Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Параноята на "братята" македонци!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Параноята на "братята" македонци!

    Ето кво откри в една стара тема Фружин в един Македонски форум и ме помоли да го сложа в една тема тука. Ства дума за нещо, което е дискутирано във въпросния маке форум през 2004г. по повод парада на 6-ти май в София. Явно некой българин-провокатор е решил да се избазика с югозападните ни "братя"...а пък тях параноята ги е поподгонила.....

    България се готви да нахлуе в Република Македония!
    В момента се събират войски и техника по повод парад за 6 май, и тази военна техника след парада ще тръгне към Скопие. Плановете на военните са на 9-10 българската войска да влезе в Скопие, а към 12-13 май да са в Тетово, Дебар и Охрид.
    Верижната и колесната техника включва танкове Т-72, БМП-1 и БМП-23, БТР, самоходни гаубици, самоходни минохвъргачки на МТЛБ, МТЛБ, 152-мм оръдие - гаубица Д-20, реактивна система за залпов огън БМ-21 "Град", ракетни комплекси "Точка", зенитно-ракетен комплекс "ОСА", пускови установки от зенитно-ракетен комплекс С-300, противотанкови управляеми ракетни комплекси "Кон***с", тежък механизиран мост ТММ-3 и други.
    Ще се използват изтребители МиГ-21, МиГ-29, щурмови изтребители Су-25, бойни вертолети Ми-17 и Ми-24, транспортни самолети Ан-26 и Ан-30
    Българската влада е подготвила резолюция на съвета за сигурност (безбедност) на ООН (UN), която ще бъде приета на специално заседание на съвете на 10 май, в която се санкционира нахлуването на българската армия в Македония под предлог, че защитава българското мнозинство в Македония от репресиите на албанските терористи.
    Подоготвена е вече политическа декларация на група грагани от Скопие, в която от името на македонския народ се бара помошт от българската държава, за да го защити от репресиите на албанските терористи и бара помпщ от НАТО и ООН.
    Подготвени са и комитети по посрещането на българските войски в Скопие, Велес, Битола, Куманово и Охрид. В момента български знамена се вадят от тайни места, приготвят се цветя и се пишат лозунги.
    Българското правителство (влада) е провело тайно заседание, в което основната точка е била недоволството от изборните резултати и победата на Бранко Црвенсковски.

    THE LABARUM


    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
    ,sevogorob eht erew ysmim llA
    .ebargtuo shtar emom eht dnA

    Бе сгладне и честлинните комбурси
    тарляха се и сврецваха във плите;
    съвсем окласни бяха тук щурпите
    и отма равапсатваха прасурси.

    #2
    6 - ти май 2006 ?
    SEMPER AGRESSUS

    Comment


      #3
      Отложихме го малко, щото плануваме от движение да земем и Гърция!
      Моля, засекретете темата!
      Dic, hospes, Spartae, nos te hic vidisse iacentes dum sanctis patriae legibus obsequimur !

      Comment


        #4
        HELLCAT написа
        6 - ти май 2006 ?
        2004 година, бре.....2006-та ше сме стигнали до Атлантическия океан
        Айде сега опитайте се малко по-сериозно да коментирате тва, щото не искам модераторите да ми крещят, че темата се превръщала в кръчмарска....

        THE LABARUM


        sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
        ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
        ,sevogorob eht erew ysmim llA
        .ebargtuo shtar emom eht dnA

        Бе сгладне и честлинните комбурси
        тарляха се и сврецваха във плите;
        съвсем окласни бяха тук щурпите
        и отма равапсатваха прасурси.

        Comment


          #5
          В смисъл очаква се малко по сериозно да коментираме кръчмарските приказки в македонските форуми, или?
          Според мен такава тема не подлежи на сериозен коментар. Поддържам предходното си мнение. По - сериозно от това - здраве
          Dic, hospes, Spartae, nos te hic vidisse iacentes dum sanctis patriae legibus obsequimur !

          Comment


            #6
            Напълно съгласен с последното мнение на Дзвера...
            Recalibrating my lack of faith in humanity...

            https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

            Comment


              #7
              Прави сте, ама не искам да заключат темата, пък и не това беше идеята на Фружин де...ама като искате пък.....абе защо тея все с нас нещо се заема, бре? Що ли не ги гони параноя от албанците?? Пък и там вече имат си реална основа :twisted: Прочее защо няма у нас параноя да ни нападат? Въобще как шегата на един българин, че Македония ще бъде нападната, в един форум предизвиква доста пиперливи изказвания по македонски, въобще как се хващат тия хора.... :lol: :sm113: Вижте сами, за какво става дума :



              Знам, че темата изглежда кръчмарска, ама идеята беше да се погледне на нея, точно поради тази причина, като не на такава...

