Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вчера започнах да чета "Византийската теокрация" на сър Стивън Рънсимън, доста ми допада като стил и начин на писане за разлика от лекциите на проф.Г.Б.

    Comment


      Свърших Men at Arms и сега съм преполовил The Truth.

      А сега си харесах две интересни нещица.





      Last edited by Imperial; 06-10-2008, 01:41.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        О, Империал, ти навлизаш не само в духа, но и в детайлите на играта на Одзава . Между другото, интересно ще е (поен за мен) да напишеш някакви коментари накратко върху двете книги, като ги свършиш.

        Comment


          Всякакви асоциации с нереални лица и събития са напълно случайни!

          За съжаление ще пристигнат чак след ок. 2 седмици...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Е, когато пристигнат, като намериш време (на никого не достига тоз ценен ресурс) да прочетеш и напишеш впечатления. Мисълта ми бе, че изглеждат интересно.

            Comment


              О, сега разбирам за какво става въпрос, знаете ли, и аз поръчах нещо, би трябвало да дойде към 18 октомври, живот и здраве!!!

              Comment


                Отговорът на въпроса е "Да".
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Ха-ха-ха, приятни забележки, но ний търсим други отговори.

                  Comment


                    Който търси-намира, казали са мъдри хора, но в случая най-много да си намериш белята
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Да, и нашите анализатори са силно обезпокоени от перспективата да трябва да администрират Ню Йорк.

                      Comment


                        Ако имате проблеми с администрирането на големи градове, USAF може да помогне примерно със неколкократното смаляване на Токио.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Падни седем пъти, стани осем.- казват японците

                          Comment


                            А пък американците казват... Praise the Lord and pass the ammunition!
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              В интерес на истината освен тези двете взех и тази



                              Кога ще ги чета е съвсем друг въпрос.

                              Добрата новина обаче е че ще дойдат в петък, а не след две седмици
                              Last edited by Imperial; 07-10-2008, 05:23.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Aruta написа Виж мнение
                                Вчера започнах да чета "Византийската теокрация" на сър Стивън Рънсимън, доста ми допада като стил и начин на писане за разлика от лекциите на проф.Г.Б.
                                Доколкото знам Георги Бакалов се ползва с авторитет като византолог
                                Не 7, а 77 пъти по 7...

                                http://www.mathematicalanthropology.org/

                                Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                                Comment

                                Working...
                                X