

        Превод:

        Учениците value like base проблеми алкохола наркотиците финансовите проблеми and агресията , while възрастните смятат че basic проблем за децата in училище е lack на перспектива.

        Comment


          Не помня кой и кога беше сложил майтапа, който google си прави с френските победи. Когато търсиш на английски, излиза поражения. Не говоря, че по извратеност, практиката да търсиш за френските победи на английски граничи с търсенето на турски нза руските победи или обратното. Но французи, наясно с метасърча са контаатакували. Написвате в http://google.com словосъчетанието Weapons of Mass Destruction и натиснете I'm feeling lucky, и ще видите какво излиза - http://www.coxar.pwp.blueyonder.co.uk/ всъщност!

          А този пич, трябва да го поддържа цялата независима (Бай Дифо) интернет братщина, заради благородното му начинание да построи сам ракета Круиз на достъпната цена от 5 000 долара, което го прави първият лоу кост агресор
          Last edited by von Danitz; 27-11-2006, 17:29. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          Comment


            заб., ако позволите - cruise missile се превежда "крилата ракета".

            Comment


              Ъъъ, Даниц, трикът с Гуглето не се получава - излиза ми страницата на Уикипедия...
              Като каза за този с ракетата, какво стана с онзи от Световното, дето беше обявил че ще пусне запис на приятелката си, ако събере 8 млн. посещения в сайта? Пусна ли го?
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Натисни фил лъкито, получава се на google.com. Проверих доста пъти преди това.

                За круиза, ама калчо, като си ми токоз умен, забавен, надарен, дето всички толкоз те харесват, що не се сети че е "ташак", с двойно а, ма, или ептен си изтрещел

                Comment


                  http://www.slackpack.net/?q=node/451

                  Да видим резултати
                  При мен 2 от 5
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    3 от 5
                    На първия и последния се подхлъзнах
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      За круиза, ама калчо, като си ми токоз умен, забавен, надарен, дето всички толкоз те харесват, що не се сети че е "ташак", с двойно а, ма, или ептен си изтрещел
                      май верно съм изтрещел... ма щото - е - как пишат у агенция БГНЕС например:

                      "Украйна призна, че е продала на Иран 12 ракети "Круз" и на Китай - шест, съобщи в. "Файненшъл Таймс".

                      Генералният прокурор на Украйна Светослав Пискун заявил, че през 2001 г. неговата страна е изнесла 18 крилати ракети Икс-11, които са познати още като Х-55 или С-15. /Ройтерс"

                      Comment


                        Sir Gray написа
                        http://www.slackpack.net/?q=node/451

                        Да видим резултати
                        При мен 2 от 5
                        При мен 2 от 5 :mhehe:
                        Нацепих се с математиката и онзи баща с петте дъщери :mhehe:
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          3 от 5
                          Петте дъщери и втория въпрос. Онова с надбягването ме подхлъзнаха...
                          Recalibrating my lack of faith in humanity...

                          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                          Comment


                            Четири от пет (без втория), но все пак въпрос номер две можеше да е малко по-коректен Така или инак - обсъждат реална ситуация .... един вид
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              4 от 5. съгласен с Воланд, че въпросът с последния е малко тъпичко решен...

                              Comment


                                кало написа
                                май верно съм изтрещел... ма щото - е - как пишат у агенция БГНЕС например:

                                "Украйна призна, че е продала на Иран 12 ракети "Круз" и на Китай - шест, съобщи в. "Файненшъл Таймс".
                                .....
                                Губи ми се за какво точно спорите (не погледнах онзи линк за ракетата), но не бива да забравяме, че в разгара на "борбата за мир" през 1983-1987 г. (може и по-рано, ама не помня чак такива неща от тогава ) нашите вестници, телевизия и радио редовно разказваха за протестите срещу разполагането на "ракети "Круз" в Западна Германия например. Това не значи, че подобно име е вярно, просто обяснява защо не изчезва (както Вашингтон или Ват).

                                Comment

                                Working...
                                X