Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Click image for larger version

Name:	10013392[1].jpg
Views:	1
Size:	53.3 КБ
ID:	553679
      Войната е безсмислена, но друг изход няма.
      There is no sense in the struggle, but there is no choice but to struggle.

      Ърни Пайл

      Comment


        Знаех си, че дотам ще я докараме с тия "игрички"
        http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ter_mailonline
        "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
        FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

        Comment


          Comment


            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

            Comment


              Подруга (назовем е¸ Наташа) жалуется: – «Сижу в кафе, пью очищающий смузи со свеклой и сама себя ненавижу – ибо на вкус редкостное говно. Рядом томная бабенция уминает яйца Бенедикт. И чавкает, дрянь. Рука, не поверишь, сама потянулась за вилкой (чтобы воткнуть ей в ляжку!) Тут как–то мне тоскливо стало – я тут сижу вся такая офигенная в обтягивающей юбке DKNY, попа как орех, волосы по пояс, загорелая и... одна. А она тут свинячит майонезный соус в холестерине и улыбается. Зову официанта, чтобы заказать омлет с двойным беконом, кусок Наполеона и... Покончить с этим. Для кого я держу форму?! Зачем сквоты и диеты? Кому нужна моя жопа? Отчаяние! Разочарование! Тлен!

              Но тут замечаю парня, который фоткает меня на айфон. Упоенно прич¸м так, со смаком. И улыбается! Симпатичный такой! На столе журнал „Maxim“. Ну, думаю, Аве Мария! Мадонна услышала мои молитвы! Резко хватаю смузи и беру в рот соломинку. Так сказать, приглашаю к диалогу. Позирую в лучших традициях группы „Виа гра“. Фоткает, но не подходит. Ну, думаю, точно – извращенец! Джек пот! короче не выдерживаю, рву шаблоны и подхожу сама. Говорю – „Привет, ты, наверное, для Maxim фоткаешь?“ Он поднимает свои красивые глаза, почти слезящиеся от восторга. Мы молча испытываем предоргазменный дзен первого знакомства. Опускаю глаза на его айфон, чтобы увидеть себя его глазами... А там... Там, сука, покемон. Нет, ты понимаешь?! Он, блять, покемона ловил!!!»


              Comment




                звяр

                ПП



                Comment


                  Comment


                    Кухулин написа Виж мнение


                    звяр

                    ПП



                    Целия клип. Тази обясни как мастурбацията е по-лоша от всички цунамита... Обаче май е фейк цялата работа.

                    Comment


                      Ново издание на ученическите бисери - мяркам някои, дето не ги знам
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Нищо няма да стане дори да стъпи връз нея - нали е противотанкова?
                          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                          Comment


                            Nick написа Виж мнение
                            Нищо няма да стане дори да стъпи връз нея - нали е противотанкова?

                            И взривателят е изваден и стои мирно до нея

                            Comment


                              Обаче въпреки всичко е направил най-важното - запушил си е ушите Сигурно за да не чува псувните на сержанта.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                pnp5q написа Виж мнение
                                Ново издание на ученическите бисери - мяркам някои, дето не ги знам
                                Корабът е спрян и при спирането пада убит революционерът Христо Ботев. Той не пристигнал в България, но чрез това пътуване Великите сили разбират за жестокостите в България.

                                RIP

                                Comment

                                Working...
                                X