Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пак от същото място:

    Killers in mass shootings used AR-15, thanks to NRA
    На друго място пък пишеше, че "Печалбите на NRA скачали въз неби".
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      pnp5q написа Виж мнение
      Това си плаче за слагане в рамка - колебая се между Залата на вечно-зелените идиотизми, Стената на плача на SEO-то и Чакалнята на психиатъра за наборници, където те обсъждат как да го преметнат. С отделна лампичка над temporary.
      Да не говорим колко обидно е за тези, които имат истинско PTSD.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment




          TOVA KOETO IMAME KATO ZABREMENQLOST
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

            Comment


              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment




                thorn

                Средновековните църкви в България

                Comment


                  И по-бързо съм виждал.Един се беше хванал на бас че може да направи с кон и каруца 50км/ч средна скорост за 15км.
                  Аз па и още един ще се пишем рефери на рекорда.
                  Здрав бой,конете летят,но така и не разбрахме дали може щото каруцата се разпадна.Двама души само изпаднахме зад борда,но шофьора пострада сериозно-пропадна под каруцата по време на разпада и-едната гума му беше минала през гърдите та имаше 3 счупени ребра...

                  Да не съм офтопик-на вратите на френските магазини за алкохол се е появила нова табела:
                  Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                  Comment


                    Един кон не може да изкара повече от половин час в галоп.
                    Пък 50 километра в час, могат да развият малко от тях, впрегатните - надали
                    Ако изобщо това се е случило, щяхте да имате мъртви коне на 10 тия километър
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      ValBo написа Виж мнение
                      Един кон не може да изкара повече от половин час в галоп.
                      Пък 50 километра в час, могат да развият малко от тях, впрегатните - надали
                      Ако изобщо това се е случило, щяхте да имате мъртви коне на 10 тия километър
                      Знам,ама нали знаеш някой кат се запъне "кой аз ли не мога ве,ай да ловим бас?" и се почва...
                      В интерес на истината коня си беше само един и със здрав бой успя така на око да доближи скоростта от 50км/ч.Разпада се случи рано-още като излязохме от града,дали имаше 2-3км да сме минали и на една бабуна се разхвърчаха дъски,ритли и стана чудо.Добре че не му мина гумата през шията че щеше да го пее попа...
                      Накара ме да разровя-данните за рекорди,Гинес и прочие за скорост на кон са малко противоречиви но са в диапазона 60-80км/ч.Де да знам,може и да бъркам но мисля че това животно може и повече.Тук поне в града има един индобългарин(нали така е политкоректно)който всяка вечер минава през центъра сам с каруца и видима скорост към 50км/ч приблизително.Вярно че го прави за далеч по-кратко разстояние-километър-километър и половина-от ротативките до тях,задължително през центъра да се изфука,но все пак...
                      Самия факт че доближаваме рекорда на Гинес при това от обикновен впрегатен ромски кон,че и с каруца си е показателен че това животно има потенциял.
                      Магарето също,като гледам линка на Торн.
                      Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                      Comment


                        Китайски фирми за бързи кредити искат в залог от младите си клиентки голи селфита с паспорта (рус.)
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	tmp_4486-FB_IMG_1466077410084-2043350422.jpg
Views:	1
Size:	36.9 КБ
ID:	553477
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            скоростных гусеничных полностью защищ¸нных от огня противотанковой артиллерии уралвагонзаводских бронеговном¸тов.




                            thorn

                            Средновековните църкви в България

                            Comment


                              Кат се заговорихме за рекорди,гинеси и прочие се сетих за една друга случка.Такъв, кръчмарски патриотизъм и колко е онеправдан в световните статистикити Кънчо П..деров.Представката пред фамилията умишлено я пропускам.
                              Седим си 99та година,помня че беше баш кога беше пълното слънчево затъмнение.В едно кръчме вечерта и кротко си квасим мустаките с бира,ракия и прочие спиртни напитки.Нещо стана лаф кой къде ходил по планината с моторя(балканджии ора за кво да си говорят друго!?).И в един момент един як бугарин "смело се изказа че не му е ... син"(бел.ред. Светльо Витков).Абе че можал да се качи до хижата с мотора и 2 торби цимент на гърба(сиреч-100кила багаж на гърба,1750м денивилация и 16км разстояние).
                              Заведението го държееха собствениците на най-голямия производител за безалкохолно тогава в страната и веднага им се ококориха очите.Малко по малко преговорите минаха в решителна фаза-стоте кила станаха 150,торбите цимент станаха стара пералня Миеле и се яви облог от 2000лв. деноминирани(тогава тва беше бая пара).
                              В решителния ден натварихме въпросната пералня като преди това я претеглихме на кантара в стопанския двор(малко по-малко беше, ама над 100кила беше де).На гърба му я натварихме и я вързахме с ремъци..Хванахме си лифта за къде хижата и по живо по здраво заминахме без никва надежда да пристигне.
                              Пия си аз бирата и помня че си бях поръчал паниран кашкавал в една паница.Ей кат го видях тоя да се задава-щях да падна от софрата,че и вилицата си опуснах...Само спря пред хижата и един индобългарин му среза ремъците които и без тва се бяха прокъсали яко...Буквално не можеше да ходи и залиташе като космонавт в безтегловност свалиха ли му пералнята...Дадахме му 1 бира да се освести...Нямаше тогава на мода наколенки,каски,налакътници и прочие благинки-ръце,крака всичко изпоожулено,беше падал яко,на челото аркада отделно.Как се е изправял сам и е възсядал мотора-не знам...
                              Кат минава някой някога през Сопот-долу под града в промишлената зона има един ресторант(той е само един-нема да го сбъркате) в който правят хубава скара.На дървото пред него има изографисана от дърводелец табела с моторист с пералня на гърба и надпис-"Луд умора нема"...
                              Замислих се просто колко резерви има человеческий организъм и колко рекорди ги няма в никоя книга на Гинес,а си пишем ние тука за някъв тактический велосипедизъм...
                              Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	13445503_10209931263064580_597898459538772342_n.jpg
Views:	1
Size:	53.0 КБ
ID:	553482

                                Comment

                                Working...
                                X