Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящи филми, трейлъри, коментари

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Хехе, както писаха в коментарите, филм за борбата на 99%-ърите с-у 1%-ърите.
    Направен от 1%-ъри.

    Иначе наистина историята мяза на Battle Angel Alita (и сега чак осмислих защо James Cameron искаше да прави филм по мангата).
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #77
      Имам огромни надежди за Elysium.
      Първо, южноафриканецът направи чудеса в "District 9" и то със сравнително скромен бюджет и напълно неизвестни актьори.
      Второ, трейлърът показва визуална наслада на много високо ниво, щипка сайбърпънк, социална тематика и здрава покутевица.
      Трето, Мат Деймън е актьор от висока класа и очаквам много добра игра.

      Така, че няма как филмът да е лош, просто трябва да видим колко добър ще е.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #78
        Такива филми (най-добър пример - Аватар) ми докарват много здрав когнитивен дисонанс. От една страна ми се гледа шареното. Аватар го гледах 4 пъти на 3Д кино. От друга, "социалната тематика" сериозно не ми понася.

        Може би трябва да си купя екранизацията на Atlas Shrugged на блу-рей просто ей така за компенсация.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #79
          Imperial написа Виж мнение
          Може би трябва да си купя екранизацията на Atlas Shrugged на блу-рей просто ей така за компенсация.
          Това нещо е по-негледаемо, отколкото нечитаемо...
          Но ако ще ти помогне на съвестта
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #80
            "Купя" и "гледам" са две съвсем незадължително свързани действия.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #81
              Иначе наистина историята мяза на Battle Angel Alita
              Нали? И аз за това се сетих почти на момента. Ама там беше по-стилно (лично мнение, естествено). Не знам, на мен D-9 ми харесва само на фона на това колко нефелна е всичко НФ що се прави на кино. Иначе само по себе си не беше нищо особено. Като гледам, поне от трейлъра, доста от стилистиката си е директно "наследена" от него. В най-добрия случай - прилична стилистика, яка пукотевица и приемливо глупав сюжет. В по-лошия... Е, актьорският състав наистина може да спаси нещата в някаква степен.
              А що се отнася до "соцалната тематика" - като гледам, не е много далеч от "Метрополис". Всъщност, доста под него, де.

              Comment


                #82
                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...uture_releases

                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...Upcoming_films

                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...uture_releases

                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...films#Upcoming

                Какво идва от големите студия. Много съм тъп да не се сетя да издиря тези страници по-рано

                Впечатление ми направи това

                ако не омотаят хореографията (най-вече) - ще е добро, по свой очарователен, безмозъчен боен начин

                Columbia Pictures, пък, ще правят филми по Deus Ex и Metal Gear Solid. Не съм запален фен на тези два франчайза, но ми е интересно да видя какво ще излезе. Правата върху Akira преди години бяха купени не от Колумбия а от Уорнър Брадърс и продукцията в момента е спряла за четвърти път, но може би защото Akira е прекалено японско.

                Comment


                  #83
                  Доста приятен нов трейлър, но усещането, че ще гледаме римейк на трансформърсите остава.

                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #84
                    Бондарчук се нахвърли връз Сталинград, да видим кво ше стане

                    Comment


                      #85
                      Ако е решил да прави ремейк на "Враг Пред Портата" пропускайки тъпите начални сцени от оригинала филма ще е грандиозен провал. В най-добрият случай да го докара до "не е лош, но няма да го гледам втори път" както се случи с ремейка на "Full Metal Jacket" - "9-та рота". Между другото знаете ли под какво под-заглавиe се разпространява в щатите "9-та рота"? Ами като "Afghanistan - the first time"
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        #86
                        Бондарчук младши трябваше да пусне филма февруари месец за годишнината, нещо се бавят

                        п.п.
                        май наблягат на оранжево-син филтър, което, според мен, е тъпа идея
                        http://www.slashfilm.com/orangeblue-...movie-posters/

                        Comment


                          #87
                          Съмнявам се, че той е способен да направи нещо смислено - твърде много е "впечатлен" от определени режисьори, в резултат на което току прави копие на "Full metal jacket", ту - на "Портокал с часовников механизъм". Никакъв го няма, за разлика от баща му. Така че аз не очаквам нищо смислено от този филм (пък току виж съм се изненадал приятно ).

                          Comment


                            #88


                            Ама много го бавят. Чак октомври.

                            Пита се в задачата как ще съживят героят на Мики Рурк от първата част, дето го изпържиха на стола (със зор при това).
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              #89
                              кало написа Виж мнение
                              Бондарчук се нахвърли връз Сталинград, да видим кво ше стане

                              Защо ли предусещам боза.. Тая сцена с горящите войници в атака..

                              Comment


                                #90
                                то има ли нещо, в което да е замесен Бондарчук-син и да не се е получил пълен ужас? Тва с крушата и дървото изобщо не е вярно

                                Comment

                                Working...
                                X