Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Манщайн, ти ме изумяваш! Ти си невероятен...
    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

    И други затворници
    нека четат пред вратите
    нашата памет остъклена
    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


    Comment


      Разказите от "Боеве" са много добри.
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment


        Вчера приключих Фондация и Земя. Сега трябва да се върна към началото на цикъла, всичките там роботски книги... :nut:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Heinz W. Guderian написа
          Манщайн, ти ме изумяваш! Ти си невероятен...
          Защо ви изумявам колега Генерал-полковник?

          Между другото някой да е чел издадената миналата година книга със спомените на Никола Михов? Нали така се казваше единия от тримата регенти 1943-1944?

          Comment


            Erich Von Manstein написа
            Защо ви изумявам колега Генерал-полковник?

            Между другото някой да е чел издадената миналата година книга със спомените на Никола Михов? Нали така се казваше единия от тримата регенти 1943-1944?
            Не ! Защо ?

            Comment


              Glenn Miller написа
              Не ! Защо ?
              Чудя се дали да си я взимам. направих грешката да дам 25 кинта за дневника на министър Васил Митаков и вече съм много предпазлив.

              Comment


                Империал каква е тази книга Фондация за какво се разправя и кой е автора?

                Иначе за Моята борба аз съм я чел не знам и аз как защото е много тежка и е пълна с доста глупости но не съжелявам все пак. Струва 25 лв. В книгата Хитлер си описва живота в Германия през 20-те години и какво мисли да прави за в бъдеще с Германия - а отговора е да я вкара във най-великата война до сега. Препоръчвам да я прочетат хора със здрави нерви нещо като мене защото има и доста лакърдийки.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  Аз като хвана да чета книга първите 100тина страници ги чета за седмица-две а останалите за 1 2 дни а към Моята борба вече съм предубеден и може да не е започна никога
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    Shelenberg написа
                    Империал каква е тази книга Фондация за какво се разправя и кой е автора?
                    Фондация са два тома от по 1000 страници съдържащи около 7 романа обединени под горе долу една основна идея и написани от Айзък Азимов. Голямо четене...

                    Comment


                      Erich Von Manstein написа
                      Фондация са два тома от по 1000 страници съдържащи около 7 романа обединени под горе долу една основна идея и написани от Айзък Азимов. Голямо четене...
                      Мдам, а като се има предвид че Азимов написа няколко свързващи романа между серията му за роботите и серията за фондацията нещата стават още по-дебели :tup:
                      may the Force be with you

                      Comment


                        Erich Von Manstein написа
                        Ричард Бротиган - Частен детектив във Вавилон :tup:
                        Нали не искаш да кажеш, че въпросната книга я има и на български? Защото където и да питам за Бротиган ми тикат в ръцете само "Едно сомбреро падна от небето" и "Чудовището Хоклайн", а тях ги имам от време оно

                        Аз в момента се чудя какво да чета (освен учебници по математика), но днес свърших "Записки от една голяма страна" на Бил Брайсън.
                        PEACE & LOVE

                        Comment


                          Има я за 4-5 кинта издадена е от Труд и можеш да си я поръчаш по интернет. Въобще лесно се намира. Има я и в "Писмена" книжарницата...

                          Comment


                            В момента чета ,,Хитлер и Чърчил-Тайните на лидерството"
                            Pro Deo fide et Paria

                            Comment


                              На милитерата са качили спомените на Скорцени, тая вечер пак ще се зверя на екрана!

                              Comment


                                В момента чета само учебници, но искрено препоръчвам ако още не сте чели поредицата "Хиперион" да се заемате възможно най-бързо. А иначе по нашата част е много добра книгата на Иван Станчев- "Тактически действия при високорискови ситуации"

                                Comment

                                Working...
                                X