Съобщение

Collapse
No announcement yet.

R.P. Hunnicutt- A History of The American...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    R.P. Hunnicutt- A History of The American...

    В момента си чета въпросната пореди (вчера свърших за Абрамс) и се чудех дали има подобни по съдържание и детайлност книги за машините на другите държави? На някого да му е известно?
    За пример тази за Абрамс е към 300 страници, за Патъните двойно, като много подробно се разглежд аизторията на проктирането и причините определеили неговият път.
    На мен специални тези книги освен като фактология ми направи впечатление и за доста безпристрастно изложение (за разлика от да кажем Фриидман)....

    #2
    За немските - Thomas Jentz & Walter Spielberger
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      За немските съвременни ли? Има чувството че на вторият ми се мота една тухла за Пантера, към 3-4 пръста дебела.
      Та да уточня, интересуват ме "след ВСВ" машини, мисля че има някаква на Уралският завод посветена на Т-72. Но сег аса ми по-интервсни западните понеже там факторите оказали влияние върху дадено решение са по интересни, примерно в линият ана развитие МБТ-70-М803-М1, и изборът на въоръжение за тях
      Дали да не си пуснем една тема за танковете 3-то поколение (то имаше подобнаама само за Абрамс и Т-72)...

      Comment


        #4
        Aaa виж автори за след ВСВ не мога да ти препоръчам. Имам някакъв спомен за книга за Лео 1 ама не се сещам на място. Ще трябва да погледна като се прибера.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment

        Working...
        X