Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За затлачена чакра не знам,ама за затлачени черва със сигурност ще помогне и то доста рязко.
    И розовата вода и сладкото и сиропа от рози са прословути с това си действие...
    Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

    Comment


      Проблема с енергиите е много сериозен и аз преди време се бях специализирал в него. Имаше в Тетевенския балкан една хижа Кордела, държеше я бай Пешо. Той после фалира де, ама както и да е. Та тоя бай Пешо беше местния шаман - събираше енергии, мереше вибрациите на всички тарикати от Черни Вит и т.н. Така се стекоха обстоятелствата, че няколко години много често ходехме там. Аз нали съм си любознателно момче, постоянно го разпитвах и попивах всичко. Още с пристигането всеки минаваше под една пирамида от дъски, седеше се вътре на едни пластмасови столове и фокусирахме енергията. През това време в ъглите на пирамидата стояха бутилки с изворна вода, увити във фолио. Фокусираната енергия от пирамидата се поглъщаше от водата, а заради фолиото не можеше да избяга навън. После ги пиехме. Мереше ни вибрациите с махало и в зависимост от посоката се мъчеше да ни пробута енергийни гривни със съответната поляризация, които да ги неутрализират. И т.н. и т.н. Рядко се срещат вече такива хора, губи се знанието

      Comment


        mechoka написа Виж мнение
        За затлачена чакра не знам,ама за затлачени черва със сигурност ще помогне и то доста рязко.
        И розовата вода и сладкото и сиропа от рози са прословути с това си действие...
        При нужда, може и за хемероиди да се ползва...
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          Кухулин написа Виж мнение
          Рядко се срещат вече такива хора, губи се знанието
          Какво говориш, предават от един на иляда! И знанието се множи ежечасно. Ето ти пример за нов изпитан с хилядолетията продукт:
          Click image for larger version

Name:	11.jpg
Views:	1
Size:	61.4 КБ
ID:	553420
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение
            Рядко се срещат вече такива хора, губи се знанието
            Аз много харесвам тези дето търсят подпочвени води с пръчка. Директно общуване с планетата. В един момент Гея директно ще ни заговори чрез някой по-чуствителен от тях. Подозирам че основно ще са псувни
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Всеки може да търси вода с пръчка.
              Извива се при всички
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                pnp5q написа Виж мнение
                Какво говориш, предават от един на иляда! И знанието се множи ежечасно. Ето ти пример за нов изпитан с хилядолетията продукт:
                [ATTACH=CONFIG]30673[/ATTACH]
                Дълбоко съм възмутен, че на нашия пазар няма аюрведичен сапун с кравешка тор. Най-близкото, което намирам, е сапун с катран и аюрведични масла.



                Но предвид цената, по-добре да си одя мърляв

                Comment


                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Полша? Прибалтийските републики?


                    thorn

                    Средновековните църкви в България

                    Comment


                      Засегна ли се?
                      Полско-Литовското княжество поне е било фактор, а Полша е водела самостоятелни войни и политика. Някой да е тръгнал някога на война с Белгия не знам. На война през Белгия - много пъти.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          Белгия е създадена 1830. Но предшестващите я Фландрия и Брабант доста са воювали. Брабантците през 12 и 13 век са синоним на наемници.


                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            Отивам при близкия дюнерджия, гледам как месото се върти на шиша, дочувам го как цвърчи тихичко...
                            Дюнерджията вади електрическата резачка и почва да кълца месото. Устата ми се пълни със слюнка...
                            Предполагам същото изпитват и веганите, когато гледат как някой коси тревата.
                            Сънят е слаб заместител на кофеина!

                            Comment


                              Е, то ако хванеш предшествениците им - т.е. Обединените провинции или както там са се наричали, даже и нещо като "велика сила" са били за известно време. Да не говорим, че са бойно поле в сума войни, където се воюва именно с тях/срещу тях (и то се бият могъщи свръхсили, като Испания, да речем).

                              Comment


                                Dinain написа Виж мнение
                                Засегна ли се?
                                Полско-Литовското княжество поне е било фактор, а Полша е водела самостоятелни войни и политика. Някой да е тръгнал някога на война с Белгия не знам. На война през Белгия - много пъти.
                                Точно два пъти, нито повече, нито по-малко и точно една страна.


                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X