Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лоши филми

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Проспуснах да спомена- в трейлъра Бейн звучеше много по-добре, във филма беше като прегракнал Дарт Вейдър

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      въпреки че този беше крачка напред в сравнение с предният където жокерът беше просто противен
      Предишният беше шедьовър в сравнение с този. Предишният ми хареса най-много от поредицата, след първите два, които са класиката. А ролята на Джокера на Леджър беше страхотна. Доста по-добре я изигра от Джак Никълсън, поне в мен остави такова впечатление.

      Comment


        въпрос на вкус, за мене подобен персонаж има място само в комиксоидната версия, в тази просто ми превърташе гнусометъра. Говоря за персонажа, не за актьора.

        Comment


          Зов за Завръщане 2- тъкмо се връщам от премиерата, бррррррр
          Почвам със социялната тсран ана въпроса- хич не вденах на какво се радваха тия лумпени от колонията (където след изчезването на мръсното имперско подтъничество даже изгря слънце)...за всеки човек с капка мозък е очвидно че като няма тунел го ням аи единственот място където тези могат да ходят и да работят...ама явно филмът е насочен мъм 15 годишни лумпенчета социалистчета.
          Предвижването- тоя влак взе 6+К км за има няма 3 минути...пита се, при равномерно отрицателно ускорение ...колко G трябва да е това ускорени и защот тия не се оплескаха по стенит епри него? без д аброим как се разхождана на открито (възхушният поток би трябвало също доста оплескващо да действа) и т.н.т
          Синтетичнит еполицаи- за какъв му е на някой да си играя с толкова жироскопи че да направи ходещо чучело? Отделно защо ходещото чуело трябва с ръка да си човърк аинтерфейса за д аис изобрази само на себе си нещо? Защо оръсжио му не е вградено ами му трябвта ръца от които някой да го вземе...защо на тикват аму се изписа то какво си мисли?
          И последно- най-лошото чучело, дето даже беше черно явно неше сглабяно от новият колега киаец...все пак добрият на ръка го разглоби....китайцла му работа.

          Comment


            При положение че имат технология за синтетични чучела защо наемат лумпени от другият края на света ми не включат няколко чучела д аправят други чучела...и после да чистят земята?
            Мноого странно химичерсо замърсяване дто стоеше статично и строго локализирано...явно някой го е мързяло д амисли друг начин защот зеята е в това състояние....
            Мързи ме да пиша повече, дори нямаше читави ефекти.
            Първият ЗЗЗ беше по-читав.

            Comment


              За "Снежанка и ловецът" наистина слаб филм като цяло, като го гледах ми се стори, че искали да направят нещо от типа "Уилоу", но не се е получило.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                Новият връх май все пак е The Expendables 2. Нема такава върховна тъпотия, пълна липса на сценарий, актьорска игра, малоумни ефекти и кво ли още не. Просто нямам думи. В сравнение с него тази глупост Total Recall (и новият, и старият са пълни тъпни) е направо шедьовър (най-малкото заради Кейт Бейкинсейл)

                Comment


                  В The Expendables 2 единствената приятна изненада е ЖК Ван Дам. Изкара добра игра, да не повярва човек.

                  Comment


                    Нее тъп филма, то си се очакваше да е такъв още след първата част, а щом дори за трейлъра не баха бяха стигнали читавите кадри....

                    Comment


                      ndragostinov написа Виж мнение
                      "Снежанка и ловецът" е насочен повече към младежката аудитория и за да я привлече взеха едно познато лице от филма "Здрач", по който всички тинейджъри бяха изкукуригали. Затова всъщност нямам големи очаквания, но въпреки това ще го видя.

                      Още в първите минути е невероятен с тъпотията си - ябълковото дърво, което, въпреки че сега е цъфнало, дава и бая зрели плодове. Уникално.

                      Comment


                        Вчера гледах "Снежанка и ловецът". Не съм обърнал внимание на ботаническата реалистичност (не знам що за нагласа трябва да има човек, за да търси реалистичност в екранизация на приказка за деца; това е все едно да отидеш в публичен дом и да се оплакваш, че няма wi-fi в стаите), но филмът ме отегчи просто като разказ - нямаше съспенс, нямаше "вълшебни" моменти (като сравнение се сещам за едновремешните "Уилоу" или "Лабиринт"). А може и просто вече да не съм в подходящата възраст.



                        Не че е наистина лош, но не внася нищо ново в сагата. Още от същото - непрестанен екшън, следене и надлъгване с IT технологии, безкруполни чичковци решават съдби на среднощни съвещания в мрачни офиси. Освен програмата "Treadstone" на ЦРУ, се оказва че има програми "Outcome", "LARKS" и т.н на други правителствени организации., целящи все едно и също - да произведат ултимативния супер-агент посредством не-дотам етични и законни методи на обучение, включително експериметнални медикаменти и генно инженерство. Естествено, когато поредната история заплашва да се превърне в медиен скандал и програмата е прекратена от създателите си, не всички "следи" се оставят да бъдат заличени и се обръщат срещу създателите си. И така вече четвърти филм, но формулата все още работи, така че като нищо можем да очакваме франчайзът да продължи.
                        Last edited by Dinain; 02-09-2012, 12:53.
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Кой говори за ботаническа реалистичност? Става дума за елементарна логика, определяща някакви разумни граници на причина и следствие. Разбира се, ако филмът има претенцията да бъде сюрреалистичен, то дървото с цвят, без листа и зрели ябълки, си има своето място. Ама нещо ме кара да се съмнявам. Просто е пример за творческо бездарие.

                          Comment


                            Всяка приказка за деца е малко или много сюрреалистична - от самият акт на изяждане нечие сърце за придобиване на вечна красота, до разпаряне корема на вълка или котарак с чизми. И във въпросният филм имаше предостатъчно вълшебна флора и фауна, та да се обръща внимание на някакво ябълково дърво. Което ме подсеща за момента с божеството-елен-дух-на-гората, който според мен беше пришит с бели конци към историята, напълно излишен и безсрамен рип-офф на "принцеса Мононоке".



                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Ох, припомнихте ми добрите стари ревюта:



                              Колкото до дръвчето с ябълков цвят и плодове, мисля, че след откриващата сцена от първия сезон на Спартак всички трябва да сме претръпнали

                              Comment


                                А някой ще ме светне ли какво общо има тоя Борнс с книгите на Лъдлъм (на младини много си падах по тях) че някак ми се губи...иначе този актьор мие безкрайно антипатичен

                                Comment

                                Working...
                                X