Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	tmp_11856-FB_IMG_1442831654867371855473.jpg
Views:	1
Size:	42.2 КБ
ID:	548319
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Из днешния баш - явно за някакъв институт по праистория - резюме на истинска статия от научен сътрудник на института: "Хипотеза за примамването на мамутите с мухоморки и привеждането им в наркотично вцепенение с цел последващо убиване."
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        Божо пак блесна с гениална идея.

        Truth will save the world

        Comment


          Какви теми и какви форуми само четеш...

          Comment


            Hawkeye написа Виж мнение
            [ATTACH=CONFIG]28999[/ATTACH]

            Журналистическият гении е неизмерим
            "Много от журналистите са за претрепване с права лопата" - Паулу Коелю
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment




              Цивилизация тип III...

              Comment


                Super_Hornet написа Виж мнение
                Какви теми и какви форуми само четеш...

                Мани, мани
                Ама като имаш 13 годишна щерка, в днешно време научаваш много.

                Comment



                  Сталин и Мао са идейни, Хитлер някак не се е получил с това идиотско изражение.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    Честито нова Лада...
                    Путин протестировал новинку " АВТОВАЗА " В итоге тест прошол неудачно. При этом, опозорились создатели гранты.
                    Извинете за правописа, но толкова мога...
                    Моля, ако нещо в мен не ви харесва, не ме уведомявайте за това.
                    Постарайте се да преживеете този шок самостоятелно...!

                    Comment


                      bigdragon написа Виж мнение
                      Честито нова Лада...
                      http://ok.ru/video/8876393810?fromTime=1
                      Не е извадил шплента, затова не се отваря... нали е граната...
                      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                      Comment


                        True story. Познати в Москва купуват нова Лада Калина в 2005 г. След две седмици й пада ауспуха по време на движение. След месец й изтича маслото на паркинга. Връщат я (в гаранция) и си получават парите обратно. Never again.
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Имам познат украинец, бизнесмен. Принуден е (буквално, но няма да дам подробности) да купи пикапи Таврия вместо нещо по-качествено. От 10 пикапа не повече от 5 са в движение във всеки един момент.
                          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                          Comment


                            messire Woland написа Виж мнение

                            Сталин и Мао са идейни, Хитлер някак не се е получил с това идиотско изражение.
                            Още по темата, но с обратна гледна точка
                            Click image for larger version

Name:	turchia_14_MGZOOM.jpg
Views:	1
Size:	46.2 КБ
ID:	548329

                            Comment


                              Яко е, сигурно някаква английска преса? Или е само свободен интернет-творец?


                              И за да не е само коментарен поста:
                              "Двама стопират на пътя. Времето минава, а коли няма. Изведнъж от тъмното изскача някакъв с волан от Камаз в ръцете. Имитира скърцане на спирачки и спира до тях.
                              - Проблем ли има? Давайте, ще ви закарам.
                              - А бе, ти идиот ли си, я се разкарай!
                              Оня обаче вади пистолет и крещи:
                              - Бързо се качвайте!
                              Пичовете изплашени хукват заедно с него.
                              Пробягали към пет километра... отново скърцане на спирачки:
                              - Слушайте, след малко има пост на КАТ, а аз нямам шофьорска книжка. Слизайте, аз ще заобиколя през царевицата и ще ви взема пак след километър.
                              Зарадвани, че се отървали от идиота, двамата стигат до поста на КАТ, и започват да се оплакват на дежурния:
                              - Преди пет километра един с пистолет ни накара да търчим по пътя!
                              - Един с волан от Камаз ли!?
                              - Да!
                              - Къде е!? Знаете ли от кога го издирваме, че кара без книжка?!
                              - Побягна през царевицата. - ошашавени му отговарят двамата.
                              Катаджията вади кормило на мотоциклет и им крясва:
                              - Качвайте се, сега ще го догоним! Единият зад мен, а другият - в коша!
                              - А бе, ти луд ли си?! И ти ли!!!
                              Катаджията изръмжава, вадейки автомат:
                              - Бързо по местата! Единият зад мен, а другият - в коша!
                              Какво да се прави - "седнали" пичовете "по местата".
                              Тичат тримата през царевицата. Катаджията казва на единия:
                              - Кво правиш, бе!? В коша се возиш прав! Бързо сядай!
                              Пичът побегнал с полусгънати крака, кочани го удрят по лицето, нищо не вижда, краката го заболели, обръща се към другия на "задната седалка" и му вика запъхтяно:
                              - За чий х*й се прекачихме!? Я колко по-спокойно се возехме в Камаза!"

                              "Тя ми вика:
                              - Не ме сваляй с очи, имаш ръце!
                              И аз като й шибнах един и я свалих."


                              "Директор на голяма фирма пита новия персонален шофьор:
                              - Каква е Вашата фамилия?
                              - Андрей.
                              - Това ли е фамилията ви?
                              - Не, името.
                              - Не ме разбрахте, питам за вашата фамилия. Аз се обръщам към моя шофьор само по фамилия!
                              - Вие няма да ползвате моята фамилия, казвайте ми Андрей.
                              - Слушай, момче, ти глупав ли си? Питам те още веднъж - каква е фамилията ти?!
                              - Добре, фамилията ми е Любими!
                              - Е добре, да тръгваме, Андрей..."
                              Last edited by messire Woland; 22-09-2015, 10:22.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                messire Woland написа Виж мнение
                                Яко е, сигурно някаква английска преса? Или е само свободен интернет-творец?
                                А, статията е кво-годе сериозна, при всяко положение не е за майтап.

                                Comment

                                Working...
                                X