Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Планината Броукбек/Brokeback Mountain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Интересен феномен е, че смъртта на Леджър предизвика толкова бурни реакции. Не беше, чак толкова голяма звезда, макар според мен да демонстрира талант, най-вече във филма дал името на темата. Жалко, че не взе онзи Оскар.

    А правенето на структурни промени с цел подбуждане (или потушаване) на писане, струва ми се е с доказана неефективност. Писането/неписането са резултат от имане/нямане на нещо за казване или пък на желание. Да се превръща както едното, така и другото в самоцел е безсмислено.
    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

    Comment


      #32
      @Голъм
      Всичко опира да вкус, разбира се Не съм искал да се натрапвам никому, само си казах мнението.
      @Ханс
      Беше достатъчно известен май. Пък и не всеки ден млад холивудски актьор умира от свръх-доза. Интересното е, че Леджър не съм чувал да се слави като "лошо момче", но както казва приказката, явно тихите води са най-дълбоки. Например чух че някаква новинарска агенция вече започнала да събира материали за Бритни, с цел изготвяне на биографичния филм след смъртта и :o
      Прощавайте за офф-топика.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        #33
        Това ясно, Динайне, и аз така .

        Comment


          #34
          Dinain написа
          Пък и не всеки ден млад холивудски актьор умира от свръх-доза.
          Свръхдоза какво? Намерени са само няколко вида приспивателни - и то - не празни опаковки.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            #35
            А, че откъде да знам? Може и да е алергична реакция. Може да е смесвал с алкохол или с други хапчета. Не съм се интересувал чак от такива подробности.
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              #36
              Вярно е, че е въпрос на вкус, но Хийт Леджър определено се развиваше към по-добро качество на филми, което не може да се каже за Орландо Блум, който си държи едно стабилно слабо ниво. И както Голъм каза, Х.Л. дори в слабите филми играеше добре, а напоследък си ги и подбираше: Братя Грим, Казанова, Броукбек, Кенди и сега като чета какво предстои като участие.
              Ха-ха, представям си Орландо Блум във филм на Тери Гилиам...

              Comment


                #37
                gollum написа
                Като любител на филмите на Тери Гилиъм специално съжалявам за бъдещия ми филм, където Леджър е трябвало да играе една от основните роли.
                Оставали са шест седмици до края на снимките. Според източник от студията Гилиъм иска Джони Деп да поеме ролята.
                “Има един момент във филма, където Хийт пада през магическо огледало,” - казва източникът. "Той би могъл да се промени (дори външно) и да се появи Джони."
                - свободен превод от тук.
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment

                Working...
                X