Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа Виж мнение
    Обама подкрепи Хилъри. Каза, че е най-квалифицирана.
    Подкрепа от нищожество и некадърник като него може само да ѝ навреди. Но е смешно, Asinus asinum fricat.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      Темата Хилари/Тръмп ми е забавна, но най-вече се забавлявам на коментарите ви като американски българи за тях. Наистина.
      Иначе на мен кандидатите ми изглеждат като "оба хуже". То е ясно, че вие ще сте за Тръмп, има си хас оръжейни маниаци да не са слонофили.

      Обаче ще се съгласите, че не е за майтапи. Така, че, ако ви е мерак - преместети си я някъде другаде. Нямам предвид на друг форум, просто направете отделна тема пак в общи приказки.


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Renault Laguna 1.9dci Navi Само за ценители
        Покупката, честно казано, е съмнителна, но цената е чисто символична. 800 марки и крайцерът е ваш! Година на издаване 2003 година, състоянието е притоворечиво. На таблото се показва пробег от 340 000, но под това трябва да се разбира 640 000. А ако трябва да съм съвсем честен, 840 000.

        До сега се чудя как е могла да измине такова разстояние... На градско няма никакви проблеми (освен това, че без климатик през лятото имаш чувството, че колата гори). На светофара дърпа много чужди марки (особено тези, които не подозират, че участват в състезание). По пътя всичко е нормално.

        Каква скорост ще успее да развие зависи единствено от инстинкта ви за самосъхранение. Лично аз в редките случаи, когато съм развивал с нея до 120, съм се улавял, че не мигам, не мърдам и не дишам. На лявата врата има гниещ участък, от който стърчи полиетилен. Той помага лесно да се открие колата на големи паркинги и придава на звяра неповторима индивидуалност.
        По каросерията има някои участъци, които могат да се смятат за нормални. Интериорът на салона е направен по нечия непостижима прищявка с балатум и дермантин. С това се придава живот.

        Дълбоко на шофьорската седалка има някакъв много остър детайл, който понякога болезнено се впива в долната част на гърба. Така и не разбрах какъв е този детайл, защо е там и как изобщо може да бъде такъв.

        Парното е като пламъкът на Саурон – зимата работи така, че и майка ти да не се тревожи. Но, за съжаление, горещият въздух нахлува отдолу и лятото, когато парното е изключено, ако карате по трасето с повече от 110 по сандали, то силно ще ви изгорят пръстите на десния крак. Така че лятото на десния крак е по-добре да слагате маратонки.

        Не съм пушил в колата в последния половин месец. А преди това съм пушил много. Но не повече, отколкото предишния собственик и неговите многобройни авери – едновременно, всички заедно, през зимата, в плътно затворени прозорци. Таванът с нетипично сив цвят не позволява това да се скрие.

        Много голям плюс – заглушител отсъства, издава рев като от ада! Във връзка с това от страх се насират дори мъжествените колоездачи и стоят по-далеч от теб, което на свой ред осигурява комфортно шофиране.

        Един от големите плюсове на тази кола е, че категорично не искат да я спират пътните полицаи. И дори когато минеш покрай тях без колан и с изключени фарове, те те изпровождат със съчувствен поглед... Каква е тайната, така и не разбрах. Също така, много се страхуват да я изпреварват скъпи и чуждестранни марки...

        Във връзка с гореизложеното, понякога се чувстваш като в президентски кортеж, докато острият метален детайл в седалката ти не те върне от небето на земята.

        НИКОГА, повтарям НИКОГА не сте карали такава кола!
        OLX.bg e сайт за безплатни обяви. Тук може да намериш интересни обяви и лесно да се свържеш с продавача. Ако искаш да купиш нещо - може да намериш атрактивни предложения на цени, по-ниски, отколкото в магазина. Ако искаш да продадеш нещо - можеш да добавиш обява бързо, лесно и безплатно (до определен лимит) и да пуснеш за продажба практически всичко, за което се сетиш. Купувай и продавай в OLX.bg!
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment




            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              Това е от серията "Не пробвайте": http://tclhost.com/1vHphHw.gif
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Възможно ли е да "работиш" някъде, без наистина да работиш там:



                Тези четиримата правят супер забавни експерименти.

                Comment


                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    to the gates of hell
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Яко!
                      "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                      И. В. Сталин

                      Comment


                        Въпрос на опит и възраст, казват някои

                        Comment


                          Comment






                            Comment


                              Напоследък много често срещам рекламни материали с правописни грешки. Понякога се получават истински хитове.


                              Click image for larger version

Name:	140298_600.jpg
Views:	1
Size:	34.7 КБ
ID:	553443

                              Пъ Пъ - Всъщност е Блек Ангус.


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment




                                На румънски е, ама няма да слагам резюме
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X