Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Реваншът на Тангра" от Андрея Илиев

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Реваншът на Тангра" от Андрея Илиев

    Здравейте, приятели! Някои от вас сигурно ще си спомнят за мен /поне ми се ще да е така!/ от 2005 г., когато тук бе пусната специална тема за романа ми за Втората световна война "ЗАЩО?" Добрите отзиви оттогава и сега ме зарадваха.
    Други сигурно са чели материали от сайта за командоси, който близо 5 години поддържах /commandos.hit.bg/ Доста материали от него се копираха и пускаха тук.
    Сега искам да ви представя новата си книга "Реваншът на Тангра". Разбирам колко е трудно, но ще опитам. Качил съм части на романа, авторския увод и всички илюстрации към книгата /дори и невлезлите в нея/ на адрес http://hanko.hit.bg
    Заповядайте. Вижте. Ако представлява интерес за вас, тя е в книжарниците от 5 дни...

    #2
    Никой ли...

    ... не хвърли едно око на книгата?

    Comment


      #3
      hanko написа Виж мнение
      ... не хвърли едно око на книгата?
      като ти влезе някой в сайта и види корицата
      най-вече лявата
      разбира за какво става въпрос
      после излиза

      Comment


        #4
        Тъй ли?

        И за какво става въпрос?

        Comment


          #5
          става въпрос за нещо, без което лично аз мога да мина

          Comment


            #6
            Ами какво да добавя. Наистина безвуксно оформление по кориците. Сюжетите пък са елементарно булевардни... айде нема нужда Христо Калчев клонинги.
            Самото "безобидно" повдигане на създадена от ВАС тема, за ВАША книга, останала без отговор, какво трябва да подсказва? Разбирам че отчаяно желаете отзиви, но ако нещо е стойностно те идват от само себе си, а не изнасилено.
            Подозирам, може и да не е вярно, обаче сигурно често си пускате името в гугъл, белким изскочи някой блог, описал прочетеното в романите ви. Личи си от "отзивите" ... някак самовлюбено подхождате.
            Трол по списък.

            Comment


              #7
              Какво искате от човека? Рекламира си книгите. Но не му е тук мястото.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment

              Working...
              X