Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    „Когато Никсън посетил СССР, Брежнев му демонстрирал съветски телефон, най-нов модел, по който можело да се говори с ада. Свързали те Никсън с дявола, накрая разговорът струвал 25 копейки.
    Като се върнал в Америка, Никсън разказал за съветското изобретение. Обаче се оказало, че в Америка този телефон бил изобретен отдавна. Никсън отново се свързал с ада, но този път разговорът струвал 12 хиляди долара.
    - Е как така – се оплакал Никсън – след като това там струваше само 25 копейки?
    - Работата е там – му отговорили – че разговорът Ви от тук е трансконтинентален, а там е бил местен разговор.“
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Петербургских казаков ограбили тамплиеры

      Comment


        Пока рабочий класс делил на троих, пьющие люди с высшим образованием усмотрели в ценах на родной продукт нечто большее. Если стоимость чекушки (1,49) возвести в степень пол-литра (2,87) мы получим число «Пи» с точностью до третьего знака.



        3,62 является продуктом числа Пи в квадрате подел¸нного на число е и округл¸нного до двух знаков после точки

        Comment


          Как е в армията:
          Click image for larger version

Name:	1526447511-f5b52e2274d14512054d39e8ff8a7f9e.jpeg
Views:	1
Size:	123.3 КБ
ID:	554347
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment



            Click image for larger version

Name:	32635775_1796567317090662_6416795841620606976_n.jpg
Views:	1
Size:	75.1 КБ
ID:	554349
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Нашия форум в една картинка

              Comment


                ‘Star Wars’ Writer Confirms Lando’s Sexual Fluidity In ‘Solo’

                Lando’s sexual preferences ― possibly including men, women and droids ― are the subject of more than a few lines of dialogue in “Solo”.

                Comment


                  Тез японци - и нормални кучита нямат!
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment




                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	23e37d06.jpeg
Views:	1
Size:	38.1 КБ
ID:	554357
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Приключи учебната година в Талнах, малчуганите се радват на лятна ваканция:

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	33333804_10160444146115711_2626997071353217024_n.jpg
Views:	1
Size:	28.3 КБ
ID:	554358
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment




                            Comment


                              Един виц, за да не се загуби за поколенията
                              "Един професор по математически анализ се прибрал и видял, че кранът на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Професорът се зарадвал, но усмивката му бързо увяхнала, когато видял сметката.
                              - Боже, това е една трета от месечната ми заплата! - възкликнал на глас той.
                              Е, все пак платил и прибирайки парите, водопроводчикът му казал:
                              - Пич, ясна ми е твойта работа. Професор по математика. Не взимаш много пари. По-добре стани водопроводчик и ще зимаш много повече. В нашата фирма си търсим нови. Заповядай. Само като кандитадсваш за позицията, пиши, че си завършил само седми клас, че там не се кефят много на умници.
                              Професорът така и направил. Работата била лесна. Парите добри. Позамогнал се и започнал да живее нормално.
                              Един ден директорът на фирмата решил, че не е много културно всичките му работници да нямат даже и основно образование и решил да ги прати на вечерна гимназия, та поне да имат завършен осми клас. Професорът, за да не се издаде, също трябвало да ходи. На първия час по математика, учителят решил да изпита някои от водопроводчиците, за да се запознае с познанията им. Първият му въпрос бил за лице на окръжност и по случайност посочил нашия професор. С усмивка на лице професорът понечил да я каже, но за негов ужас се усетил, че я е забравил. "Е", помислил си той, "това не е толкова фатално. Все ще мога да я изкарам". Започнал да пише по дъската. Постепенно я напълнил с интеграли, диференциали и формули и накрая получил: -πr². Този минус обаче въобще не му харесал и започнал да пише още интеграли и да смята... но пак получил същото. С отчаяние се обърнал към останалите водопроводчици и ги видял всички да му подсказват със знаци и шепнене:
                              - Размени границите на интервала на интеграла!"
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                За какво са им дупките:
                                Click image for larger version

Name:	1527493156-351de41f24fd4106619ef9214a50ccf1.jpeg
Views:	1
Size:	32.0 КБ
ID:	554361
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X