Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Amazon написа Виж мнение
    Много ти благодаря, сега не мога да си я избия тази песен от главата до утре! Мен повече ми харесва "День Победы".
    Тая пуснаха на митинга, тая си свирках. И още си я свиркам, между другото

    Comment


      Кухулин написа Виж мнение
      И още си я свиркам, между другото
      Е тя песента е чутовна, не може да не те рабне. Не знам защо но всеки път като я чуя се сещам не за ВСВ а за онзи готин филм по Том Кланси "Тайфун".
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение
        Тая пуснаха на митинга
        Интересно, аз пък не я знам. Което означава, че през соца не са ни занимавали с химна на чужда държава. Даже на онази държава. (Това май си има име - ксено-патриотизъм. Но то тогава всички химни бяха свещени. Не се изпълняваха под път и над път. Включително нашия.) Виж това "Десятый наш десантный баталион", "Вставай, страна огромная" (тази си е за настръхване), "По долинам и по взгорьям" - и сега мога да ти изпея повечето куплети - с текста и с чувство!
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            pnp5q написа Виж мнение
            Интересно, аз пък не я знам. Което означава, че през соца не са ни занимавали с химна на чужда държава. Даже на онази държава. (Това май си има име - ксено-патриотизъм. Но то тогава всички химни бяха свещени. Не се изпълняваха под път и над път. Включително нашия.) Виж това "Десятый наш десантный баталион", "Вставай, страна огромная" (тази си е за настръхване), "По долинам и по взгорьям" - и сега мога да ти изпея повечето куплети - с текста и с чувство!
            Нас ни занимаваха. И погребението на Андропов, и погребението на Черненко ги гледахме по телевизията организирано целия клас. Много беше весело

            Comment


              Ние учихме Комунистическият манифест наизуст, но това беше, защото даскалицата я кълвеше скакалеца много.
              Вероятно и при вас от излишно напъване е било.
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                War, war never changes..

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  Нас ни занимаваха. И погребението на Андропов, и погребението на Черненко ги гледахме по телевизията организирано целия клас. Много беше весело
                  Весело беше наистина. Помня погребението на Брежнев, из цяла Варна високогорителите предаваха наживо потресаващата трагедия. Ние (компанията) още ученици, леко се бяхме почерпили на "Малината" с бира, марширувахме в индийска нишка по гезмето, пикахме в светената вода на църквата "Св. Никола", попа ни гони, милицаите ни гониха... Хубави времена бяха.

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	google_translate.PNG
Views:	1
Size:	43.8 КБ
ID:	553229

                    Comment




                      Black Hawk Down syndrome

                      Comment


                        Това някой помни ли го?

                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Още един гаф:

                          Click image for larger version

Name:	gaf.jpg
Views:	1
Size:	43.5 КБ
ID:	553236

                          Comment


                            Интересно какво ли е продиктувало този надпис







                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Comment


                                Еврейска дилема - разпродажба на свинско

                                Comment

                                Working...
                                X