Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Microsoft
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      2117 година. Нема Съветски съюз, нема Европейски съюз, нема Съединени щати, ебати. Една нова раса владее Земята. Свръх- расата.

      Преди много, много години гадателите предричаха господството на жълтата раса, но те пропускаха в сметките си една друга раса, също толкова древна....Но за това след малко.
      Свръх расата не беше плод на генното инжинерство, не беше резултат от ожесточени завоевателски войни...

      С две думи всичко започна така. Или както е казъл мъдрецът – всичко започна с любов....Една чудна септемврийска неделя Васил Траянов Боянов - Азис сключи брак с Ники Китаеца. Точка. Съвременниците на този акт не подозираха огромната заплаха таяща се в това напръв поглед щастливо събитие.
      Шегаджиите питаха дали ще си разменят халките младоженците, близките им дигаха наздравици и тостове с – „Таз година булка, догодина люлка” , а философите цитираха ехидно Платон, че всеки е длъжен да сключи брак, който е полезен за държавата, а не приятен за самия него....
      Та така, или както се вика - ти къде го чукаш, а то къде се пука...
      Някои усмивки се помрачиха още на самото тържество, когато двете роди започнаха да разменят чеизи и зестри...От страна на Китаеца дадоха на младото семейство половин Илиянци и девет осеметажни блока в Свобода, костинбродската рода на свой ред подари четвърт Филиповци, две улици във Факултета, и осемнайсе мобилни скраб бригади...
      Наддаването продължи с часове, близките на младоженеца не жалеха нищо за личната булка, даровете валяха един след друг - -канал за китайско карго, две хиляди километра китайска стена, китайски ресторанти в Виена, Париж и Лондон...
      Несметни богатства се изсипаха в ръцете на младата двойка...
      Започнаха да присядат на завистиниците отбраните гозби , а те бяха многобройни – Костинбродско пиле в сладко-кисел сос, китайски гъби в ром, пълнени трътки „Гун Бао” имноого други, на самото парти свиреше оркестър „ромски перли” с китайски кецове и копринени ризи дар от свекървата....

      Мина сватбата , нещата поутихнаха, след девет месеца щастливата майка Азис роди първото си отроче, кръстиха го Хасан Мин, акта на самото зачатието е описан от Роберт ван Хюлик в книга десета от Китайски загадки...
      По-натътък няма да ви губя времето в детаили от историята на семейството. Хасан Мин порастна и по примера на далечната си леля Софи Маринова се ожени за дъщеря си Айше Икебана и така леко-полеко се създаде началото на новата раса, те бяха жълто черни на цвят, наследиха китайската работливост и крадяха от сутрин до здрач. Учените се разделиха на две групи в спора като кой се пллодят – като циганите или като китайците, но това не от съществено значение, важния факт беше, че населиха Земята за няколко години, и със същата лекота, която тяхната прабаба Азис крадеше песни те окрадоха всички богати градове и държави.
      Това е последното нещо, което пиша на китайския си компютър, много съм изморен и ще заспя, а когато се събудя сигурно ще ми го откраднат....Пък и той няма да ми трябва защото ще ми спрат тока, не съм го платил... Но нямам толкова пари, само аз плащам ток. За целия град.... Не е смешно...

      К.В.

