Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящи филми, трейлъри, коментари

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Amazon написа Виж мнение
    Как мислите, ще се справят ли Дисни с епизод VII на "Междузвездни Войни"? И с последващите епизоди. Имат намерение да продуцират по един всяка година започвайки от следващото лято.
    Аз мисля че има надежда като чета какви са им идеите. А именно използване на модели като в оригиналните серии а не всичко да е GDI. Оригиналният композитор. Даже ще се мернат оригиналните актьори. С една дума да върнат оригиналната атмосфера, която тихичко пририта и се спомина в новите епизоди 1-3.
    Оптимистично съм настроен и очаквам по-добри филми от прикуълите.... Просто защото по-зле от това няма накъде.

    Comment


      Harrison Ford to Replace Bruce Willis in The Expendables 3
      " ... includes Jackie Chan, Nicolas Cage, Wesley Snipes, Kellan Lutz, and Milla Jovovich, and we should hear more casting news in the coming weeks. Rumors have swirled that Mel Gibson will be playing the villain"
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment



        Мейзър Ракъм от Ender's Game. Аз си го представях като застаряващ дзен монах със садистични наклонности, а той излезе маор. Пак бива де. Силно се надявам лентата да надмине очакванията ми.
        Liberte, egalite, fraternite
        Viva la revolution
        Zalmoxis написа
        Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
        http://hristoen4ev.blogspot.com/
        dibo написа
        Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
        - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

        Comment


          Аз си го представях като застаряващ дзен монах със садистични наклонности, а той излезе маор.
          Е, той в книгата също е маор, така че...
          НО за очакванията - моите са ниски, подозирам, че няма да е добре (дано да не се окажа прав ). Вече се виждат какви ли не промени бе особен смисъл (според мен). Но ако на нещо може да се разчита, според мен, това е че Бен Кингсли ще играе на ниво . Но пък ролята му в книгата, макар и важна, не е много голяма. Ще видим във филма как ще е. Момченцето от "Хюго" може би ще стане за Ендър.

          Comment


            gollum написа Виж мнение
            Е, той в книгата също е маор, така че...
            Този детайл нещо ми е убягнал, но явно образа така както е бил обрисуван не се е вързал с представата ми за маор, при това традиционалист.
            Liberte, egalite, fraternite
            Viva la revolution
            Zalmoxis написа
            Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
            http://hristoen4ev.blogspot.com/
            dibo написа
            Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
            - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

            Comment


              не друг, а Мейзър Ракъм, почти неизвестен, съден два пъти от военния съд, полу-маор от Нова Зеландия, бе онзи, чийто Ударен отряд разби и окончателно смаза флота на бъгерите в сраженията около Сатурн.
              Но не би трябвало да има татуировки, поне според описанието му в романа. Изглежда са решили да подсилят ефекта, едва ли е било нужно.

              Обаче не разбирам защо е било нужно да пренасят сраженията с бъгерите от околопланетното пространство в земната атмосфера.
              Last edited by gollum; 28-08-2013, 22:04.

              Comment


                За по-"ефектно"?
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment




                  Трейлър на новия Ридик.
                  Liberte, egalite, fraternite
                  Viva la revolution
                  Zalmoxis написа
                  Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                  http://hristoen4ev.blogspot.com/
                  dibo написа
                  Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                  - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                  Comment


                    Римейка на "Кери" по Стивън Кинг


                    Оригиналния филм беше направен със съчувствие към героинята, предстои да видим през октомври как са пресъздали драмата в новия, където Джулиан Мур играе майката религиозна фанатичка.
                    Last edited by boilad; 13-09-2013, 23:44.
                    Liberte, egalite, fraternite
                    Viva la revolution
                    Zalmoxis написа
                    Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                    http://hristoen4ev.blogspot.com/
                    dibo написа
                    Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                    - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                    Comment


                      Най-новата екранизация на новелата на Хайнрих фон Клайст ,,Михаел Колхаас" - историята на един човек, който търси справедливост - нещо като немския Робин Худ.

                      "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

                      Джордж Бърнард Шоу

                      Comment


                        Сериал на Майкъл Бей... Уля-ля!



                        Ще го гледаме догодина по някое време.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Олеле! Отгоре на всичко е финансирано от TNT което значи приличен бюджет - нещо от рода на 4 милиона на епизод. И с Арли в главната роля...нямам думи.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Въййй, нападнаха го с хеликоптери Това ще се гледа

                            Comment


                              При това, от 50-100 метра, а той ги сваляше на 20-тина с 5" оръдие и "Фаланксите". Яка работа . Обаче сюжета звучи доста изтъркано.

                              Comment


                                Може да е изтъркано, но е много благодатно за сериал. Замени Арли с космически крайцер загубен в хаоса на космоса, пътуващ сред разрушени и заразени планети, борещ се да оцелее. Кастинга ми изглежда добър, ако и сценаристите са на място ще е страшно забавление. Дават че Русия е в хаос, значи ако имаме късмет може да видим двубой между Арли и Киров и/или Слава.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X