Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кино - филми на историческа тематика

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е, всъщност бомбардировките започват почти веднага с началото на военните действия през ПСВ. Разбира се, трудно могат да се нарекат "сериозна заплаха", но като се има предвид, че масово войниците и офицерите въобще не предполагат, че подобно нещо е възможно, то действа на морала им.

    Comment


      Кажете кой от филмите имате на CD или hdd
      Ruhm und Ehre der Waffen SS

      Comment


        А някой има ли "Дяволското оръжие"? Хайде бре кажете си.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          Аз не, и май не го продават, но можеш като се върнеш да искаш от националния филмотечен фонд да ти го запишат - знам, че може но са ми казвали че е скъпичко.
          "Fiercer than Fierceness itself!"

          Comment


            Parabellum написа
            А някой има ли "Дяволското оръжие"? Хайде бре кажете си.
            ако минеш през Бг и съм още тук, обади се ще ти кача каквото искаш.
            (Без Междузвездни войни 3, за съжаление)

            Comment


              Stagon написа
              ако минеш през Бг и съм още тук, обади се ще ти кача каквото искаш.
              (Без Междузвездни войни 3, за съжаление)
              Като качваш всичко, това означава ли че можеш да качиш такива филми като Glory/Слава/, Гетисбърг, Ride with the devil? :fire:
              "Fiercer than Fierceness itself!"

              Comment


                Wellington написа
                Като качваш всичко, това означава ли че можеш да качиш такива филми като Glory/Слава/, Гетисбърг, Ride with the devil? :fire:
                Дай ми време ще ти кажа. За Гетисбърг, предоплагам че ше стане.
                От тебе искам ако стане да ми дадеш дисков носител и да доидеш до Студ. Град или Плиска за да си го вземеш, пари няма да искам от никой който е потребител във форума.

                Comment


                  а Железен кръст ?
                  Ruhm und Ehre der Waffen SS

                  Comment


                    Michael Wittmann написа
                    а Железен кръст ?
                    Iron Cross li da tyrsq?

                    Comment


                      Cross of iron
                      но едва ли
                      Ruhm und Ehre der Waffen SS

                      Comment


                        "Железния кръст" аз го имам в компютъра си, но е без субтитри.
                        Truth will save the world

                        Comment


                          ndragostinov дай го някак си ! Компютъра ти у вас ли е или влизаш от други места.
                          Ruhm und Ehre der Waffen SS

                          Comment


                            Компютъра си е у нас. Не ме бива много по изпращането на обемни материали чрез интернет, но ще се опитам да се справя. Може би ако ти го пусна по пощата като прикачен файл нещата ще се получат :sm186: .
                            Truth will save the world

                            Comment


                              Прикаченият файл може да е максимум 8 Мб а не 700.

                              Comment


                                Нем по майла няма да стане. Най-лесният вариант е пощата, а ако сте от един град просто се намерете.
                                Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
                                Page 97
                                "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
                                Page 241
                                "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
                                Page 262
                                Ender's Game

                                Comment

                                Working...
                                X