Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts









    Не мога

    Comment


      Comment


        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Денят на независимостта - Истанбул, 22.IX (05.X), 1908г., изглед от мостът Галата
          War, war never changes..

          Comment







            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Вчера: "Срещнали се на дъното Скайп и рублата..."
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  pnp5q написа Виж мнение
                  Вчера: "Срещнали се на дъното Скайп и рублата..."
                  Какво става с този Скайп, защо всички по социалките са го заяли? Вярно че Мйкрософт малко го поразвлиха, но аз го ползвам постоянно, и платените и безплатните услуги, и нямам особени оплаквания.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Какво става с този Скайп, защо всички по социалките са го заяли? Вярно че Мйкрософт малко го поразвлиха, но аз го ползвам постоянно, и платените и безплатните услуги, и нямам особени оплаквания.
                    Ами нали знайш, човек се сеща за нещо, кат го няма. От вчера сутринта безплатната версия не закача на PC-та.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Ясно, мерси.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        pnp5q написа Виж мнение
                        Ами нали знайш, човек се сеща за нещо, кат го няма. От вчера сутринта безплатната версия не закача на PC-та.
                        Моята работи днес.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Главата на професор Доуел
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Най-голямата джамия в Европа се открива в Москва.
                            Най-голямата джамия в Европа ще бъде тържествено открита днес в Москва след близо 10 години строителство. Тя е с площ от почти 20 000 кв.м и може да побере до 10 000 вярващи.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              War, war never changes..

                              Comment


                                Ти мани майтапа, но оня ден четох, че са отворили Бухенвалд за сирийците. Живеят си вътре.

                                Comment

                                Working...
                                X