Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Точа се на това.
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      "A Dance with Dragons" - George R. R. Martin - Уникално фентъзи...

      Comment


        boyankolev написа Виж мнение
        [B]"A Dance with Dragons" - George R. R. Martin - Уникално фентъзи...
        Значи това би трябвало да ти хареса:



        И е рисувано на MS Paint
        We don't see things as they are, we see them as we are
        ---Anais Nin----

        Comment


          dibo написа Виж мнение
          Значи това би трябвало да ти хареса:



          И е рисувано на MS Paint
          Благодаря, забавни са...

          Comment


            Бояне Игра на тронове чел ли си е? Добра ли е?Все се двуомя дали да ги започна...Загледах сериала и ми хареса доста,но в момента някак си се чудя дали да отделя толко време ву фентъзи.

            Comment


              schalakov написа Виж мнение
              Бояне Игра на тронове чел ли си е? Добра ли е?Все се двуомя дали да ги започна...Загледах сериала и ми хареса доста,но в момента някак си се чудя дали да отделя толко време ву фентъзи.
              Първите четири ги изчетох за около месец. Забавното беше че почнах да чета Игра на тронове тъй като беше препоръчана тук в тази тема, но не ме грабна тогава. Като излезе сериала я подкарах отново и много ме зариби. Щом сега чета петата в pdf вариант на английски а е около 1000 страници можеш да си представиш... Горещо ги препоръчвам, засега са след "Властелина" в личната ми класация, но докато приключи поредицата не се знае...

              Comment


                Ще ме накараш да ги купя...Вече няколко човека ми казват същото,които са маняци на тема фентъзи.

                Comment


                  "За началото на човешката история" от Борис Поршнев. Забележителна книга, чудя се как съм я заобикалял досега. Може би леко остаряла като концепция, но пък е изградена върху здрави марксистко-ленински основи

                  Comment


                    Aз наскоро прочетох Дзен и изкуството на стрелбата с лък.Интересно книжле.Сега съм се запалил по спортна стрелба с лък и малко понаучихме за източните техники.Но сега мисля да започна книгите Игра на тронове(Песен за огън и лед).Запали ме Боян.

                    Comment


                      За втори път си чета Хоридо- бойният дневник на капитана от луфтвафе Хелмут Липферт.Много ми хареса. Лишена е от идеологически залитания, за разлика от други подобни книги. До момента, най-доброто, което съм чел по темата.

                      Comment


                        Хиляда сияйни слънца, на Халед Хосейни. Вярно, роман е, но сухата история от дати и събития е облечена в житейския разказ на две афгански жени, преживели комунистическия режим, окупацията от СССР и муджахидинската война, между-муджахидинската война, идването на талибаните, свалянето им от американците и т.н. Добър начин за един европеец, пък бил той и балканец, да разбере поне малко тази култура. Внимание се обръща и на междуетническите отношения в страната (пущуни и таджики).
                        http://rayofhalifaxproductions.com/26662

                        Comment


                          „Вълците на адмирала” на Волфганг Франк

                          Comment


                            A. Goldsworthy - "In the Name of Rome: The Men Who Won the Roman Empire", доста приятно за четене, само че (уви) достъпно на руски.
                            Какво зората? Ние сме Урук-хай — не спираме да се бием ни денем, ни нощем... Какво зората?

                            Comment


                              В.В.Ликсо - Танки - купих си я само за 15 лв и много й се радвам...

                              Comment


                                в момента приключвам нещо много приятно и полезно"Римските императори в Тракия" от Иван Христов

                                Comment

                                Working...
                                X