              THE LABARUM


              sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
              ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
              ,sevogorob eht erew ysmim llA
              .ebargtuo shtar emom eht dnA

              Бе сгладне и честлинните комбурси
              тарляха се и сврецваха във плите;
              съвсем окласни бяха тук щурпите
              и отма равапсатваха прасурси.

              Comment


                #8
                Леле, Боже, на тия акълОт съвсем им изветре......

                Comment


                  #9
                  Т.е. byzantiner, ако съм те разбрал правилно ти (или Фружин, или и двамата) искате да направим тема за отношението на македонците към българите, защо е такова едно параноидно? По мое лично мнение, това е всъщност въпрос за механизмите на формиране на македонското национално самосъзнание и оттам да почнем да си говорим за настоящата държава Македония, за македонската нация- има ли я, няма ли я, формира ли се? Ми ок давайте, напишете какво мислите, дано да излезе хубава дискусия от това. Във всеки случаи мястото й, надявам се няма да остане в "общи" - няма особен смисъл от празното повтаряне на: "Ма*а им да *ба чисти българи са! Време е да си я вземем Македония! Море сокол пие водааа"...нататък я знаете и прочее. Както се казва в една песен - "Това ние много добре го знаеме". Вярно - болна тема ни е Македония, пък сега там има едни българи дето напълно съзнателно не искат да са такива и няма как да им откажем това право.
                  Поразрових се сега из форума и си открих една стара реплика - отговор на въпрос от кога датира македонската нация. Слагам я тука ей така като моя принос към тази евентуална дискусия, която не съм голям оптимист че може да се състои.

                  Коя????
                  Те имаха (може би все още имат, не знам не съм бил в Македония от 4 години) големи проблеми с дефинирането на "националното" като различно от "антибългарското". На мен ми се струва че успявят (за тях самите) да разрешат това вътрешно противоречие ..което показва, че нация може и да възникне на базата на историческа фалшификация...но още има да се случват много неща покрай този процес...ще видим. (или пък няма да видим. Кой знае)
                  Recalibrating my lack of faith in humanity...

                  https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                  Comment


                    #10
                    Ха, присъствах на този парад по-миналата година. Там бяха изкарани всичко на всичко около 70 машини - не повече. Макетата от това ли са се стреснали?
                    (\_/)
                    (°_°)
                    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                    Comment


                      #11
                      Жистоко ! Тази статия да не е писана от някакъв милитари еквивалент на Албена Вулева ?
                      Няма да се учудя :twisted: :twisted: :twisted:

                      Comment


                        #12
                        Братята македонци трябва да помислят за възстановяване на българските военни гробища на тяхна територия, разрушени по време на югославския режим. Ако трябва - ще има помогнем ! Нека да заповядат у нас и да видят как ние се грижим за военните гробища - Добрич и Тутракан. Във военното гробище в Добрич са погребани останките на няколко воини от 7 националности: българи, германци, румънци, руси, сърби, урци... Мисля си, че само българин може да напише следните стихове: "Мъртвият не ни е вече враг !" В това отношение и Европата има какво да научи от нас.
                        SEMPER AGRESSUS

                        Comment


                          #13
                          HELLCAT написа
                          Братята македонци трябва да помислят за възстановяване на българските военни гробища на тяхна територия, разрушени по време на югославския режим. Ако трябва - ще има помогнем ! Нека да заповядат у нас и да видят как ние се грижим за военните гробища - Добрич и Тутракан. Във военното гробище в Добрич са погребани останките на няколко воини от 7 националности: българи, германци, румънци, руси, сърби, урци... Мисля си, че само българин може да напише следните стихове: "Мъртвият не ни е вече враг !" В това отношение и Европата има какво да научи от нас.
                          Имаше едно предаване по бТВ репортерите , хайде да видя дали мога да го пусна за общо гледане на тази тема беше , за това как другите се отнасят със нашите военни гробища и как ние с нашите...

                          Comment


                            #14
                            В Националния исторически музей предстои откриване на изложба ,,македонизъм". Тази статия би стояла там много добре.

                            Хубаво би било да се разположи някъде около раздел ,,След македонизма - пътят от хуманоиди към хора."
                            Hannibal ante portas.

                            Comment


                              #15
                              .
                              Last edited by ; 20-03-2006, 21:57.

                              Comment

                              Working...
                              X