Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"История на войните"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "История на войните"

    Навит съм да си взема тази книга и я потърсих на книжния пазар в кв. Красно село, но там ми казаха че това е била някаква детска книга и поради малкия интерес не поръчват от нея. Наистина ли е така??? Дали не са се объркали с някоя друга, защото аз пропуснах да им кажа името на автора? Някой който е виждал тази книга може ли да ми каже дали наистина е детска или просто е станало недоразумение??

    Съжалявам ако пускам темата в грешноя раздел

    #2
    Аз май я имам някъде, не е детска, но между другото не е особено интересна - просто списък с дати. Описания почти няма, освен с някой и друг ред. Моят съвет е преди да си я вземеш, да я прегледаш някъде, предполагам в големите книжарници по центъра я имат налична.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      Sir Gray написа Виж мнение
      Аз май я имам някъде, не е детска, но между другото не е особено интересна - просто списък с дати. Описания почти няма, освен с някой и друг ред. Моят съвет е преди да си я вземеш, да я прегледаш някъде, предполагам в големите книжарници по центъра я имат налична.
      А има ли карти в нея ??

      Comment


        #4
        kris4o1993 написа Виж мнение
        А има ли карти в нея ??
        НЕ.
        Но определено не е детска.
        Нека духът ти живее и нека ти който,обичаш Тива,да прекараш милиони години ,обърнал лице към северния вятар,докато очите ти съзерцават щастието.
        Надпис от чашата с пожелания от гробницата на Тутанкхамон.

        Comment

        Working...
        X