Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Curse Of The Golden Flower

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Curse Of The Golden Flower

    ами доколкото имам инфо, излиза този месец по кината, аз го гледах на дивирип и какво да кажа. Визия. Имоу в действие. След Герои и Кинжалите, това някак е различно, макар да борави със същата стилистика, морални цености и душевен катарзис. Обаче фонът, фонът... ех майко. Не знам доколко играе компютъра, обаче имах чувство, че в масовките участват поне пет дивизии на китайската народна армия. Костюмите!!! Ще е грехота ако не получат Оскар тази година...

    а да, не четете анонсите по нета, ако са ги прекопирали от ТУК :
    Нещастната романтична връзка между имперския телохранител и принца запраща влюбените на опасно пътешествие, където биват разкрити тайните на императорското семейство...
    пълни простотии, няма нищо общо с филма, този който го е писал или е завършен идиот или е превеждал с уеб транс ...

    малку картинно пиршество за окото...











    линк към трейлъла
    http://images.apple.com/movies/sony/...tlr3_h720p.mov
    Трол по списък.

    #2
    Това ще се гледа задължително Но нещо ме съмнява да е имало такива деколтета в древен Китай
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      #3
      а бе всички компаньонки, хъъхъ, или китайски версии на придворни се стягаха та им изкачаха... :mhehe: ся не знам, може да е имало период в който да са се носили така... :rock:





      освен това, Гонг Ли, за китайка е много надарена жена
      Трол по списък.

      Comment


        #4
        Това е другото, което ме съмнява, ама си е чиста спекулация
        В ИМДБ гледам китайците също се оплакват от тази бюстовщина - според тях никога не е имало такова нещо и съм склонен да се съглася с тях. Само режисьорът дано не е паднал толкова ниско, че да вкарва този елемент само за да докара публика
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          #5
          Току що изгледах филма и ми направи много добро впечатление. Една от най-добрите китайски продукции, които съм гледал. Самият му сюжет също е грабващ; като китайска средновековна приказка е . Допълнителен плюс за филма е, че снимките са правени изцяло в Забранения град в Пекин и зрителят може да усети атмосферата на живота в този гигантски дворцов комплекс, откъдето се е управлявала огромната китайска държава.
          A strong toun Rodez hit is,
          The Castell is strong and fair I wis...


          блог за средновековна балканска история

          Comment

          Working...
          X