Съобщение

Collapse
No announcement yet.

арт анимация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    I Live in the Woods!



    Comment


      Брилянтно

      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Да пусне ми нещо родно - трелър на пълнометражния анимационен филм на Сотир и Пенко Гелеви
        ZoetropeFull-length animated film by Sotir Gelev and Penko GelevGekkon Animation Studio, 2016Зоотроп - пълнометражен анимационен филм на Сотир Гелев и Пенко ...

        Comment


          Ей, това е доста добро! Нямам търпение да пуснат филма по кината!

          Comment


            Comment


              За това съм съгласен ("Кубо и двете струни") - "Лайка" постепенно стават все по-добри и изгледа, че това, последното, ще е най-доброто им засега.

              Comment


                The first Kuker Warrior
                "Hit First, Hit Hard and Keep on Hitting" - sir Jackie Fisher

                Comment


                  Добри са, дано успеят да направят сериала, който са замислили. Стилистиката е ясно откъде е, но това е хубаво (в този случай).

                  Comment


                    Доста постна ми се вижда анимацията. В смисъл - хубави картинки, но слабо анимирани. Сигурно си има термин за това, но не го знам.

                    Comment


                      "Малък бюджет", може би ? Не, стилистиката (и анимацията) им си е баш в "Самурай Джак" и подобните и анимацията (изглежда) да е горе-долу на това ниво. Ако хвърлиш поглед на подобен род комерсиални анимацийки за деца (каквито вървят сега по телевизиите), анимацията е сходна в много от случаите.
                      Но съм съгласен, че на фона на изцяло рисувана 2Д анимация (малко по-долу споменах няколко нови френски такива, каквито гледах наскоро), да, далеч са. Но мисля че не се и целят в нещо подобно - вероятно ще им е нужен много по-голям екип, много повече време (т.е. бюджет).

                      Comment


                        Напомня на самурая Джак по стил на рисунката, но не и по динамика.



                        Сигурно е от бюджета.

                        Comment


                          Ъъ каква е идеята тук, ще млатят таласъмите със звънчета ли
                          P.S. Има ли дума на български за "cringeworthy"?

                          Comment


                            Zalmoxis написа Виж мнение
                            Ъъ каква е идеята тук, ще млатят таласъмите със звънчета ли
                            Ти не си българин бе, Залмоксис. Хората реват, късат си потниците в коментарите, а ти се хилиш

                            Помогнете ни да финансираме пилотния епизод на анимационния сериал "Златната ябълка"! https://igg.me/at/goldenapple Можете да подкрепите проекта "Златната яб...

                            Comment


                              Това е, защото хората нямат стандарти, обаче аз имам. Това се нуждае от много работа, не само анимацията, но и самата история. Не знам за каква аудитория е предназначено - ако е само за деца, става. Аз също мисля, че фолклорът ни има голям потенциал за нещо такова. В моите представи главният герой е снажен юнак на кон, препасал сабя и с боздуган в дисагите, а не някакъв селянин в елече и потури

                              Comment


                                Абе ако ще е фолклорен юнак, задължително трябва да е с чифте пищови и македонска жилка, никъв боздуган. Но все си мисля, че лирическия герой от "Назад моме Калино" ще е по-успешен като архетип

                                Comment

                                Working...
                                X