Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моята колекцийка снимки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76


    А. Какво е това? Танкът отзад е с шаси на Пантера и купола на Pz.IV???
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #77
      Ето за пример! :mhehe:
      Attached Files

      Comment


        #78
        Imperial Friedrich написа

        А. Какво е това? Танкът отзад е с шаси на Пантера и купола на Pz.IV???
        О не съм сигурен. Да шасито определено е на Пантера но защо купола да е на Pz ²V? В такива случай като масово натоварване и превозване на танкове би трябвало това да са чисти модели без комбинации. Поне аз така мисля. Няма причина да са сглобявани от различни части. Тоест май има два варианта

        1) Да са току що излезли от завода за да вземат дейно участие в нова кампания (тоест снимката може да е правена до 1942 някъде)
        и 2) Да се прехвърлят от източния на западния или към Балканите вече след 1942.

        Comment


          #79
          Manstein, предварително се извинявам че поствам тази снимка в твоята тема, ако кажеш веднага ще я махна. Просто искам да знам дали си я виждал преди? Една от наистина качествените снимки от ВСВ, и една от любимите ми също така
          "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

          Comment


            #80
            Ромел голям шеф ли е тука
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #81
              Ку3Mu4 - имам я снимката и естествено че няма да я махаш!! Тук всяка снимка се цени!!! И да слагаш повече. Мен просто ме мързи да сложа всички снимки на Ромел защото са над 100 вече. А в една книга за Луфтвафе имаше две уникални!!!

              1) Ромел и Кеселринг в пустинята - в една снимка двама Фелдмаршали!
              2) Хитлер и Бок

              само не мога да разбера какво общо има Ромел и Бок с Луфтвафе но книгата бих си я взел само заради тази страница.

              Comment


                #82
                Erich Von Manstein
                Страхотни снимки, браво за хъса да ги събереш !
                Случайно между всичките снимки да ти се намира оригинална такава : Български офицер с бойна униформа, на когото ясно да се вижда широкия кожен колан с през-раменната препаска и българския кобур за Люгер....може и поотделно - на една снимка да се вижда колана, на друга - кобура ??
                Имам предвид ей като тази или нещо подобно....:

                Comment


                  #83


                  Почти същата - имам подобна на прадядо ми само че отстрани има едно дървено конче. Хихихи

                  Comment


                    #84
                    Ето тази снимка беше поместена в темата от форума на axishistory.com - коя снимка от ВСВ ви е оказала най-силно въздействие или нещо от сорта:

                    Другата е просто по-трудно откриваема - Хитлер кайтел и Дьониц и разни SS и SD
                    Attached Files
                    Last edited by Док Холидей; 16-01-2005, 19:07.

                    Comment


                      #85
                      За снимката на танка от Импереца

                      Сега я видях снимката и много се загледах! Хем ми прилича на оръдието на Тигъра, хем не. А шасито наистина е на Пантера. Да не е някакво фронтово, народно творчество. Въпреки, че ме съмнява германец да прави такива компилации. А може да е някакъв опитен вариант. :sm186:
                      От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                      Comment


                        #86
                        Ти виж и другите снимки какви бижута са!

                        Comment


                          #87
                          Аз отварям от страницата на Импереца, само една снимка с двата танка - тигъра и другия. Е и зад него се вижда още нещо. За тях ли говориш или за другите по-дадолу? Те действително са много хубави!
                          От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                          Comment


                            #88
                            За всички страници със снимки

                            Comment


                              #89
                              "Interesting conversion was Ausf D1 (some sources state that it was an early model Bergepanther) fitted with bolted on PzKpfw IV Ausf H's turret (that could not be traversed), which served as a command tank of schwere Heeres Panzerjager Abteilung 653 on the Eastern Front in early/mid of 1944. The same unit used other early model Bergepanther that was mounted with 20mm Flakvierling anti-aircraft gun and Flakpanzer T-34"
                              това е по въпроса със хибрида.а това са две интересни снимки
                              които ако не ви харесат ги триите

                              Comment


                                #90
                                Три снимки

                                Пускам три некачествени снимки .
                                ¹ 1: Фелдмаршал фон Лист, който приема парада на победата в Атина-някъде през април 1941 г.
                                ¹ 2: Генерал Модел инспектира батальон щурмови оръдия, през зимата на 1943 г., някъде на източния фронт.
                                ¹ 3: Генералния инспектор на бронираните войски, полк. Хайнц Гудериан прави проверка на 1 СС панцер-гренадирска дивизия "Лейбщандарт Адолф Хитлер" на 26.03.1943 г. :fire:
                                Attached Files
                                Last edited by танкиста от Харков; 24-01-2005, 15:10.
                                От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                                Comment

                                Working...
                                X