Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ама песента на нашето момиче никак не беше лоша. Не мога да си изкривя душата, после си я тананиках. А като чете човек коментарите в тубата под песента на Поли и мед му капе на душата.
    Най-много и готини отзиви са от сърбите. Взе и на тия да им идва акъла в главата.
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      "Нашето момиче" Джъстин Бийбър ли имаш предвид?
      Не знаех, че и САЩ участват в Евровизия. Ама щом Австралия влиза в Европа, кво толкова.
      Чух, че добре се представил, де.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain написа Виж мнение
        "Нашето момиче" Джъстин Бийбър ли имаш предвид?
        Не знаех, че и САЩ участват в Евровизия. Ама щом Австралия влиза в Европа, кво толкова.
        Чух, че добре се представил, де.
        За Поли Генова пиша, аз все още съм българче все пак А Джъстин беше събрал десетки хиляди подписи да му вземат зелената карта и да го изритат обратно в Канада. Ако си спомням правилно, канадците пък бяха направили контра подписка, че не го искат обратно

        А извън майтапа, тази година за пръв път Евровизията била излъчвана в САЩ. Аз това състезание никога не съм го гледал.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          кало написа Виж мнение
          [ATTACH=CONFIG]30531[/ATTACH]
          Това същество ми предизвиква някакво неистово отвращение. А ни най-малко не съм хомофоб.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Amazon написа Виж мнение
            Това същество ми предизвиква някакво неистово отвращение. А ни най-малко не съм хомофоб.
            Трансджендърофоб (Т в ЛГБТ)

            Comment


              Яко


              thorn

              Средновековните църкви в България

              Comment


                Dinain написа Виж мнение
                Ама щом Австралия влиза в Европа, кво толкова.
                Ами след като азиатски държави като Израел и Армения участват, що да не участва и Австралия?

                Comment


                  Dinain написа Виж мнение
                  "Нашето момиче" Джъстин Бийбър ли имаш предвид?
                  Click image for larger version

Name:	j1j2.jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	553284
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Stan написа Виж мнение
                    Ами след като азиатски държави като Израел и Армения участват, що да не участва и Австралия?
                    Това е ако е тъп опит за заяждане, е неуместен. Не ми дреме ако ще и Мавритания да участва в Евровизия.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Dinain написа Виж мнение
                      Това е ако е тъп опит за заяждане, е неуместен. Не ми дреме ако ще и Мавритания да участва в Евровизия.
                      Не, просто очевидно Европа е доста абстрактно понятие, прескачащо границите на неговия географски обхват. И това се отнася не само за Евровизия, но и за Европейското първенство по футбол. Така че не виждам какъв е проблемът, че и Австралия участва в Евровизия, при положение, че и други неевропейски държави участват. В крайна сметка нали се борим за един равноправен свят. След като азиатски държави могат да участват в европейски конкурси, защо тези от Австралия или Африка да не могат?
                      П.П. Ще ме извиняваш, ама този въпрос го повдигна ти, а не аз.

                      Comment


                        Ще ме извиняш, но къде точно съм казвал, че някой не може да участва в Евровизия?
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Amazon написа Виж мнение
                          Ама песента на нашето момиче никак не беше лоша. Не мога да си изкривя душата, после си я тананиках. А като чете човек коментарите в тубата под песента на Поли и мед му капе на душата.
                          Най-много и готини отзиви са от сърбите. Взе и на тия да им идва акъла в главата.
                          Отлично беше направена именно с цел да ти влезе под кожата. Повтарящи се прости мелодийки от типа на музиката в осем битова игрална конзола.
                          На мен обаче много ме подразни дисонанса. Знам че е търсен ефект, но мен ме дразни.

                          Comment


                            Кухулин написа Виж мнение
                            Трансджендърофоб (Т в ЛГБТ)

                            Смея се с глас
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	13227857_1183268645040238_957912770_n.jpeg
Views:	1
Size:	38.2 КБ
ID:	553289

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X