Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    VladDracul да не си ходила на Дийп Пърпъл, защото аз ходих и да ти се похваля, когато Ян Пейст барабаниста си хвърли кърпата аз успях да я хвана след кратко дърпане с друг човек аз надделях :mhehe: Аз бях точно най-отпред срещу тях. За Скорпионс не съм сигурен дали ще мога да отида.

    Иначе пак питам някой знае ли от къде да намеря продължението на Параграф 22 - "Залезът"
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      Shelenberg написа
      VladDracul да не си ходила на Дийп Пърпъл, защото аз ходих и да ти се похваля, когато Ян Пейст барабаниста си хвърли кърпата аз успях да я хвана след кратко дърпане с друг човек аз надделях :mhehe: Аз бях точно най-отпред срещу тях. За Скорпионс не съм сигурен дали ще мога да отида.

      Иначе пак питам някой знае ли от къде да намеря продължението на Параграф 22 - "Залезът"

      Еее аз ли няма да ида на Пърпъл, ти шегуваш ли се ) бях от към ъгъла на сцената...

      А за кърпата - подшмрък ... как ти завиждам само ...
      аз до нищо не успях да се докопам, те си ги мяткаха все напред - а ние бедните, дето бяхме малко по-отстрани ....
      "Нима, Създателю,
      съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
      мигар аз самият съм те молил
      от мрака да ме извлечеш?"

      Comment


        Ооо.... това ще ми е следващата книга.

        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          В момента чета Благонравов, "Материальная часть стрелкового вооружения" в два тома. Интересно е да се види какво е било считано за добро конструкторско решение преди 60 години. Книгата не е общообразователна и дава доста технически подробности.
          Attached Files
          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment




            Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

            Comment


              нова книжка



              ще се чете веднага
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Абе Империал тези книжки имаш ли ги на български? Само като ги гледам и ми текат лигите.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  В момента чета една философска книга...няколко тома, но е интересна, поне засега дава отговори на доста въпроси. Плюс мисля си, на някои места отговаря много точно на въпроса : Какво е демокрацията?!

                  Comment


                    Shelenberg написа
                    Абе Империал тези книжки имаш ли ги на български? Само като ги гледам и ми текат лигите.
                    Това беше добър виц.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Хмм, интересно...в момента чета 3 книги:"Тайните служби през Втората световна война" на Вилхелм фон Шрам, "Древен Рим" на Димитър Попов,"От основаването на града" на Тит Ливий.Макар че аз имам 1 и 2 книга те са общо 142))
                      По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
                      --- Цицерон ---

                      Comment


                        В момента чета книгата на Рей Бредбъри - "451 градуса по Фаренхайт". Иначе тази "Тайните служби през Втората световна война" на Вилхелм фон Шрам е много добра аз съм я чел. Империал това за книгите наистина и за съжеление изглежда като виц :cry:
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          В момента чета едно от списанията ВИСб и от утре почвам книгата на Уилям Голдинг "Повелителят на мухите"
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            Isis написа
                            В момента чета една философска книга...няколко тома, но е интересна, поне засега дава отговори на доста въпроси. Плюс мисля си, на някои места отговаря много точно на въпроса : Какво е демокрацията?!
                            Много е важно и каква е книгата, за да е верен отговора

                            Comment


                              "Танки мира" от Р. Исмагилов - малко над 200 стр. и разкошни рисунки! Оттук научих и за "Тигър" 2...

                              Comment


                                Уилям Голдинг "Повелителят на мухите" е мнооого хубава книга.
                                Между другото какво е демокрация?
                                Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                                Comment

                                Working...
                                X