Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвременната Музика на Третия Райх!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съвременната Музика на Третия Райх!

    Здравейте на всички! Радвам се, че съм сред вас- потребителите на най-обобщения и интересен исторически форум в България!
    Първо благодарности и на екипа, който поддържа и администрира форума!

    Та на темата..."Съвременната Музика на Третия Райх". Знаем, че има много крайно десни рок групи, та мислълта ми е дали сте запознати с тази тематика.
    Интересува ме Вашето мнение по въпроса, кой групи Ви харесват/ ако Ви харесва такава музика разбира се/ , слушате с кеф, докато разпускате.... и така....
    Пишете, аз ще добава по-късно свойте фаворити.

    ПС не знам дали темата е удачна, но пробвах с търсачката и не открих нищо, което да засяга подобна тематика.
    „Особено ни вълнува поправянето на извършената на времето неправда спрямо България.Сега‚ след като германският народ‚ със силата на своето оръжие осъществи тази ревизия‚ вярваме‚ че сме дали на нашите верни бойни другари от Голямата война една историческа отплата.“

    #2
    Администраторите не дават да се води дискусия на политическа тематика, камули за крайно десни рок-банди....
    Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

    Comment


      #3


      Дано помогнах. Което не значи, че слушам "Бесни арийци" с кеф, докато разпускам

      Comment


        #4
        AggressiveRefrain написа Виж мнение
        Администраторите не дават да се води дискусия на политическа тематика, камули за крайно десни рок-банди....
        Съжалявам че темата не съответства на изискванията на Администраторите!
        Просто ми беше интересно, да разбера мненията Ви за този вид музика!
        Предлагам темата ми да бъде изтрита, или заключена.
        Last edited by kar98k; 20-10-2009, 19:11.
        „Особено ни вълнува поправянето на извършената на времето неправда спрямо България.Сега‚ след като германският народ‚ със силата на своето оръжие осъществи тази ревизия‚ вярваме‚ че сме дали на нашите верни бойни другари от Голямата война една историческа отплата.“

        Comment

        Working...
        X