      Comment


        Колко бях щастлив! Срещах се с нея цяла година и накрая решихме да се
        оженим. Родителите ни помагаха по всякакъв начин, приятелите ни поддържаха.
        А приятелката ми? Тя беше просто приказна!
        Единственото нещо, което ме смущаваше беше по-малката и сестра. Тя беше на
        20 години и носеше мини полички и тесни блузки с големи диколтета. Тя винаги
        се навеждаше когато беше близо до мен и ми демонстрираше бельото си. Сигурен
        съм, че това не беше случайно, понеже впоследствие не съм я виждал да го
        прави пред никого.
        В едни прекрасен ден сестра и ми се обади и ме помоли да отида да погледна
        сватбените покани. Когато отидох, тя беше сама. Каза ми, че скоро ще се
        женя, но тя има чувства и желания към мен, които не може да преодолее.Тя
        каза, че иска да прави любов с мен само веднъж преди да се оженя. Бях много
        изненадан и не знаех какво да отговоря.
        Тя ми каза: "Аз се качвам горе, а ти ако искаш просто се качи при мен и да
        правим секс". Бях шокиран. Бях застинал в учудване, докато тя се качваше по
        стълбите. Когато се качи, тя си свали бикините и ми ги хвърли. Постоях
        известно време, после се обърнах и се отправих право към входната врата.
        Отворих вратата, излязох от къщата и тръгнах към колата си. Моя бъдещ тъст
        стоеше на улицата със сълзи в очите, прегърна ме и ми каза:
        "Много серадваме, че ти премина през нашия малък тест. Сега знаем със
        сигурност, че няма по-подходящ мъж за дъщеря ни! Добре дошъл в нашето
        семейство!"


        Поуката от разказа: Винаги си оставяй презервативите в колата...
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Для любителей специфического оружейного юмора... Необходимое предисловие : Когда-то давно, просматривая ЖЖ уважаемого vorchunn я наткнулся у него на упоминание о некой юмористической статейке на оружейную тематику, принадлежавшей перу ныне безвестного англоязычного автора:…


          thorn

          Средновековните църкви в България

          Comment






            Красотата ще спаси света. Е, ще има и някои жертви, но това не е толкова съществено ... най-вероятно.




            А това какво ли е ...
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Ами, това е шизофреничен насапунисан дългокосмест индивид, представител на трето поколение кръстоска между мутирал ескимос страдащ от психическо разстройство и болонка с Алцхаймер в начален стадий. :clown:

              Comment


                С други думи пудел?
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment


                  Абе каквото и да е - вижте погледа му ... е те това е то
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    Личи си че е фотошопнато...?
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Да, то иначе тоя поглед не може да се докара. Но затова пък е направено перфектно.


                      По повод годишнина решават да вдигнат паметник на съветския войник.Статуята е готова-изобразява гол мъж с граната в ръка. Остава да
                      се направи конкурс за най-подходящ стих, който да бъде гравиран на със златни букви на мраморния постамент. Идва известен поет и чете
                      стихчето, което е написал пред комисията:

                      "-Стоит статуя с огромньiм хуем,
                      рука поднята, в руке граната."

                      Комисията е шокирана:
                      -Как така "огромньiм х....."????Не може така!
                      -Добре-казва поета, поправя го и чете:

                      "Стоит статуя с маленким хуем,
                      рука поднята, в руке граната."

                      Комисията е в ужас, крещят му:
                      -Не може така!!!Да го няма това"ху...." изобщо!Съвсем да го няма ! Това ще е златен надпис!!!

                      Поетът прави корекции набързо и чете:
                      "Стоит статуя совсем без хуя.
                      Рука поднята, в руке граната."

                      Комисията е в истерия.Обясняват на поета бавно и отчетливо:
                      -Това е надпис на паметник, не може да има тази дума"ху...", да я няма изобщо,да липсва тук,бе,малоумник!

                      Поетът невъзмутимо драска и поправя, след което уверено чете:
                      "Стоит статуя, рука поднята,
                      а вместо хуя висит граната!"
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Мосю, напомняш ми за едно стихотворение на Евгени Евтушенко посветено на негов колега-блюдолизец:

                        "И я Евгений, и ты Евгений
                        И я не гений, и ты не гений
                        И я говно, и ты говно
                        Но я недавно, а ты давно."
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          :lol: Много добро!

                          Comment


                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                            нещо с ънкъл Адолф
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              Хахаха, страхотно е това Трябва да се правят повече подобни неща... когато един народ може да се бъзика с историята си, тогава може да се каже че я е надживял... нещо подобно.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Велико е ! Нумеро уно!


                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X