Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов филм за Хитлер

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ами тук, където аз живея има 1 кино в момента, и няма да дават "Крахът на Третия Райх", тук не е нито Варна нито София, а много хора предполагам искат да гледат този филм, а аз съм един от тях и затова потърсих съдействие от тук, но явно не съм намерил точното място...
    По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
    --- Цицерон ---

    Comment


      #17
      Аз не съм форумът - нито ти.
      Може би някой ще измисли решение за теб.
      Аз имам филма на дискове, за което благодаря на един от бившите форумни членове, гледам съм го безплатно в кино, благорадение на друг нефорумен член и ще си купя билет, за да го гледам отново, за да подкрепя и без това измършавялите родни кина.
      Винаги има начин, освен когато решиш, че няма

      Comment


        #18
        Вярно аз не съм форумът нито ти, но все пак се нядявам наистина някои да може да ми каже от къде да го изтегля. За кината си напълно прав, особено нашето за последно ходих на Стар Уърс 3 и урязаха 10 минути, точно битката между падуана и учителя от тогава не съм ходил няма и да отида...докато не махнат тази баба която има за задача да пуска и да спира филмите...
        А аз ще те помоля, когато гледаш отново "крахът на Третия Райх" да го гледаш и заради мене и всички опстанали, които нямат тази възможност.....

        А аз ще се постарая да го намеря рано или късно....
        Last edited by stanislavb; 12-09-2005, 00:42. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
        По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
        --- Цицерон ---

        Comment


          #19
          Удивително.
          Стана чудо във форума.
          Видях, че някой бе пуснал линкове, откъдето ти можеше да си изтеглиш филма от фрий сървър, но някой от грижовните като същински орли съветници го е клъвнал и го е отнесъл на по-добро място - в recycle-а

          Comment


            #20
            Ами то е така...,хубавото е че ми дадоха линкове, от където да изтегля филма...,но пак идва лошото като ги цъкна и дава"The Page cannot be displayed"(
            Се ще се оправя накак ще се опитам да го потърся.....)
            По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
            --- Цицерон ---

            Comment


              #21
              Док Холидей написа
              Да, приятелю. Със скромни възможности не може да се очаква друго освен скромно мнение.

              Не мога да разбера за какви точно възможности говориш и откъде знаеш какви са ми точно възможностите?
              Вярвам на всички с изключение на дявола в тях!

              Comment


                #22
                Ако имате линкове, пуснете ги.

                stanislavb написа
                Ами тук, където аз живея има 1 кино в момента
                Обаче вече има компютри. Не е малко. Той най-вероятно ще излезе и на DVD по някое време.
                Last edited by ; 15-09-2005, 20:35. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                Comment


                  #23
                  .
                  Last edited by ; 21-03-2006, 06:53.

                  Comment


                    #24
                    Филма го гледах и мога да кажа че е един от най-добрите да не казвам най-добрия, който съм гледал по тази тема (т.е. Третия райх)
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment

                    Working...
                    X