Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    страхил написа Виж мнение
    Ако импресионистите бяха зъболекари или как един електротехник излага исторически "тези" в технически форум :
    "На днешния ден, преди 80 години е подписан договорът за ненападение между фашистка Германия и социалистическия СССР. В тайните споразумения към него са се договорили за поделяне на Европа. И това е официално началото на Втората световна война. За отбелязване е, че българските комунисти са признавали Адолф Хитлер за свой другар чак до 22.06.1944 г."
    Е разликата е 3 години но съм сигурен,че е техническа грешка. Но какво казват другарите 'историци болшевики"."Ние знаехме ,че рано или късно Фашистка(интересно защо за руснаците немците са фашисти ,а не национал социалисти)Германия ,ще ни нападне,като контрамярка подписахме този фиктивен контрадоговор ,който при сигурната немскофашистка атака ние да им го тикаме в носа.Ей видяхте ли имахме ли договор,айде сега(всеки да сизбере една руска псувня,има мит ,че Сърби и Българи псуват много,само от видеата заснети на видеорегистратори от ПТП в Русия бая псувни съм научил и все оригинални и бая благозвучни).Ама и това не са го измислили те.Едно време нашият Йоан Асен Втори,така е завирал договорът в лицето на Епирският владетел Теодор Комнин при Клокотница.Впрочем и СССР нарушават договорът за ненападение с Япония.Факт.През цялата ВСВ СССР и Япония са имали дипломатически взаимоотношения независимо от съветската война с 'фашистите".Другата страна сме ние от Тристранният пакт(макар и не договор за ненападение за оправдание Германия и Полша също са имали такъв0.Куриози.
    Last edited by Todor; 30-08-2019, 20:34.

    Comment


      Ще ме извините за офтопика, но не мога да не питам.
      Каква е причината за тази омраза към интервалите след препинателните знаци?
      Написано по този начин се чете трудно. Даже почти невъзможно.
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        цъкнете по него, да си пуснете и звука!

        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          Инструкция към световните карти - от 1805 до 2023 г.
          Click image for larger version

Name:	1568218961-48850b43488bf7e33c7ccb4a7a7d80bc.jpeg
Views:	1
Size:	293.8 КБ
ID:	555227
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment




            — А диплом значит тебе друзья подарили? — Зачем подарили? сам намолил


            Коментарите

            Comment


              Има и български печатен аналог. Тук не са "без аналогов в мире" :-)
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                Ровнах покрай темата за траките да видя каква точно е връзката между латинското име Gaius и френското Caius. Скачам си аз от линк на линк и попадам на следния персонаж:

                Cajus Julius Caesar

                Много яко

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	71825560_2469146959800895_2320792888427937792_n.jpg
Views:	1
Size:	74.7 КБ
ID:	555284
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    We don't see things as they are, we see them as we are
                    ---Anais Nin----

                    Comment


                      ValBo написа Виж мнение
                      Има и български печатен аналог. Тук не са "без аналогов в мире" :-)
                      А такова има ли?



                      Comment


                        Нагледно защо момичетата нямат нужда от казарма


                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	1571065197-c54118eb9201c39718221bbe49bce3c5.jpeg
Views:	1
Size:	367.7 КБ
ID:	555301
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	1576859267-3118a9cf8d5a2674260ff2cecf2dd052.jpeg
Views:	1
Size:	20.6 КБ
ID:	555321
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Честита Нова 2020 Година!

                              И една правдива прогноза:


                              Превод: Хората ще бъдат очистени от роботите-прахосмукачки. Ще ги произвеждат все по-умни - и веднъж роботите ще осъзнаят, че хората са главната причина за боклука...
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	gruchi.jpg
Views:	1
Size:	105.9 КБ
ID:	555351
                                "Котката изяде каунтъра на Груши" и "Така пропадат империите"
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X