Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    да да, наистина много забавно, estandarte88 )))
    поздравления хъхъ
    ммм наистина изразително чувство за хумор макар и черно бяло.

    Comment


      Odzava написа
      Аааа.... Аз много се чудих какъв е точно танка под Т-34. Мислех че е някаква американска машина.
      Няма значение. Много ме кефят двамата танкисти и регулировчика.
      аве колеги какъв тигърчо и какви 7 лева на цяло? смачканото не е нищо повече от PAK 40, нидейти тъка... схващате повече от артилерия от колкото мен - тез станини отстрани ги вземети изподнапредвид

      Comment


        Док Холидей написа
        да да, наистина много забавно, estandarte88 )))
        поздравления хъхъ
        ммм наистина изразително чувство за хумор макар и черно бяло.
        Ти па ...не виждаш ли че човека иска да се похвали със снимките които има, ама не знае къде.
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          albireo написа
          Ти па ...не виждаш ли че човека иска да се похвали със снимките които има, ама не знае къде.
          Бах...На мен лично ми бяха забавни тия снимчици, но както и да е.Сега, albireo, ще Ви се "похваля" с още няколко.

          Comment


            е да, тая с химлер дето мята гюле е жалка работа.

            Comment


              Comment


                не искам да възраждам сексистската вълна !!! :p

                Comment


                  albireo написа
                  Ти па ...не виждаш ли че човека иска да се похвали със снимките които има, ама не знае къде.
                  Човека не иска да се похвали, а да опипа почвата дали ще може в последствие да даде воля на пронацистките си страсти.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Imperial написа
                    Човека не иска да се похвали, а да опипа почвата дали ще може в последствие да даде воля на пронацистките си страсти.
                    Хехе, прав си. Ама той би трябвало да знае, че няма да може, но пък е инатлив и опитва...което е наистина забавно. Малко повече дори от Химлер - а там каква мощ само, какъв атлетизъм, какво истинско въплъщение на арийски идеали лъха от тая снимка !
                    Recalibrating my lack of faith in humanity...

                    https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                    Comment


                      това е ясно.
                      ако възникнат обструкции ще избърша жезъла от прахта и ще му променя сексуалната ориентация. всичко ще бъде окей. или огей. не знам.

                      Comment


                        Хайл, Витгенщайн, Оберст психоаналитик или аналпсихо, не знам

                        Comment


                          Dinain написа
                          Ако този знае на какво седи...
                          Детското любопитство остава за цял живот и понякога може да доведе до фатален край, както е в случая, ако бъде натиснато фаталното бутонче.
                          Truth will save the world

                          Comment


                            Ето нещо подходящо по темата




                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              херлуф бидструп има и много добри попадения по тая тема.
                              ровете и си търсете. надали ги има в нета.
                              имам фундаменталните му рисунки в един огромен том. там ги бяха сбутали. ако го притежавате - честито.

                              Comment


                                как е това име на ингилиз, гогле не ще го намери на кирилица.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X