Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Annual Academy Awards

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да де, но въпросът е защо да го провокира, при положение че поне един от другите присъстващи симпатизира на стареца (шерифът), а други търсят сгоден момент да застрелят героя на Джаксън (бандата). При престрелка между черен и южняшки генерал не е ясно чия страна ще заемат, а уж целият филм се върти около расизма и омразата. В такава ситуация да информира стареца с подробности какво е правил със сина му е супер неразумно и не се връзва с дотогавашния образ на препатил и предпазлив ветеран. И от чисто тактическа гледна точка старецът е най-малката заплаха, а той решава че трябва да очисти първо точно него, като го превърне във враг и го провокира (дотогава беше горе-долу неутрален).

    Поне за мен е абсолютно нелогично. Първо ще се разправя с непосредствената заплаха, а чак после евентуално със стареца, който дори не знае че ми е враг (ако не реша аз да му кажа за сина му).
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Dinain написа Виж мнение
      Да де, но въпросът е защо да го провокира
      Сам го казваш - расизъм и омраза. Част от развитието на героя Ако ти се струва прекалено отвлечено и нереално, винаги има Столичани в повече - конкретни развития, близки до бита и душата, с прилична кохезия

      Comment


        Dinain написа Виж мнение
        Да де, но въпросът е защо да го провокира
        Сам го казваш - расизъм и омраза. Част от развитието на героя Ако ти се струва прекалено отвлечено и нереално, винаги има Столичани в повече - конкретни развития, близки до бита и душата, с прилична кохезия

        ПП Тая нощ са оскарите, да не ги изпуснете

        Comment


          [OT]
          Кухулин написа Виж мнение
          ПП Тая нощ са оскарите, да не ги изпуснете
          Опънала съм чаршаф на балкона...[/OT]
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Ако ми се струва прекалено отвлечено и нереално, винаги има други филми за гледане, а Тарантино ДГД. А за оскарите съм сигурен, че ще осведомиш.
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Ма разбира се, Тарантино ГД масивно

              Лапайте стрийма: https://www.youtube.com/watch?v=rU3QoOcNgas

              Comment


                Копеленцата изпозатвориха всички стриймове, да им изсъхнат ръчичките

                Comment




                  Comment


                    "Бойкотът на Джейда Пинкет Смит на оскарите е все едно аз да бойкотирам гащите на Риана. Никой не ме е канил там"



                    ....
                    "50 нюанса" взе златната малина.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Мани, тоя четири часа не спря да говори за черни и расизъм. Много беше забавно И събра $65к от курабийки

                      Comment


                        Аз снощи не го гледах, само го записах че имах друга работа(NCIS), но днес не се сдържах да видя победителите. Честито на Лео. А освен за мъжка роля, Завръщането заслужено е взел и за операторско майсторство. Само наградата за режисура малко ме изненада. Точно в режисурата са някой от недостатъците на филма, ама на фона на сушата от миналата година, пък кой друг режисьор да изберат?

                        Кухулин написа Виж мнение
                        Мани, тоя четири часа не спря да говори за черни и расизъм. Много беше забавно И събра $65к от курабийки
                        Кой се е изложил така? А виждаш ли, твоят човек е грабнал Оскар за поддържаща роля за "Моста".

                        Аха, сега проверих. Крис Рок. Аз тоя много го харесвам. Страшен расист, но по-симпатичен начин. Не се колебае да нарита и черните си събратя за недостатъците им, нищо че не го кефят белите


                        Dinain написа Виж мнение
                        "Бойкотът на Джейда Пинкет Смит на оскарите е все едно аз да бойкотирам гащите на Риана. Никой не ме е канил там"
                        Винаги съм се чудил защо Джаден е толкова алтернативно умен, при положение че татко му изглежда свестен. А то излиза че дебилчето се метнало на майка си
                        Last edited by Amazon; 29-02-2016, 16:14.
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Абе можеха да дадат режисьорската на Джордж Милър, а Завръщането да го пуснат за най-добър филм, ама не, нали трябва да се уважат католическите педофилийки Изобщо, побъркали сте се в тая Америка на тема секс - консенти, скандали, нам кви глупости

                          Поддържащата роля беше реално най-сложната категория. Жал ми е и за Слай, и за Харди, и за Бейл, ама пича си беше машина, няма кво да говорим.

                          Amazon написа Виж мнение
                          Аз тоя много го харесвам. Страшен расист, но по-симпатичен начин.














                          Стабиляга

                          Comment


                            Толкова награди на тази повърня Mad Max: Fury Road??

                            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                            Comment


                              Звуците и дизайна никой не може да му ги отрече на Макса. Само жиците и бъгито с тъпаните да си спомним

                              Comment


                                Но иначе ми се вижда як тролинг: "лошия" всъщност се опитва да завъди не-мутант, а накрая "добрите" го убиват - единствения с неувредени гени, на който му се занимава... А другия неповреден го оставиха да си отиде без едно "чао"... Каква перспектива за човечеството...
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X